Pravda je zločin proti státu

Celý západní svět spočívá na lžích a cokoliv jiného zde prostě chybí. Jsou zde jen lži a zase lži.  Což je pohled, který činí z pravdy nepřítele. Nepřítele je třeba potlačit, takže pravda musí být potlačena.

Skutečná pravda vychází jen z cizích informačních zdrojů. Takových, jako RT (Russia today), Sputnik News, či z internetových serverů, jako je tento náš. Není tedy divu, že Washington a jeho vazalové se ze všech sil snaží těmto nezávislým médiím zakroutit krkem. Vedle toho pak pilně pracují na redefinici slova propaganda. Podle této redefinice se pravda stává propagandou v tom případě, je-li šířena takovými zeměmi jako je Rusko či Čína. Čili zeměmi, které provozují politiku na Washingtonu nezávislou. A naopak, propaganda se stává pravdou, je-li šířena Washingtonem a jeho loutkami, jakou je např. EU Observer (Pozorovatel EU). Tento „pozorovatel“ např. zpozoroval, že rozhlasová i televizní stanice RT, jejíž pořady se připravují i v redakcích, umístěných na území EU, šíří vymyšlené informace i projevy nenávisti.

Sám se často objevuji jak ve vysílání RT, tak Sputniku, takže mohu prohlásit, že obě tato média ve stálé obavě, že by jejich redakce na území EU mohly být uzavřeny, krotí svá vyjádření tak, že to až není zdrávo. Nikdy jsem v jejích pořadech nezaslechl jediné slovo, které by se dalo označit za nenávistné, zatímco v propagandě Washingtonu je nenávist naprostou samozřejmostí.

Jinými slovy: Poté, co Washington zmanipuloval mediální svět k obrazu svému, nedokáží už ani média nezávislá mluvit tak jasně, jak by bylo zapotřebí. A tak se západním mediálním presstitutkám podařilo jak pro lehkovážné Američany, tak i pro většinu občanstva EU vytvořit zcela falešnou realitu. Takže početné procento těchto lehkovážných lidí dnes věří tomu, že Rusko napadlo Ukrajinu a že se chystá vtrhnout i do baltských států a do Polska. A tato víra přetrvává i přesto, že zpravodajské služby všech západních vlád hlásí, že ruské ozbrojené síly se k ničemu podobnému nechystají.

Dalo by se tedy říct, že lehkovážní lidé Západu věří, že neexistující věci přece jen existují. Kterýžto zázrak přivedla na svět proměna západních médií v ministerstva propagandy, řídících dnes celý západní svět. Pravdu se podařilo vyeliminovat z Fox News, ze CNN, z deníků New York Times a Washington Post, a spolu s nimi – v zájmu Washingtonu a též v zájmu vojensko-bezpečnostního komplexu USA – opakují stále tytéž lži i všichni další dokonale vycvičení lháři světa.

Válka je jediným možným výsledkem propagandy, která  nedělá nic, než propaguje válku. A až vám nezodpovědná západní média přivedou armageddon na práh vašich domovů, můžete poděkovat novinám New York Times a dalším médiím za zničení vašich životů i všech nadějí, které jste si dělali jak pro sebe, tak pro svoje děti.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
2. 7. 2015 10:24

Chci věřit, že nemalá část obyvatel USA časem také změní to co a jak sleduje, poslouchá či čte. Otázka je, kdo na ně v tomto směru působí a zda dostatečně. Otázka je, zda změna přijde včas. Proto se vracím k teorii „angažované menšiny“… Jinak – mnozí bezpochyby čekají až na „srážku s realitou“. Neznám ale žádného snílka, který by se jí nedočkal… Autocenzura je pochopitelně špatně. Ježto ale u nás je možné spoléhat na znalost ruštiny, a v Číně se angličtina učí, tak by tato „komunikační zeď“ nemusela být až takový problém. Tím skutečným problémem je pasivita, tupý a ohlupující… Číst vice »

