Pozvánka: Klub Nové republiky – červen 2017

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
13. 6. 2017 22:16

„Je bezpecnost obcanu CR zajistena ucasti NATO?“ Odpoved jednoho americkeho obcana: Neni. Spolehat se, ze za nej nekdo bude bojovat a riskovat svuj zivot, zatim co on z dalky sleduje bitvu, to povazu za zbabele a nemoralni. O bezpecnost se musi kazdy stat postarat sam, Severo-atlanticka koalice nevylucuje ani nezakazuje, aby si jednotlive staty budovaly svou armadu.. V zadnem pripade nenuti staty, aby pouzivaly americkou technologii a druhy zbrani. Jelikoz ale CR , jako mnohe staty v EU, nemaji prostredky ani vuli v moderni obrane pokracovat sami, pak, chteji-li zustat na urovni obrany jinych statu, budou muset odvadet ze statniho… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
14. 6. 2017 6:24

ZVS neměla být nikdy zrušena, resp. jen za kvalitní náhradu v podobě poctivé NCS která by musela znamenat stejně poctivou službu pro společnost… Na druhou stranu jsme měli zásadně zůstat neutrální – MIMO NATO. A likvidace zbrojního průmyslu ČSSR taky neměla nic společného s „pacifismem“… Kam by jinak „Strýček Sam“ své šmejdy vyvážel, že? Ale účast v každém vyrábění nových teroristů po boku US žoldáků – ve jménu zisků vojensko-průmyslového komplexu či ropných nebo chemických magnátů? Ani náhodou! REŽIM v současné ČR je VŠECHNO JINÉ nežli demokracie, všechno jiné nežli svoboda, všechno jiné nežli bezpečnost. všechno jiné nežli zájem státu… Číst vice »

orinoko
14. 6. 2017 7:24

My jsme národ holubiCZECH.
Habsburk nás nutil do boje proti Rusku, a tak jsme ck mocnářství osvejkovali. Ada nás podcenil, a tak jsme mu odkradlovali výkonného kata. Invazi Varšavské smlouvy jsme svým způsobem zase osvejkovali.
Vpád trhu jsme vyřešili po svém … Vytunelovali jsme ho.
Přesuny garanta světového terorismu v pruhovanych jegrovkach řešíme zase po svém…. Branime se holou prdeli. Dokonce tak možná činí primo vojáci.
My pakty nepotrebujeme. Žádný nás před ničím neochranil.
Nás nejlepší výbušný útok i obrana?
Hola prdel.

Gatta
Gatta
14. 6. 2017 7:53

Pakty nejsou od toho, aby silní pomáhali slabým, ale aby slabí byli prospěšní těm silným.

Aleš
Aleš
15. 6. 2017 21:34

https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201706125457339-bild-nemecka-levice-anexe-Krym-rozpusteni-NATO/ Silná opoziční německá politická strana (silného to státu) vzývá k rozpuštění NATO. Jen náš politický režim reálného idiotismu tohle přijme jako jeden z posledních. Švejkové raději narukují na Bělehrad nebo přímo na Moskvu. S Fashingtonem na věčné časy a nikdy jinak! Nebo že by zítra za kanálem padla i vážnější slova? Třeba to bezprostřední nebezpečí a riziko pohne myslí i zazobaných staletími zdegenerovaných imperialistů. Není pravda, že naší největší zbraní vždy byly holé zadnice. Ani na Dukle ani v bojích o Anglii… Prezident bude mít na nové funkční období klíčový úkol. Připravit vystoupení ČR z NATO. Pokud se ho… Číst vice »

Bety
Bety
16. 6. 2017 17:19

Pokud se nám podaří vystoupit z NATO, staneme se zcela jistě další naprosto nepřijatelnou hrozbou světovému míru a USA zvláště. Konečně budeme důležití!!! Ovšem takoví jako generál Pavel by přišli o své skvěle placené posty a tak nevím, nevím…