Petice: Přirozená imunita není na prodej!

Už druhý rok běží epidemie Covidu-19 a prozatím se ukazují zásadní dvě charakteristiky. Přírodě člověk neporučí. Virus stále mutuje do nových variací, které naštěstí jsou stále méně smrtelné, ale o to rychleji se šíří. Druhá charakteristika se bohužel týká manipulací velkých farmaceutických firem. Jejich zájmy se hlásají přes povolné či zkorumpované politiky a média jako neomylná společenská dogmata. Sliby ohledně vakcinace dané na začátku epidemie postupně přestaly platit v jejich původním rozsahu, stejně jako účinnost vakcín. Ty dosud mají jen experimentální charakter a neprošly řádným schvalovacím procesem. Čím méně tyto „vakcíny“ fungují, tím větší pochybnosti vznikají v odborných a laických kruzích ohledně jejich neznámých dlouhodobých účinků a tím agresivnější kampaň se vede za jejich aplikaci. Tento iracionální postup je třeba zastavit. Princip předběžné opatrnosti zavazuje v tomto případě zásadním způsobem. Musíme vzít rozum do hrsti, protože epidemie covidu-19 je reálný společenský jev a postihuje tisíce občanů.

Solidarizujeme se skupinou neočkovaných obyvatel. Každý člověk má přirozené a nezadatelné právo na své tělo a jako občané máme základní lidská práva zaručená ústavou. Zásadně trváme na tom, že ústavní právo na ochranu zdraví nesmí být zneužito k nezodpovědným experimentům. Stejně tak dále platí ústavou zaručené právo na odpovídající a bezplatnou lékařskou péči.

Léčba epidemie se nesmí svévolně vykládat jako povinnost celoplošného očkování experimentálními vakcínami. Tak zvané „vakcíny“ prokazatelně nezastavily epidemii a vyvolávají znepokojivé vedlejší účinky. Navíc se stávají nástrojem celoplošné společenské represe a ruší základní občanská práva a svobody. Ústavní práva nemůže přebít žádná ministerská či vládní vyhláška, natož osobní ziskuchtivost a touha po moci maskovaná jako zájem o veřejné blaho.

Solidarizujeme s občany, kteří odmítají propůjčit vlastní tělo k nezodpovědným experimentům, což dvojnásobně platí pro naše děti. Zásadně odmítáme vakcinační apartheid, který se postupně začíná zavádět na pracovištích a na veřejnosti. Karanténa prováděná v souladu s ústavními právy nesmí zrušit platné občanské svobody a nesmí je nahradit úřední svévolí, kterou manipulují neznámé ekonomické a globalizační zájmy.

Žádáme proto představitele veřejné moci a další společenské autority, aby plnily společenskou smlouvu danou pokojným a svobodným životem ve společném státě podle těchto základních bodů.

  • Je třeba jasně odlišit klinickou a domácí léčbu onemocnění na varianty Covid-19 od preventivní a problematické vakcinace. Na léčbu máme všichni ústavní nárok a povinnou vakcinaci odmítáme s poukazem na občanské svobody.
  • Žádáme příslušné úřady, aby publikovaly ověřená epidemiologická data, která objektivně monitorují účinnost vakcín, včetně jejich dlouhodobého účinku. Eventuální přínosy očkování je třeba zvážit vzhledem k neznámým účinkům těchto experimentálních léčiv a vzhledem k jejich riskantnímu plošnému nasazení.
  • Vakcinační apartheid, vyhrožování a diskriminace musí okamžitě přestat a jeho původci musí být stíháni podle platných zákonů.
  • Všichni máme ústavní právo na odpovídající bezplatnou a účinnou léčbu onemocnění Covid-19. To znamená, že se bude uplatňovat pro neočkované alternativní způsob léčby a medikace a že nebudou jakkoliv diskriminováni.

Ústavní právo na odpovídající způsob léčby Covidu-19 rozhodně není současný represivní styl určený očkováním. Připomínáme, že jinde ve světě se úspěšně zavedly alternativní způsoby léčby epidemie Covid-19 a náklady na léčbu nelze srovnat s použitím korporátních „vakcín“. Alternativní způsoby léčby se u nás úmyslně přestaly ověřovat a zavádět do léčebné praxe.

Za petiční výbor iniciativy “Přirozená imunita není na prodej!”

Václav Umlauf

Stanislav Blaha

Jana Jetmarová

Kdo se chce k petici připojit, najde ji ZDE, skupina na sociální síti Telegram byla vytvořena ZDE.

5 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
1. 12. 2021 14:48

Telegram je mi na kulové, řadím ho do stejné skupiny jako jiné skřeky, které si zásadně neinstaluji nikam. A první odkaz? Možná jsem něco přehlédl, ale je tam toho více. V koncovce podobná situace. Jinak nemám problém to podepsat.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
1. 12. 2021 15:39

Moc zajímavá diskuze několika lékařů vyvolaná situací kolem Covidu, ale zdá se mi hlavně s podtextem „Život není jen strach z Covidu-19“
https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-mate-nejaky-vzkaz-pro-nase-obcany-otazka-11-12/
Zvlášť slova MUDr Havrdy v čase 4.56 a MUDr. Pumrové v čase kolem 12. min. stojí za pozornost,

Alva
Alva
1. 12. 2021 17:38

„Dohnat a předehnat“ – Slovensko se snaží ze všech sil.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-za-sireni-dezinformaci-do-vezeni-slovensko-hleda-recepty-proti-covidu-182395

Trest odnětí svobody na rok až pět let má hrozit za autorství nebo šíření nepravdivé informace, která je „schopná vyvolat nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatel,“ ohrozit život a zdraví anebo ovlivnit obyvatele při rozhodování o závažných otázkách. Pokud by měl pachatel zištný motiv, má mu hrozit trest tři až osm let vězení. V době trvání nouzového stavu by byly tresty ještě vyšší.

Bude ten zákon platit i pro politiky a hlavně pro ty vládní?

Hudryperman
Hudryperman
1. 12. 2021 18:04

Bravo orinoko ! Rozesílám .

peter.
2. 12. 2021 5:43

Koľko ešte ľudí musí zomrieť,aby si aj tí „zaočkovaní“ uvedomili,že dobrovoľne páchajú samovraždu ?
https://www.pokec24.cz/nezarazene/valentin-katasonov-cim-vice-injekci-tim-vice-infekci-pfizer-klame-usa-a-evropu/

orinoko
orinoko
2. 12. 2021 8:49

Malé retro z července 2020.

Retro je in. Mezi lidmi se šušká, že po filmu Havel přijdou do kin další proslulé fláky jako – Zakletý prd v Lucerně, Ferdinand Vaněk koulel v Pivovaru Ferdinand, Vašek na čekané, Eva a Vašek a Largo disidento.

Irena
2. 12. 2021 10:59

Věřím, že čelíme zlu, které nemá v lidských dějinách obdoby. Nacházíme se na zcela neprobádaném a nesmírně nebezpečném území. Přesto si z historie můžeme vzít ponaučení a varování. Celosvětové zavedení digitálních zdravotních průkazů se nápadně podobá celosvětovému přijetí mezinárodních pasů po 1. světové válce. Váš pas je reliktem 1. světové války. Měl to být dočasný doklad, který měl sloužit ke kontrole přílivu uprchlíků a zabránit vstupu nepřátelských špionů. Nebyl však tak dočasný, že? Rakouský spisovatel Stefan Zweig se obsáhle rozepsal o tom, co tento nový systém kontroly znamenal pro ty, kdo žili v předválečné Evropě: „Lidé se cítili být objekty,… Číst vice »