Pravda o vodě: Je návrh ústavní ochrany vody zneužit ke krytí lumpárny, na kterou lidé léta doplácejí a k lovu voličů?

Nedoporučujeme nikomu hlasovat pro jakýkoliv zákon o vodě, dokud v něm nebude, že stát/města infrastrukturu financují, vlastní a svobodně ovládají její provozování, tím peněžní toky a zisky z vody. Bez toho je to další past.

Zástupci dvou politických stran zaslali zakladateli NFPOV návrh zákona, který po nich chce podpořit Ministerstvo zemědělství a protože se obraně vody věnuje téměř  20 let a dosáhl zásadní rozsudky, požádali ho, aby zpracoval Rozbor návrhu z pohledu hydrologického a z pohledu makroekonomického. Souhlasil, protože ví:

Řešení sucha a s tím související objem zadržené vody v krajině, přímo závisí na objemu zadržených a reinvestovaných financí, které voda z této krajiny generuje a ví:

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
30. 6. 2020 13:21

Pan inženýr Novotný je houževnatý bojovník za českou vodu v rukách českého státu a tím českých občanů, to je nás všech. Avšak dokud si lidé budou volit do svých zastupitelstev na všech úrovních lidi na které jsou od dřívějška zvyklí a ne podle jejich schopností a ochoty pracovat pro ně, namísto pro sebe, tak bude mít proti sobě bandu zkorumpovaných profesionálních politiků, většinou i vydíratelných, se kterými bojovat není lehké. Zákon jsem si přečetla, ale bohužel právnická mluva mi není blízká a tak nevím, zda je v něm všechno potřebné. Panu inženýru Novotnému v jeho neohroženém úsilí moc fandím a… Číst vice »