Platíme si za dezinformace veřejnoprávních médií

Ztráta svobody slova je pro část české společnosti stejně významná jako ekonomická krize.

Konečně je zde hodnověrný průzkum, který ukazuje, že lidé považují za největší dezinformátory politiky a hned po nich jsou to veřejnoprávní média. Tedy Česká televize a Český rozhlas.

Čtyřiatřicet let po té „naší revoluci“ to asi není ta věc, o níž jsme tehdy usilovali. Dále se ukazuje, že se opět lidé bojí vyjádřit svůj názor. I to je myslím zásluhou našich médií. Lidé se bojí dehonestace a v poslední době i perzekuce stejně jako před rokem 1989. Zkuste si udělat malý soukromý test:

  • Myslíte si, že Fialova vláda vládne ve prospěch České republiky? A řeknete to veřejně?
  • Domníváte se, že ČT informuje objektivně o dění na Ukrajině? A řeknete to veřejně?
  • Myslíte, že veřejnoprávní média v ČR vykonávají svoji funkce tak, jak mají? A řekněte to veřejně
  • Myslíte si, že naše země směřuje k prosperitě?
  • Šíři podle vás někdy Česká televize nenávist proti Rusku, Číně a jiným zemím?
  • Myslíte, že jsou lidé k sobě slušnější, než před „revolucí“?
  • Myslíte si, že Ústavní soud ČR rozhodne v kauze „okradení penzistů“ spravedlivě?
  • Myslíte si, že váš politický postoj může ohrozit např. vaše postavení v zaměstnání?

Dle uvedeného výzkumu to tedy nejsou neoficiální weby, které přinášejí dezinformace, ale jsou to častěji veřejnoprávní média, za které si ještě povinně platíme. Po chystaném okradení důchodců vládou Petra Fialy je na zvážení, zda je to únosné.

4.8 26 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
18. 3. 2023 19:29

Dvě zajímavé glosy pana Hampla:

https://www.petrhampl.com/aktuality/

18.3. 2023 O umělé inteligenci

14.3.2023 O jednom nedemokratickém režimu !

PPK
PPK
Reply to  Gatta
19. 3. 2023 7:21

Vážený pane kolego Gatto, dovolte nejprve poznámku k p.Hamplem zmíněné tzv. „umělé inteligenci“, na kterou odkazujete:Tato UI není nic jiného, než počítačový politicky výrokový papoušek s obrovskou diskovou pamětí, selektivně vybavený softwarem, vymyšleným člověkem-programátorem tak, aby ty algoritmy splňovaly právě a jen programátorovy sociální představy (např. ála Wikipedie).  Brát tedy takový stroj jakkoliv vážně je od p.Hampla poněkud dětinské a je to jen ztráta času. Věnujme se tedy raději té druhé části výše zmíněného tématu – a to Hamplově jistě oprávněné kritice stávajícího českého nedemokratického režimu: Pan Hampl píše (cituji): „Jenže ono to taky ukazuje, proč současná finanční a mocenská… Číst vice »

Last edited 7 dní před by PPK
Gatta
Gatta
Reply to  PPK
19. 3. 2023 9:29

Zdravím pane PPK. Tak jsem měl napsanou dlouhou odpověď, jen ji poslat – tu žena zapnula vysavač – asi se nelíbilo wi-fi – sekla se Mozilla „do mrtva“ a po jejím restartu napsané zmizelo. Tedy už zkráceně. ad) „Inteligence“ Podle mne to od p.Hampla nebylo dětinské, ale bylo to jen pokusné ověření toho co si mys lím a co i Vy píšete. Po Wiki vyhledávači Google – zdroj informaci s možnosttí utvářeni podle něčích zájmů – tedy potenciálně NEBEZPEČNÉ ! ad) „O režimu“ Patrně jste se začetl do jiné glosy – ta okazovaná byla o “ muži v hnědé bundě“.… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 3. 2023 20:53

Tak jsem se chtěl podívat na zprávy z fronty. A vyběhlo na mě místo stránky aktuální konflikty. cz tohle: https://kb.wedos.com/cs/webhosting/php/chyba-503-service-temporarily-unavailable/
Všimněte si: Zcela nepokrytě odpovídají na otázku jakou má pravda barvu? Žlutomodrou…

zart
zart
22. 3. 2023 0:38

Podobná úvaha, jako že by si králíci platili králíkáře, který je nakonec praští za uši, stáhne z kůže, vyvrhne, upeče a sní. V podstatě tomu tak. Jediná možnost králíků jak žít, je chvíli ovládat svého mlsného parazita (sluhy králičího národa) vidinou chutné pečínky.