Gatta
Gatta
2. 7. 2015 11:07

Re Martin – jste napsal: „Tím skutečným problémem je pasivita, tupý a ohlupující konzum, uzavřenost a ochota „usnadňovat si život“… Včera jsem pouštěl lidi na přechodu – na takovém tom, kde jsou 2 pruhy v jednom směru a ještě to bylo hned za kruháčem. Dělám to obecně nerad, protože je to dost nebezpečné – řidič ve vedlejším pruhu nemusí zareagovat, nebo o přechodu vůbec neví a může přecházející velice snadno srazit. Tedy do silnice se hrnula starší žena a nějaká studentka – a co myslíte – nepodívaly se ani na toho kdo je pouští a ani do dalšího pruhu, jestli… Číst vice »

Béda
2. 7. 2015 11:40

Pravda očima sociálně-demokratického poslance: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslanec-Seda-Ano-NATO-dela-chybne-kroky-Ale-to-neznamena-ze-je-vsechno-spatne-382259 „Poslanec sociální demokracie Antonín Seďa odpovídal na svém profilu na ParlamentníchListech.cz na dotazy čtenářů, týkající se především vojenské aliance NATO…Na to, co chce poslanec dělat s těmi, co odmítají přijmout za pravdu lži o přepadení a rozbití Jugoslávie, přepadení Iráku a rozbití Libye, se ptal Jan Želivský. „Budete je asi muset postřílet, protože kdo nevystoupí proti zločincům, sám se na zločinu podílí a NATO a EU jsou pachateli zločinů zcela jednoznačně,“ píše čtenář. „NATO je obranné uskupení s cílem zajištění společné obrany. Nemohu souhlasit s vaším viděním světa, že za vše může NATO a EU.… Číst vice »

Béda
2. 7. 2015 11:43

…A taky by mohl povyprávět, jestli se takto může chovat pučistický režim v Kyjevě a proč tento nedemokratický (fašistický) režim podporuje takzvaná česká sociální demokracie.

Béda
2. 7. 2015 12:00

Jak je vidět z konkrétní zahraniční politiky „sociálních demokratů“ lidu nepatří rozhodovt o zahraniční politice své země, ten má pouze roli pasivního vykonavatele nařízení svých „nomenklaturních elit“. Podle politiky „sociálních demokratů je zřejmé, že když „umře jedinec, je to tragédie, pokud miliony (v Iráku, Libyi, Afghánistánu, Syrii, v rámci teroristické „ATO“, pak je to pouhá statistika. Stejný je postup této velice „zásadové“ strany v případě muslimských migrantů. Příčiny válek se neřeší, Západ dál přiživuje konflikty v muslimských zemích, „barevně“ jimi manipuluje, podporuje nesmyslné a kontraproduktivní politické převraty a útočí na stabilizované země. ČSSD chce selektivně řešit důsledky válečného požáru (pomáhat… Číst vice »

Béda
2. 7. 2015 12:24

V době existence agresivního socialistického bloku se Československo přímo nepodílelo na napadení žádné cizí země. Tato doba trvala téměř 41 let. Kontrolní otázka: jak dlouho od politického převratu v Československu, kterým jsme se připojili k neagresivnímu, mírovému a demokratickému táboru pravdy, lásky, humanity a lidskosti trvalo, než byla ČR vtlačena svými „rovnoprávnými spojenci“ do války? Kolik těch válek za dobu cca 25 let vlády míru, pravdy a demokracie bylo? Kdo kdy žádal demokraticky schválení takové politiky od většiny zdejšího lidu? Kdo se jej na to kdy vůbec zeptal?

Béda
2. 7. 2015 12:38

Japato že v tzv. demokratické zemi neproběhlo ani referendum ke vstupu do válečného spolku NATO? Japato, že vrchní moralista a „pravdoláskař“, kterému tolik záleželo na demokracii v jiných zemích – humanitární bombardér, který byl velice rozmrzelý z toho, že mu nebyla udělena Nobelova cena míru, který chtěl původně spolek NATO po rozpuštění VS zrušit neřval kvůli násilí a podpořil agrese NATO vůči jiným zemím a decimování jejich obyvatel?

