Pravý důvod Brexitu

Když šel Napoleon do Moskvy, tak měl všechny evropské státy u svých nohou a ty ho finančně a ekonomicky podporovaly. Mimo Anglie, samozřejmě.

Když přišel Hitler až k Moskvě, měl také všechny evropské státy u svých nohou a ty ho finančně a ekonomicky podporovaly. Mimo Anglie, samozřejmě.

Až bude vytvořena tzv. evropská armáda a půjde směrem na Moskvu, tak ji budou finančně a ekonomicky podporovat všechny evropské země. Mimo Anglie, samozřejmě. Velení EU armády bude mít v rukou Německo, taky má zase všechny evropské státy u nohou. Že by se jim to napotřetí podařilo?

Anglii se do Moskvy nějak nechce, proto raději z EU vystoupila, holt drží se tradice.

Za Napoleona kozáčtí koně pili vodu ze Seiny.

Za Hitlera sovětské tanky kralovaly nad zříceninami Berlína.

Anglie skutečně nemá zájem, aby se Putinovi vojáci ubytovali v Londýně.

Tož to je ten pravý důvod brexitu.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
6. 10. 2016 17:45

vojny s Ruskem se zúčastní země bývalého socialistického tábora, pokud to nebudou Islamisté, žijící na území Evropy. Ti tam ale půjdou s nadšením, a my jim budeme sloužit. Německo bude válku politicky a ekonomicky podporovat, ale nezúčastní se.
https://www.youtube.com/watch?v=iJrj_mMAH4M
místo vratimovského semináře

Alena
Alena
6. 10. 2016 18:12

voli volí v…
Takže jako obvykle- dosavadní strany, nebo ANO, oni se vzájemně znají nejméně 20 let. Občané, dokažte opět svou demenci, ať mám z toho radost

Aleš
Aleš
6. 10. 2016 19:57

Ani bych se nedivil, kdyby anglická generalita věděla o bombardování Anglie za 2. světové včetně Coventry, a bylo vše domluvené tak, aby se královské rodině a vybraným mocným nezkřivil ni vlas. A teď? Ani ve snu Angličany nenapadlo vystoupit z NATO, ale z unie chytře vystoupili. NATO ovládá jako svůj ekonomický nástroj unii a mediálně pak nechá unii pranýřovat za vlastní zločiny a unie to z vlastní demence dělá ráda a pak nechá vlastní občany ještě dobrovolně napochodovat na východní frontu v zájmu NATO, ale proti jeho vlastním zakládacím listinám, smlouvám a pravidlům, které jsou dávno již evidentně bezcenným cárem… Číst vice »

zamp1
zamp1
7. 10. 2016 0:05

Alena napsal vojny s Ruskem se zúčastní země bývalého socialistického tábora, pokud to nebudou Islamisté, žijící na území Evropy. Ti tam ale půjdou s nadšením, a my jim budeme sloužit. Německo bude válku politicky a ekonomicky podporovat, ale nezúčastní se. https://www.youtube.com/watch?v=iJrj_mMAH4M místo vratimovského semináře Věřím tomu, že to tak mají naplánováno, ale s vlastním provedením bude problém. Dovedete si představit armádu ČR jak útočí na Moskvu?! :-)))) Kolik branců se dostaví k odvodu v den mobilizace? Jedině v Polsku by mohli dát nějakou armádu dohromady. Už vidím jak útočí proti Rusku po boku bratrů Němců! :-) Nevím, nevím, bude mít… Číst vice »

Alena
Alena
7. 10. 2016 3:57

zamp1 napsal Věřím tomu, že to tak mají naplánováno, ale s vlastním provedením bude problém. Dovedete si představit armádu ČR jak útočí na Moskvu?! :-)))) Kolik branců se dostaví k odvodu v den mobilizace? Jedině v Polsku by mohli dát nějakou armádu dohromady. Už vidím jak útočí proti Rusku po boku bratrů Němců! Nevím, nevím, bude mít ten náš generál Šedivý těžký úkol!! Snad bude bungr gen. štábu dost hluboko, aby se mu ještě něco proboha nestalo! teď to půjde těžko. Je ale zapotřebí nabrat kamarády Islamisty, rok po roce a při častých porodech se vytvoří početná evropská armáda, a… Číst vice »

Gatta
Gatta
7. 10. 2016 5:36

Alena napsal

voli volí v…Takže jako obvykle- dosavadní strany, nebo ANO, oni se vzájemně znají nejméně 20 let. Občané, dokažte opět svou demenci, ať mám z toho radost

http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Politics5738.jpg

peter.
7. 10. 2016 5:39

Keď tchor zacíti nebezpečenstvo,zalezie do svojho pelechu.My home,my castle.Do hradov sa ľudia uchyľovali v časoch nebezpečenstva.Keby tá EÚ nesmrdela,neodišli by z nej.

