Politická mrtvola – systém „Dodo“ (dodělej doma)

 

Díky vyostřené politické situaci se nám krásně vybarvili všichni politici, kteří to jindy umějí mazaně hrát na obě strany. To proto, že i mlčení je dnes nebezpečnějším souhlasem, než jindy. Mlčení, které jindy vypadá jako moudrá rozvážnost, je nyní souhlasem s vražděním nebo přinejmenším zbabělostí. Vyrostlo nám letos těch politických mrtvol, jako hub po dešti. Jestli máte svého favorita, tak si ho „domalujte“ do obrázku. Nebo nám napište svůj tip do diskuse a vyjde-li jasný vítěz, tak ho dokreslím. Přiznávám, své tipy mám a jednoho jsem dokonce přimaloval, ale mám to schované. Připadalo mi nespravedlivé, aby to jen jeden odskákal, když adeptů je taková řada!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
26. 8. 2014 17:50

Mé poradí favoritů ma politickou mrtvolu r.2014: 1. Zaorálek 2.Sobotka

Sugar Ray
Sugar Ray
26. 8. 2014 18:19

Ministr zemědělství Jurečka a Zaorálek ministr přes zemětřesení a zahraničních věcí , ministr pravdy a obrany Stropnický anno bude líp , seznam je dlouhej to by bylo nošení prostitutů do ČT .

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
27. 8. 2014 5:06

všichni šaškové, kteří v skutečnosti slouží někomu a něčemu jinému než své vlasti, lidu, míru, přátelství…

tožtak
tožtak
27. 8. 2014 9:00

Mimo výše zmíněných si přidejte ještě Dinentsbira. Chlapec se nám taky vybarvil.

Ďouba
Ďouba
27. 8. 2014 10:25

Děkuji všem za jejich tipy. Uvítám další. Konečně jsem se registroval na OM a tak zdravím všechny vážené diskutérky a diskutéry a přispěvatele OM. Moc si vážím vyjádřené podpory v prošlém čase. Internet a jeho diskuse pod články – to je šance. Nebýt toho, mám pocit trosečníka na nejpustějším ostrově světa. Držme se, Ď

Alena
Alena
27. 8. 2014 10:49

politickou mrtvolou se stane každý vítěz voleb- a to v tom okamžiku, kdy lidé prozřou, že ten politik nehájí jejich zájmy. Jiný politik ani nemá šanci dostat se tak vysoko

Pauli
Pauli
27. 8. 2014 11:17

ja bych jeste krome uvedenych dodal Schwarzenberga(ten vypada ze je fyzicky mrtvy i kdyz je zivy) a Kalouska – Kradouska (padakoveho Mirka ). Dva pravdolaskovi hajzlove non plus ultra….

Sugar Ray
Sugar Ray
27. 8. 2014 11:54

To jsem si řikal už dávno že Karnold s Mirkem jsou politický mrtvoly , nee , ty jsou nesestřelitelný , v tomhle státě paradoxů , po všech těch okrádačkách mas , lžích a podvodech , jsou pořád v nejvyšší politice , nesmrtelný . Punker aka James Bond ve službách ČR a ekonom jak řemen Kalous . Jurečku lidi zlikvidujou fyzicky až dopadnou ruský protisankce naplno. Karnold na Majdanu v tom oblečku s dvěma ukrajinskýma poběhlicema po boku to byla jasná známka punku . Ochránce lidských práv a svobod zase nasbíral nějaký body u uvědomělý český veřejnosti . Je to svině… Číst vice »