Povedlo se!

 

Naše žádost o grant EU “Rozvojem občanské žurnalistiky posilujeme inkluzivní evropské hodnoty” ve výši 28 mil. euro byla dnes schválena! Od 1. května vyjdou OM v novém kabátě a v rozšířeném formátu. Subsidiárně jsme též implementovali nové autory a vy se můžete těšit na exkluzivní články od minulých i současných občanských aktivistů A. Mitrofanova, J. Cempera, B. Kartouze a V. Jourové…

Noste respirátory, dodržujte zákaz vycházení, zaregistrujte se k očkování a hlavně nám zachovejte přízeň a nezapomeňte nás i nadále podporovat svými dary a autorskými příspěvky!

Jsme s vámi, buďte s námi!

Vaše redakce OM

 

 

3.7 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petrpavel
Petrpavel
1. 4. 2021 18:26

Dobrý ! Hóódně dobrý !
Smutná doba takovýchto aprílových žertů. Přímo tragická. Ale když je to většině ovčanů jedno…
Nebude líp, to si piště. Bude jen hůř a hůř.
Když lidi neprobudí ani takový rasismus západoevropanů vůči nám východoevropanům jako je vidět v případu Slávia a Kúdela, neprobudí je nic. Čekal jsem alespoň od fandů fotbalu víc, do voleb na to zapomenou úplně a zůstanou doma.

Aleš
Aleš
Reply to  Petrpavel
1. 4. 2021 20:29

Dost často platí přímá úměra. Co fotbalový a hokejový fanda, to prvotřídní lumík. BRUSEL! BRUSEL! Co je, co je, co je, co je, co je! Lumíci se probudili vždy až z křížkem po funuse. Bojeschopnost čezkých expedičních sborů je potřeba udržet do posledního svatého covida. Hamáčkův PROTENTOKRÁT vsadil na taktiku: Sedíš tu tiše, jako pěna, žijem svůj život, jak se říká do ztracena. Dobrej apríl, když ráno jistím, že žena je těhotná, protože si dělala test na covida a večer, že na om už budeme konečně implementovat, precizovat, participovat, cizelovat, komparativně, konstitučně, koncepčně, genderově a esotericky restrukturalizovat a transformovat. Na… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
1. 4. 2021 20:49

Ministr Blatný odmítl, aby Pražané mohli vyjet do okresů Praha-západ a Praha-východ: „Tito lidé, kteří se neumějí chovat ve svém vlastním městě, pojedou do celé země a tam se budou chovat úplně stejně“.

Bety
Bety
1. 4. 2021 21:14

To je teda hodně černý humor.
Pardon, používat tenhle termín ale snad ještě není trestné?

idiotronic
Reply to  Bety
2. 4. 2021 2:44

To poznáte podle toho, že se o vás budou zajímat vorgány činné v trestním řízení.
Ostatně, v některých afrických zemích jsou plné autobusy černých pasažérů a nikdo neví, co s tím dělat…

zart
zart
2. 4. 2021 5:24

Jestli je to pravda, že „občanská“ žurnalistika dostala 28 mil. munice, tak se máme na co těšit – totiž na kobercové bombardování našich hlav těmi správnými informacemi, neustále prokremelské testování, protikremelské očkování, a také na zákazy vycházení do svobodné mysli…
Slyšel jsem, že duševní jatka rozšiřují, zlepšují a automatizují svůj provoz. Jejich stará kapacita již nestačí. A peněz na tyto nové investice je z jejich provozu více než dost….Jateční kusy se sami hlásí, předbíhají a tlačí do příjmu. Nestačí se to zpracovávat.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
2. 4. 2021 13:36

comment image