Průběžné výsledky ukrajinské konspirace

  1. Původní sociální hnutí zaměřené proti oligarchům bylo oligarchy zkorumpováno a kanalizováno směrem k nenávistnému šovinismu.
  2. Na Ukrajině byl násilným pučem a parlamentním podvodem zaveden fašistický genocidní režim.
  3. Došlo k prohloubení ekonomického úpadku Ukrajiny. Země ve špatném ekonomickém stavu byla zavlečena na práh ekonomického bankrotu bez jakékoliv další perspektivy. Podmínky MMF, občanská válka, zpřetrhání ekonomických vztahů a nepřátelství s Ruskem budou mít vražedný dopad pro zemi v moci oligarchů, fašistů  a nadnárodních korporací.
  4. Došlo ke slibovanému Obamovskému „restartu“ vztahů s Ruskem. Tyto vztahy jsou snad horší, než kdy byly vztahy USA se Svazem sovětských socialistických republik (včetně té ukrajinské). USA již od Majdanu konspirují proti Rusku, snaží se ho vyprovokovat k ochranářské reakci ve prospěch ruskojazyčných Ukrajinců, kterou by globální okupační mocnost mohla označit za akt agrese a okupace, snaží se vyprovokovat skrze Ukrajinu širší regionální válečný konflikt na hranicích Evropy.
  5. Obnažila se protektorská povaha amerického vládnoucího režimu, který nutí evropské vazaly k přijetí sebevražedné antiruské politické linie. Země, které mají s Ruskem mnohé společné zájmy, jsou Spojenými státy nuceny, aby prováděly politická a ekonomická opatření, která jsou proti jejich bezpečnosti a základním ekonomickým zájmům.
  6. Dochází k ambivalenci evropských zemí ve vztahu k USA (viz Německo – špionážní aféry, „vzpoura“ německých firem proti sankcím, „vzpoura“ Francie v důsledku trestu francouzské bance a diktátu při dodávkách výsadkových lodí Rusku, „vzpoura“ signatářů plynovodu South Stream vůči diktátu Washingtonu a jeho prodloužené bruselské paže…
  7. Lži a zatajování zločinů kyjevského režimu a jeho fašistické podstaty i zatajování dalších nepříjemných zpráv obnažují charakter a poslání  „hlídacího psa demokracie“, který nehlídá žádnou demokracii, lidská práva, ani humanitu nehlídá, ale naopak chrání opačné hodnoty.
  8. Vývoj na Ukrajině urychlil dezintegrační tendence světového ekonomického systému a vybudil země BRICS, aby hledaly alternativ k ekonomickému diktátu západu, k zavádění alternativní „světové“ měny, alternativní „světové“ banky a k vytváření vlastního „MMF“. Hrozí úpadek hegemonie dolaru se všemi z toho plynoucími důsledky.
  9. Ukazuje se setrvalý trend neschopnosti USA šířit demokracii a mír. Spojené státy se naopak staly zemí, která šíří totalitarismus, chaos, nestabilitu, násilí, nesnášenlivost, války a jak se ukazuje, i fašismus. S jistou nadsázkou se dá říci, že tento stát se stal vůdčí zemí „Osy zla“ (terminus technicus, který přitom sám zavedl).
  10. Vyjevuje se skutečná podstata levicových stran, tedy stran, které levicovost pouze předstírají a ve skutečnosti podporují mezinárodní oligarchii, fašismus a války proti zájmům běžného obyvatelstva, zaměstnanců, ukazuje se nakolik to které strany myslí upřímně s lidskými právy, humanitou a pod.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mirror
mirror
27. 7. 2014 11:24

Béda napsal

http://news.e-republika.cz/article2714-Konec-pu-ist-v-Kyjev-I-aneb-vlada-jani-a

Ten článek nemá autory. Jistota je nic nepodepisovat. Doporučuji poslat odkaz na video všem poslancům a senátorům za socdem a vyzvat je, aby se ozvali. Oni mají imunitu. Jen je tady problém, kdo to udělá?

mirror
mirror
27. 7. 2014 11:47

Na prezidenta spoléhat nelze. Nezná ani text dohody o NATO
http://czech.ruvr.ru/news/2014_04_07/Cesky-prezident-je-pripraven-vyzvat-NATO-aby-poslalo-vojska-na-Ukrajinu-5387/
Pod článkem je také dlouhá diskuze.

Admirál
Admirál
27. 7. 2014 15:16

mirror napsal

Na prezidenta spoléhat nelze. Nezná ani text dohody o NATO
http://czech.ruvr.ru/news/2014_04_07/Cesky-prezident-je-pripraven-vyzvat-NATO-aby-poslalo-vojska-na-Ukrajinu-5387/
Pod článkem je také dlouhá diskuze.