Irena
2. 7. 2015 16:51

https://www.youtube.com/watch?v=viI6LSAiln4
Политика с Петром Толстым. „Война в Донбассе: трагедии людей“ (01.07.2015) © Первый канал

Sio
Sio
2. 7. 2015 17:42

Irena napsal

https://www.youtube.com/watch?v=viI6LSAiln4
Политика с Петром Толстым. „Война в Донбассе: трагедии людей“ (01.07.2015) © Первый канал

Nějak jsem nepochopil to číslo účtu, jestli je v něm kód banky nebo co to je.

Béda
2. 7. 2015 20:30

Přečetl jsem si na e-republice článek http://a2larm.cz/2015/07/problem-s-zidovskymi-uprchliky-destabilizuje-evropu/ a ačkoli někdy používám analogie, tuto považuji minimálně za ulítlou. Dávat rovnítko mezi židovskými běženci ze 3.říše a muslimskými běženci je s prominutím pěkná pitomost. Předně proto, že 3.říše provozující cílené pogromy na židy byla viníkem války a židé utíkali ze 3.říše do své země zaslíbené – do své biblické pravlasti, kdežto muslimští běženci utíkají ze své vlasti do vlasti těch, co zahájili válku proti jejich zemím. Kdyby měla být tato analogie v logice věci museli by tedy utíkat ze západní Evropy do své vlasti a ne naopak.

Béda
2. 7. 2015 20:34

Abych to zjednodušil. Židovští běženci prchali z Evropy do své pravlasti, kdežto muslimové prchají ze své vlasti do Evropy. Hitler přitom dohnal židy k útěku, a západní státy dohnaly svou politikou muslimy k útěku.

ray
ray
2. 7. 2015 22:56

Aby mohli založit Izrael, tak musel být holokaust. Hitler v tom hrál svoji roli. Hádejte čí peníze jej dostaly k moci? :)

abx
abx
3. 7. 2015 6:51

Béda napsal
Židovští běženci prchali z Evropy do své pravlasti, kdežto muslimové prchají ze své vlasti do Evropy.

tych starozakonnych Zidov bolo v Europe podstatne menej ako tych pochadzajucich zo zaniknutej Chazarskej rise. islamisti ich maju celkom slusne
zmapovanych:
https://www.radioislam.org/czech/czech_30023.htm

abx
abx
3. 7. 2015 6:57

nie je to tema, ale na upresnenie, typickym predstavitelom rozptyleneho chazarskeho kmena je napriklad jeden z poslancov NRSR Frantisek Sebej, cize She-bey.
meno aj fyziognomia su priznacne:
http://www.magnificat.sk/vraj-konspiracne-teorie-tvrdi-frantisek-sebej-udajny-konzervativec/

Arbed
Arbed
3. 7. 2015 9:43

Falešné „štěkání“ českých hlídačů demokracie ohlašují lidé k podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140602160514 :-)

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
3. 7. 2015 15:32

Je docela veselé sledovat, jak „Milan Kohout utíká Janu Čulíkovi z lopaty“ na které ho chce „vsadit do Západní civilizační vize“… http://www.blisty.cz/art/78030.html Na odpověď k provokaci Milana Kohouta u Jílkové by bylo nejlépe klidně mu říci bez přehnaných emocí, že se ani „Západu“ nepodařilo přijímáním miliónů „uprchlíků“ změnit svou „tvořivost vývozce lidských práv formou převratů, agresí a barevných revolucí“. Ba že ani ta „integrace“ neproběhla v ghettech a izolovaných čtvrtích jak se předpokládalo… No a nakonec mu s klidem říci, že i to „obohacení kultur“ probíhá „v reálu“ s „určitými odlišnostmi“ oproti „předpokladům“… Nadávky, zuřivost a fanatismus, hloupý izolacionsimus či… Číst vice »