Sio
Sio
7. 10. 2016 6:24

zamp1 napsal Věřím tomu, že to tak mají naplánováno, ale s vlastním provedením bude problém. Dovedete si představit armádu ČR jak útočí na Moskvu?! :-)))) Kolik branců se dostaví k odvodu v den mobilizace? Jedině v Polsku by mohli dát nějakou armádu dohromady. Už vidím jak útočí proti Rusku po boku bratrů Němců! Nevím, nevím, bude mít ten náš generál Šedivý těžký úkol!! Snad bude bungr gen. štábu dost hluboko, aby se mu ještě něco proboha nestalo! Jaká armáda. Maximálně vystřelí pár raket z ušáckých základen na Rusko a pak bude v Evropě tma. Ušáci mohou doufat, že pak odveta… Číst vice »

peter.
7. 10. 2016 6:54
fajt
7. 10. 2016 7:02

Sio napsal
Sio

někde jsem četl, že ruská armáda dokáže eliminovat ( tedy deaktivovat) americké balistické jaderné rakety, takže samozřejmě úspěšnost by nebyla sto procentní, ale zase útok by nebyl v takovém rozsahu, aby to Rusko položilo do tmy, či atomového Armagedonu – za to ruská odpověď může být pro severoamerický kontinent naprosto zničující a přitom na jejich území nemusí dopadnout jediná ruská raketa ( i když do vysoce rizikové seismické oblasti by asi stačila jedna konvenční, třebas Kalibr ) a přitom civilizační reset by byl dokonalý. ..)

peter.
7. 10. 2016 7:39

fajt napsal někde jsem četl, že ruská armáda dokáže eliminovat ( tedy deaktivovat) americké balistické jaderné rakety, takže samozřejmě úspěšnost by nebyla sto procentní, ale zase útok by nebylv takovém rozsahu, aby to Rusko položilo do tmy, či atomového Armagedonu – za to ruská odpověď může být pro severoamerický kontinent naprosto zničující a přitom na jejich území nemusí dopadnout jediná ruská raketa ( i když do vysoce rizikové seismické oblasti by asi stačila jedna konvenční, třebas Kalibr ) a přitom civilizační reset by byl dokonalý. ..) fajt: Útok USA jadrovými zbraňami a následná odveta Ruska v súčte,celkom isto uvrhne celý… Číst vice »

Aleš
Aleš
7. 10. 2016 7:48

Pěkný dárek k narozeninám si nadělil pan Putin. Přidávám se k zástupu gratulantů. Doufám, že si oslavu nezkazí nutností vybombardovat SSa do doby kamenné.

Sio
Sio
7. 10. 2016 7:51

fajt napsal někde jsem četl, že ruská armáda dokáže eliminovat ( tedy deaktivovat) americké balistické jaderné rakety, takže samozřejmě úspěšnost by nebyla sto procentní, ale zase útok by nebylv takovém rozsahu, aby to Rusko položilo do tmy, či atomového Armagedonu – za to ruská odpověď může být pro severoamerický kontinent naprosto zničující a přitom na jejich území nemusí dopadnout jediná ruská raketa ( i když do vysoce rizikové seismické oblasti by asi stačila jedna konvenční, třebas Kalibr ) a přitom civilizační reset by byl dokonalý. ..) Nojo, ale když vybuchne určité kritické procento bomb a třeba ještě Yelowstone k tomu,… Číst vice »

Irena
7. 10. 2016 8:08

http://voicesevas.ru/news/26361-vashington-vozmuschen-rossiya-vkonec-obnaglela-i-ugrozhaet.html

+ Jedna zajímavá fráze :-)
4 октября на телеканале Fox News появилось сообщение о том, что Россия доставила в Сирии новейшую систему ПВО SA-23 Gladiator (С-300). И тут же «понеслось г…но по трубам».