Zeman je myslím natolik znalý, že klidně může být připraven vyzvat NATO,
aby poslalo vojska na Ukrajinu.

Při premise „pokud Rusové vstoupí na Ukrajinu“ neriskuje, že by to musel udělat.

mirror
mirror
27. 7. 2014 16:03

Admirál napsal
Zeman je myslím natolik znalý

Smlouva NATO zatím nedovoluje zasahovat do konfliktů mimo členské země. To si dovolili jen v Jugoslávii, kdy bylo Rusko slabé. Ukrajinu by museli do NATO přijmout přes víkend nebo před obědem.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
27. 7. 2014 16:58
Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
27. 7. 2014 16:59

dal jsem odkaz, protože mám podobné názory

Béda
27. 7. 2014 18:36

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_27/DLR-Kyjev-bojuje-na-miste-padu-Boeingu-aby-zabranil-odhaleni-0953/

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_27/Lavrov-poprosil-Kerryho-aby-neprekazel-v-praci-expertum-OBSE-pozvanym-RF-6964/

Taky mi to připadá, že strážci „pravdy“ a NWO dělají všechno proto, aby skutečnosti o
likvidaci Boeingu nevyšly najevo. (zabavení letové komunikace a radarových záznamů, černé skříňky mají Britové namísto expertů ICAO, junta stěžuje vyšetřování tím, že ostřeluje místo neštěstí…

Béda
28. 7. 2014 5:55

Ja se zdá, USA prosty věcných důkazů proti „separatistům, teroristům, vzbouřencům, vlastencům, domobrancům“ – každý ať si to přebere po svém) ve věci malajského letadla začínají zástupnou kampaň, když obviňují Rusko z ostřelování ukrajinského území. Je to podobné jako když obviňovali Rusko z pokusů o ovlivňování dění na Ukrajině, tedy z toho, co samy USA dělají již od příprav Majdanu a po Majdanu. Nyní obviňují Rusko,(které to popírá) a předkládají jakési „důkazy“ soukromé společnosti (na co mají CIA, která řídí teroristy a fašisty na Ukrajině a NSA?), aby obvinili Rusy. Že jejich loutková junta zcela prokazatelně ostřeluje již přinejmenším týdny… Číst vice »

Béda
28. 7. 2014 6:18

Článek T. Spencerové začíná: „Spojené státy varují, že hrozí válka s Ruskem nejen na Ukrajině, ale v Evropě i ve světě. Evropské unii jakoby to bylo jedno. Podivná válka slov mezi USA a Ruskem pokračuje. Ruské ministerstvo zahraničí v pátek odmítlo „nepodložená veřejná obvinění“ o masivních dodávkách zbraní ukrajinským rebelům, a podotklo, že Washington pro svá tvrzení plná „protiruských klišé“ nepředkládá žádné důkazy. „Je nesporné, že právě USA podpořily neústavní převrat v Kyjevě a poté postrčily tamní režim ke krutému vypořádání se s ruskojazyčným obyvatelstvem, které tvrdě brání dodržování svých práv. Je to jen další potvrzení, že odpovědnost za krveprolití… Číst vice »

Béda
28. 7. 2014 8:55

Je zajímavé, že vždycky, když to demokradický Velký bratr potřebuje, objeví se zničehonic nějaké svinstvo, které pomůže jeho zájmům a je krajně nevýhodné pro jeho oponenty. Kupř. konspirace 11/9, střelba na 2 strany na Majdanu, havárie malajského Boeingu. A nikdy se to pořádně nevyšetří, vždycky jsou důkazy ututlány.

mirror
mirror
28. 7. 2014 9:26

Béda napsal
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_28/Rusko-omezuje-dovoz-mlecnych-vyrobku-z-Ukrajiny-2530/

V letadle z Moskvy do Prahy jsou cestující důrazně upozorňováni, že dovoz mléčných výrobků z Ruska do EU je zakázán. Jestliže v Moskvě na letišti pili cestující kávu se smetanou, je jejich bruselskou vlasteneckou povinností se před přistáním v Praze vyblít nebo spodním otvorem vyprázdnit.

Béda
28. 7. 2014 9:34

Mirror,
vzhledem k tomu, že do Ruska jsou dováženy potraviny také ze zemí jako jsou Polsko a Ukrajina, může jít o následky konzumace dovezených potravin. ČR jinak funguje jako potravinový odpadkový koš západní Evropy.