Petr Bystroň (AfD): Totalitu německého typu brzy zažijete i v Česku

Petr Macinka z IVK zpovídá Petra Bystroně z AFD. Uvozeno šokujícím projevem Petra Bystroně v Bundestagu.

Námět: orinoko

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
6. 2. 2023 14:27

Petr Bystroň, takové typické německé jméno. Se svými řečmi, vedenými v Germáni, by už dneska měl v Kakanii zalozenu rakousko-uher Bacha složku : buřič, rebel. Přes veškerou německou Greta Total Green kazajku lze od nás západ ještě pořád veřejně dráždit hada bosou protézou. V Kakanii už jedině v sádře. A s basebolkou na sPOUSTI. Jednou tyto chvíle v Česku kronika označí jako vládu HOLOgramu. Klaka z kloaky by se měla věnovat více Bílé zemljance. Její velitel během 4 dnů 5x opakoval slovo od slova minipribeh o otci na výsostech. … Na Bideta se dneska chodí v USA jako na Chaplina.… Číst vice »

Irena
9. 2. 2023 9:28

Starlink odpojil přístup ukrajinským vojáků, prý kvůli tomu, aby jeho internet Kyjev nevyužíval při útoku. Cha, tak to asi nebude mít nic společného s tím, že celý ten jejich Starlink je k ničemu a v poslední době sloužil jako naváděcí zařízení pro ruské dělostřelectvo, že? Tomu se rusky říká дълать хорошую мину при плохой игре, nebo-li blafovat se špatnými kartami v ruce, či snažit se zachovat si tvář…

https://t.me/new_militarycolumnist/101064

Irena
9. 2. 2023 9:41

Ramzan Achmatovič Kadyrov Víte, mě se vždy slovo „generál“ asociovalo s žulovou tvrdostí, železným charakterem a poctivou přímostí. Ale teď narážím na některé důstojnické komentáře mých výroků, které lze přirovnat k póze pštrosa. Tentýž generál Sobolev, který se ze svého teplého místečka zasazoval proti vousům v zákopech, nyní komentoval můj názor o nutnosti bojovat proti satanismu na území Polska a celé Evropy tak, že by takový scénář znamenal nebezpečí vyvolání třetí světové války. Nerozumím tomu. Máme se bát třetí světové války, nebo máme chránit zájmy ruského lidu? Nebo je to tak, že kdo k nám přijde s mečem, ten klidně s… Číst vice »

fajt
9. 2. 2023 11:28

https://seymourhersh.substack.com/p/how-america-took-out-the-nord-stream – Over the next several meetings, the participants debated options for an attack. The Navy proposed using a newly commissioned submarine to assault the pipeline directly. The Air Force discussed dropping bombs with delayed fuses that could be set off remotely. The CIA argued that whatever was done, it would have to be covert. Everyone involved understood the stakes. “This is not kiddie stuff,” the source said. If the attack were traceable to the United States, “It’s an act of war.” …   – i proto bude kariérní lampasák na protektorátním Hradě obrovským bezpečnostním rizikem pro většinu obyvatel česka – z… Číst vice »