fajt
7. 10. 2016 8:09

peter. napsal fajt: Útok USA jadrovými zbraňami a následná odveta Ruska v súčte,celkom isto uvrhne celý svet do tmy a atomového Armagedonu.Bude to totiž fungovať tak,že obe strany odpália všetko,čo budú mať k dispozícii.A to aj vtedy,keď na ruskej strane už neostane nažive nikto,kto by tie rakety mohol odpáliť.Ten systém sa nazýva „Dead Hand“,alebo „Ruka z rakve príp.Ruka zo záhrobia“. Opakovane sem vkladám článok o tom,aké sú možnosti prípadnej vojny medzi USA a RF. http://www.srspol.sk/clanek-utok-na-rusko-mytus-alebo-realita-5487.html A upozorňujem na oficiálne vyhlásenie predstaviteľov RF,že na akýkoľvek útok na územie RF(teda aj na útok konvenčnými zbraňami)odpovie RF jadrovým odvetným úderom. pak by Putin… Číst vice »

fajt
7. 10. 2016 8:12

Sio napsal
Nojo, ale když vybuchne určité kritické procento bomb a třeba ještě Yelowstone k tomu, položí to do jaderné zimy celou planetu. Několik možná desítek let se neurodí nic, leda tak v bunkrech hydroponicky.

mi příjde, že si poslední dobou globalisti neumí poradit se svojí světovou mocí a jako kdyby byli unavení lidstvem – no uvidíme, jestli i tak nezkusí masívní reset zeměkoule. ..)

fajt
7. 10. 2016 8:14

Irena napsal

http://voicesevas.ru/news/26361-vashington-vozmuschen-rossiya-vkonec-obnaglela-i-ugrozhaet.html

+ Jedna zajímavá fráze
4 октября на телеканале Fox News появилось сообщение о том, что Россия доставила в Сирии новейшую систему ПВО SA-23 Gladiator (С-300). И тут же «понеслось г…но по трубам».

ve světových konfliktech nikdy nevyhrával slušnější, ale silnější a nebo spritnější ( tedy zákeřnější). ..)

Irena
7. 10. 2016 8:27

fajt napsal
ve světových konfliktech nikdy nevyhrával slušnější, ale silnější a nebo spritnější ( tedy zákeřnější). ..)

Podívejte fajte, já vám svůj názor na vás řekla vícekrát a zcela nezaobaleně. Takže mě můžete ze svých reakcí vynechat.
Ti zákeřnější parchanti mohou dlouho lidem lhát, ale nakonec pravda na povrch vyplave, a potom vyhraje ten, koho lidi podpoří. Jsou to sice ovce, ale občas i ovce ucítí, odkud přichází hrozba a zapojí mozek. Takže si nechte ta svá rádoby moudra.

hudryper
hudryper
7. 10. 2016 8:29

Aleš napsal

Pěkný dárek k narozeninám si nadělil pan Putin. Přidávám se k zástupu gratulantů.

Zajímavé… Putin je narozen ve znamení VAHY. Dokonalý šachista,vše dopředu zváží a rozváží ,
posléze s plnou vahou dá na uváženou protivníkovi,jestli nebude lépe,aby v něm nepřevážil vztek.
Řvou, vyhrožují,ale dobře vědí,že jít takto nepřipraveni do střetu s Ruskem a Čínou by znamenalo
přinejmenším potupnou ztrátu letadlových lodí a výprask svých vojsk v Evropě. Doufejme,že to
má Putin zváženo správně a že včas ukáže Amíkům dírku,kudy možno z nesnesitelné ostudy ven.

Aleš
Aleš
7. 10. 2016 8:53

nějaký amík dostane Nobelovku míru…

fajt
7. 10. 2016 10:46

Irena napsal
Jsou to sice ovce, ale občas i ovce ucítí, odkud přichází hrozba a zapojí mozek.

na to si rád počkám ( ale asi marně, krom toho, mozek jim může přímo hořet myšlenkou, ale pokud to nedaj do činu, tak maj stále smolíka ), váš názor na mne vám rozhodně neberu, gor když ho myslíte upřímně, ale berte to, že u mne se naprosto míjí vaším cíleným účinkem. ..)

peter.
7. 10. 2016 10:59

Tu máte prejav toho agresívneho parchanta.(české titulky)
https://vimeo.com/185813250

fajt
7. 10. 2016 11:20

Aleš napsal

Pěkný dárek k narozeninám si nadělil pan Putin. Přidávám se k zástupu gratulantů. Doufám, že si oslavu nezkazí nutností vybombardovat SSa do doby kamenné.

https://twitter.com/YouBredRaptors/status/784090960938565632/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Sio
Sio
7. 10. 2016 11:41

fajt napsal
mi příjde, že si poslední dobou globalisti neumí poradit se svojí světovou mocí a jako kdyby byli unavení lidstvem – no uvidíme, jestli i tak nezkusí masívní reset zeměkoule. ..)

