Požár Stropnického terasy

Házení zápalných láhví po domech je svinstvo, i když se jedná o dům ministra obrany. Jenže bez rizika pro společnost není ani reakce pana ministra:

„Bohužel to nasvědčuje radikalizaci určitých názorových skupin, které stojí proti hodnotám, jež zastáváme. Pro mě to je vlastně potvrzení správnosti nastaveného kurzu ministerstva obrany, které vedu.“

Exaltovanost a mučednickou stylizaci tohoto vyjádření totiž zřejmě nelze připsat jen na vrub herecké kvalifikaci pana ministra (prostě přehrává), zejména ne ve světle hledání nebezpečných levicových radikálů v rámci akce Fénix. Opět jsou tu nějací zlí tajemní oni ohrožující naše hodnoty, opět jitření atmosféry strachu a ohrožení. Stropnického terasa sice nezní tak dobře jako Reichstag, ale s trochou šikovnosti a zlé vůle může zafungovat stejně efektivně.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
14. 6. 2015 18:09

na malém českém dvorečku žádné 9/11 neproběhne. Důležitý je cíl, a ten je shodný. Posílit policii, její pravomoci a lépe mít pod kontrolou obyvatelstvo.
Ta teráska byla betonová? Jak to, že nevznikl rozsáhlý požár a nikdo nebyl raněn!

koloděj
koloděj
14. 6. 2015 19:08

řekl bych – klasický případ „antisemitismu“

abx
abx
15. 6. 2015 7:41

uz chybaju len frazy typu – Je to utok na samotnu podstatu nasej demokracie…

zedd
zedd
15. 6. 2015 10:01

Je za tím banda magorů, nebo jde o PR? V každém případě je na čase udělat si jasno v tom, co jsou to ty „evropské“ případně „atlantické“ hodnoty. Oficiálové by měli zplodit jejich seznam + výklad každého jména. I po 25 letech tápu, nevím, jak je naplněn pojem demokracie a co se myslí svobodou. Otevřu noviny a do hlavy mi břinkne „liberální demokracie“. Jak se liší liberální demokracie od té neliberální? Byvše agnostikem, snad si mohu dovolit zvolání: Bože, pomož! Zvlášť bych uvítal definici těchto pojmů od paní Dany a pána Leha. Dlíce v kolébce demokracie, jejich slova mají proti… Číst vice »

idiotronic
15. 6. 2015 14:26

abx napsal

uz chybaju len frazy typu – Je to utok na samotnu podstatu nasej demokracie…

Ani nevím… Ještě stojí v Praze kancelář Aeroflotu?

bbb
bbb
15. 6. 2015 16:14

„Bezplatné vlaky pre všetky deti, študentov a dôchodcov, ktoré fungujú od 17. novembra minulého roku, sa stali veľkým testom pre ZSSK. Nikto totiž nevedel, ako budú železničiari tento svetovo unikátny experiment zvládať. Štátne železnice si už na jeseň vyhradili právo, aby v niektorých rýchlikoch v špičke mohli zaviesť kvóty na bezplatných cestujúcich. Pokiaľ hrozí, že vlak bude preplnený, študenti a dôchodcovia musia hradiť plnú cenu alebo cestovať iným spojom. Okrem toho ZSSK pridala viac než sto nových spojov po celom Slovensku – stalo sa tak po prvýkrát po desiatich rokoch, že štátny dopravca svoje spoje neškrtal, ale mohol ich zahustiť.… Číst vice »

bbb
bbb
15. 6. 2015 16:46

A ještě zmínka k slovenským vlakům zdarma.
„IC vlak zrušený, expres súkromného prepravcu beznádejne vypredaný. V ponuke ostal len rýchlik štátnych železníc – bez vozňa 1. triedy, bez klimatizácie vo vozňoch 2. triedy,“
https://dennikn.sk/157043/nebudem-zit-na-slovensku-taku-chybu-neurobim/
Zřejmě nabídky rychlíků zdarma značí pokles zájmu o lepší vlaky IC a tím snížení kvality dopravy, ovšem levněji?

PavelK
PavelK
15. 6. 2015 16:47

„zejména ne ve světle hledání nebezpečných levicových radikálů v rámci akce Fénix“ – podívejme, karta se obrací. Už přišel na psa mráz… Před pár lety se levicoví radikálové tetelili blahem při akcích Power, když policejní komanda vyrážela dveře spících pravicových extremistů, protože v 5 ráno včas neotevřeli dveře bytu, Antifa téměř otevřeně dodávala informace PČR a pomocí novinářů řízených BISkou udávali a společensky likvidovali tzv. pravičáky, nácky a fašouny, ale teď se pozornost Velkého oka upřela jejich směrem. Napadá mě, že se sem báječně hodí ten okřídlený citát jistého německého pastora (pokud to tedy řekl opravdu on): „Když si přišli… Číst vice »

zedd
zedd
15. 6. 2015 17:35

: Ten citát ve Vašem příspěvku vyznívá jak popelník vysypaný na vlastní hlavu. Jinak řečeno: Měl jste se bít za své bratry a sestry před pěti lety.
Co se týče spolupráce s „orgány“: Jsme ve válce a ta světí prostředky. Mrtvej nácek, dobrej nácek.
Slyším Komenského Kšaft. Poslední bílý rytíř pozvednul kopí a rozjel se proti zdi. Nepřipadáte si tak?

zedd
zedd
15. 6. 2015 17:43

Aha, už mi to došlo. Náckové se teď cpou do formy utlačované minority. Takoví CZ Indiáni. Tož AntiFa Vám natrhla prdel a teď brečíte. Pořiďte si koule kastráti.