Filmový klub bez cenzury: Uloupené Kosovo a Kosovo – nekonečná válka

Středa 18. 6. 2014 od 18:30

Uloupené Kosovo – ČR, 2008, 60 min. režie Václav Dvořák

TV film. Nezvyklý pohled na složitou problematiku soužití různých etnik na Kosovu. Nezvyklý v tom smyslu, že zcela úmyslně přináší alternativní pohled proti většinové interpretaci světových i českých médií. Divme se potom tomu, že ač natočeno pro ČT, už ho v ČT neuvidíte.

***

Kosovo – nekonečná válka – ITA, 2008, 78 min.

Italský dokument se slovenskými titulky, který popisuje situaci okolo kosovské války, tak jak naše média nikdy neinformovala. Film o pravdě, která byla zatajena díky Václavu Havlovi a jiným, kteří šířením zla a lží ovládají svět. Otřesné informace o mezinárodních zločinech na Srbském národě.
Přijďte, zvěte, sdílejte…
Vstupné dobrovolné na provoz Jazzové sekce

Událost na FB:
https://www.facebook.com/events/677937362255312/

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dolmen
Dolmen
18. 6. 2014 11:48

jaa i Gatta se kriticky vyjádřili k novému OM. Bohužel, musím se i já k téhle kritice připojit. Nelze to racionálně vysvětlit, je to pouze vnitřní pocit – nový OM mě neinspiruje k diskusi a celkově mi připadá méně přátelský. Ten předchozí byl vynikající!

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 6. 2014 11:59

Mě se taky víc líbil starej dobrej Outsider ale časem si člověk zvykne , výhoda tady je jenom ta že zmizel Blbštajn a podobný existence . Ale zabrouzdejte třeba na AC24 a podobný weby , články občas zajímavý když to převezmou z e-republiky apod. ale ty diskuze to je šílenství , to fakt nemá úroveň , tam člověk o magora nezakopne :-) . To je takovej web pro děti mi to přijde a ještě se tam dávaj lajky :-) tim to asi nespasí tu diskuzi jako takovou . Tady to nehrozí a to že se člověk musí regnout aby mohl… Číst vice »

lomikel
lomikel
18. 6. 2014 14:48

no je tu tak nak mrtveji, krome trollu se sem nevratila a znacna cast normalne komunukujicich. proc mi neni jasne, ztrata inkognita ? kazdy si muze udelat email na free emailovem serveru, treba v rusku pokud je dostatecne paranoidni, coz ale neznamena ze po nem nejdou .. :)

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 6. 2014 15:28

Tak nic no :-)

ms
ms
18. 6. 2014 16:32

Lomikeli, mě se to zdá celkem normální. Možná jen někteří přestali psát pod více jmény, jinak mám dojem, že příspěvků netrollů je stejně :)

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 6. 2014 16:54

Na YT jsem to našel :
https://www.youtube.com/watch?v=YZDPrFfqq2g
BTW nevim proč by se měl někdo strachovat o anonymitu , já jsem regnutej normálně na email co mam už deset let na svý jméno a všichni mi můžou vy….. , špiclovaný jsme tak jako tak všude na netu tak co.
Někdo se možná bojí že si pro něj šáhne CIA nebo Mossad :-)

lomikel
lomikel
18. 6. 2014 17:17

ms – to by bylo dobre ujete hadat se sam se sebou, kdysi jsme to experimantalne zkousel v nejakem nabozenskem foru a je to pomerne drina si uhlidat kdo je kdo :)

Gatta
Gatta
18. 6. 2014 17:24

Dolmen napsal jaa i Gatta se kriticky vyjádřili k novému OM. Bohužel, musím se i já k téhle kritice připojit. Nelze to racionálně vysvětlit, je to pouze vnitřní pocit – nový OM mě neinspiruje k diskusi a celkově mi připadá méně přátelský. Ten předchozí byl vynikající! Jsem o tom novém OM ještě přemýšlel … Nejsem odborník na tvorbu webů, ale mám takový dojem, že zakopaný psík je patrně v záměru autorů rozšířit okruh čtenářů tohoto webu o skupinu uživatelů „dotykáčů“ všeho druhu – tabletů a smartphonů. Patrně z toho vychází výsledná forma – optimalizace webu na malé rozlišení, omezený obsah… Číst vice »

mirror
mirror
19. 6. 2014 14:53

Gatta napsal Jsem o tom novém OM ještě přemýšlel … Nejsem odborník na tvorbu webů, ale mám takový dojem, že zakopaný psík je patrně v záměru autorů rozšířit okruh čtenářů tohoto webu o skupinu uživatelů „dotykáčů“ všeho druhu – tabletů a smartphonů. Patrně z toho vychází výsledná forma – optimalizace webu na malé rozlišení, omezený obsah stránek, velké písmo a všeobecně úsporná grafika. Myslím, že je škoda, že zapadly návrhy a náměty, které zde ve velkém padaly po, tuším že loňském, dočasném odstavení OM. Často čtu OM na iPadu. Zlepšení těchto stránek je markantní. Zejména vítám užší sloupec textu, takže… Číst vice »

peter.
19. 6. 2014 19:18

lomikel napsal

no je tu tak nak mrtveji, krome trollu se sem nevratila a znacna cast normalne komunukujicich. proc mi neni jasne, ztrata inkognita ? kazdy si muze udelat email na free emailovem serveru, treba v rusku pokud je dostatecne paranoidni, coz ale neznamena ze po nem nejdou ..

Je to aj môj pocit.Keď vykastrujete býka,stane sa z neho vôl , vola môžete zapriahnuť pred pluh a orať s ním.Takto sa mi ZATIAĽ javí aj nový OM.Vykastrovaný starý OM zapriahnutý do pluhu politickej korektnosti.

lomikel
lomikel
19. 6. 2014 19:37

peter. napsal Je to aj môj pocit.Keď vykastrujete býka,stane sa z neho vôl , vola môžete zapriahnuť pred pluh a orať s ním.Takto sa mi ZATIAĽ javí aj nový OM.Vykastrovaný starý OM zapriahnutý do pluhu politickej korektnosti. ja pisu stale stejne, veskere posuny jsou dane pokrokem v rozvazovani(vse plyne) nad tematy :). tlak na politickou korektnost tu zadny necitim. neco konstruktivniho, navrh bych novy format, ted se postne clanek a pod nej se diskutuje zcasti k temat, z casti k aktulanim udalostme a z casti zcela mimo tema. clanky jsou rekneme ruzne kvality, to bych jako problem nevidim, horsi imho… Číst vice »

hudryper
hudryper
20. 6. 2014 10:07

lomikel : Váš podnětný příspěvek by opravdu mohl podnítit na OM diskusi nového typu. Co Vám
brání poslat Stanovi její alespoň částečně promyšlenou verzi ? Určitě by stálo za to pokusit
se pracovat při formulacích stanovisek kolektivně a nehledět přitom na svou individuální
prestiž ,která nakonec stejně začne nudit.

lomikel
lomikel
20. 6. 2014 10:09

ok, zkusim to dat do dokumentu.