No, při tomto scénáři bude asi všechno v pr..

Sio
Sio
7. 10. 2016 11:47

fajt napsal
https://twitter.com/YouBredRaptors/status/784090960938565632/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

To je lepší, než Zemanovy trenýrky. Co to vyvěsit někam na Strakovku?

fajt
7. 10. 2016 12:09

Sio napsal
To je lepší, než Zemanovy trenýrky. Co to vyvěsit někam na Strakovku?

:-) to by nebylo marné, možná by někteří vládní paraziti i emigrovali a byl by klid. ..)

fajt
7. 10. 2016 15:02

tak, zítra se připojuji k volební akci, že nejlepší volbou při dalších zbytečných volbách ve zdejším americkém protektorátu je Vladimír Vladimirovič – takže v podstatě poprvé ( asi někdy po 18-ti jsem na volbách byl, ale pak jsem vždy zdárně unikl a za korporátního fašismu jsem na to principiálně sral, jak se dnes ukázalo, tak jsem činil politicky a občansky správně ) hodím totálně přeškrtnutou plachtu, plus obrázek Putina, to vše v pečlivě zalepené obálce ( trocha práce pro volební posluhovače), do volební urny – sice k němu mám výhrady, ale ke zdejším fašistům daleko větší a životně závažnější. ..)

peter.
7. 10. 2016 15:30

Ukrajina asi nezbankrotuje nikdy:
http://rusvesna.su/recent_opinions/1475844414

peter.
8. 10. 2016 21:36

Možno,že toto video tu už bolo.Je ale tak pôsobivé,že nezaškodí si ho pozrieť zase
https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg

peter.
9. 10. 2016 9:49

fajt napsal tak, zítra se připojuji k volební akci, že nejlepší volbou při dalšíchzbytečnýchvolbáchve zdejším americkém protektorátu je Vladimír Vladimirovič – takže v podstatě poprvé ( asi někdy po 18-ti jsem na volbách byl, ale pak jsem vždy zdárně unikl a za korporátního fašismu jsem na to principiálně sral, jak se dnes ukázalo, tak jsem činil politicky a občansky správně ) hodím totálně přeškrtnutou plachtu, plus obrázek Putina, to vše v pečlivě zalepené obálce ( trocha práce pro volební posluhovače), do volební urny – sice k němu mám výhrady, ale ke zdejším fašistům daleko větší a životně závažnější. ..) Nízka… Číst vice »

fajt
9. 10. 2016 9:57

peter. napsal Nízka volebná účasť je dôsledok nedostatočnej propagandy,ktorá má vyzerať takto: http://www.rouming.cz/upload/maria_volby.JPG :-) mám za to, že tohle je cílené na mládežníky, kteří chtějí být úspěšnými bankéři, aby nakonec skončili na celoživotních půjčkách a s morálkou řeznického psa – a pokud jde o česko dnešních volebních dnů – v české kotlině ani jedna z partají nereflektuje skutečné potřeby voličů, tedy každá partaj v české kolonii je v podstatě smrt tohohle umělého útvaru a čím dříve se to celé rozpadne, tím i lépe pro obyčejného rezidenta protektorátu – a ve výsledku falešné levice ( páč autentická v česku neexistuje )… Číst vice »

Bety
Bety
9. 10. 2016 13:21

Franz Josef to řekl přesně, Češi si neumí sami vládnout…
No, fajte, on tedy není autorita, na kterou by se dalo odvolávat, jelikož sám prosr.al co mohl a celé svoje císařství spláchnul do kanálu.

fajt
9. 10. 2016 13:46

Bety napsal Franz Josef to řekl přesně, Češi si neumí sami vládnout… No, fajte, on tedy není autorita, na kterou by se dalo odvolávat, jelikož sám prosr.al co mohl a celé svoje císařství spláchnul do kanálu. ano, a o to je tahle replika ve stavu k dnešní realitě velmi tristnější ( a ještě od takového feudálního šmejda, kterého celá jeho familie těžce dojebala Evropu ) – ale řeknu to jinak, když dnes vidím celou českou politickou scénu, tak se chce hodně rzigacz … sorry za slova, ale z důvodu, že jsme i na prahu třetí světové, si nemíním brát servítky.… Číst vice »