Přestoupí Fiala do ČSSD, nebo Zaorálek do ODS?

Určitě to neudělá ani jeden, ale mohli by to klidně udělat a jelo by to v obou těchto stranách dál tak, jak to v nich jelo až doposud. Protože ti dva páni se absolutně ve všem shodnou. Kde jsou ty časy, kdy si zástupci právě těchto dvou stran jeli po krku jak šelmy, ale dnes se k sobě tulí jak dvě hrdličky. A cvrlikají oba totéž. Že jedinou naší možností jsou EU a NATO, obrana proti přívalu migrantů je možná jedině v rámci těchto dvou organizací, a Klaus mladší ať se stará o školství, když je kantor, a nevykřikuje nesmysly o tom, že bychom EU měli dát co nejspěšněji sbohem a bránit migrujícím zástupům bychom se měli sami na našich hranicích. Jinak to prý neubráníme a s kostely a vepřovým se můžeme rozloučit.

Nesmysl! Západ nás ochrání, tam patříme, jen on je výspa blaženosti, zdroj dobra, útočiště nás slabých a archa spravedlnosti.

Poslouchal jsem včera tohle svorné duo, uváděné redaktorem Takáčem na ČT, a ptal jsem se, jak k tomuhle náhle se zjevivšímu názorovému souzvuku někdejších nesmiřitelných vlastně došlo? To ODS odložila to své stranou a případně i do haraburdí a tak se k ČSSD přiblížila, anebo je tomu naopak?

Co si myslíte vy?

A ještě jedna otázka: Který ze dvou stranických přestupů, v titulku uvedených, by byl přirozenější?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
27. 7. 2016 9:27

A ještě jedna otázka: Který ze dvou stranických přestupů, v titulku uvedených, by byl přirozenější?

Je to úplně jedno. Vrána vráně oči nevyklove. Alespoň už je vidět, že slouží jednomu páníčkovi. Dokonce i ta hra na boj je buď přestala bavit, nebo se jim nedaří ji sehrát tak bravurně jako těm před nimi.

koloděj
koloděj
27. 7. 2016 11:01

nejpřirozenější by byl přestup obou do ANO. Oběma jde jen o kariéru „bez přívlastků“ . Dřív jsem nějak myslel, že by z ANO mohlo být něco jiného, než filiálka USA Embassy a místních podnikatelů, ale Babiš se projevuje čím dál více jako .. ten Fišer .. . navenek mílius, ale ten jeho spolek komediantů to je jasný příznak červa v jablku. Mezi občany plno řečí, neutrální (a rozumný) postoj k Rusku, ale toho šmějda na MO dal on. a jestli ne, tak je to pořád jedno. Další expert se zabudovaným dálkovým ovládáním z USA embassy je ta Marksová .. a… Číst vice »

koloděj
koloděj
27. 7. 2016 11:07

to jsem tomu dal.. Valachová ani Marksová tam nepatří .. to jsou kukačky od Slávka

peter.
27. 7. 2016 11:18

Boris Kollár je slovenský milionár,človek ktorý má koníčka v plodení detí,pri čom (parafrázujúc B.Polívku) každému zo svojich detí zabezpečuje jeho vlastnú matku. No on je aj predsedom opozičnej parlamentnej strany – Hnutia Sme Rodina,a nemôžem si pomôcť,ale vždy keď sa vyjadrí k medzinárodnej politike,musím s ním súhlasiť.Jeho najnovšie vyjadrenie to len potvrdzuje : http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Kollarovi-dosla-trpezlivost-Pridajte-sa-na-stranu-odporu-Europoslanci-su-zradcovia-a-Juncker-spitak-hovori-a-posiela-odkaz-Kiskovi-273572 Možno si už niekto z diskutujúcich všimol,ako ľahko sme sa prispôsobili a ako s nami už nič nerobí,keď niekde zabijú teroristi človeka.Pohne s nami len smrť viacerých ľudí,napr.100 a viac.Ale aj to iba na chvíľu,lebo vzápätí radšej obraciame pozornosť k politickej situácii v Sýrii,Ukrajine alebo v… Číst vice »

Béda
27. 7. 2016 11:55

Oba by mohli přestoupit do TOP-ky ke Kalouskovi. Občan by rozdíl patrně ani nezaregistroval. Asi jediný rozdíl mezi těmi neoliberálními stranami a politiky bude v tom, že „ČSSD“ je malinko sociálnější. Jinak je to praš%t jak uhoď. Divím se, že Zavorálka nepozvali na zasedání Bilderberku. Škoda takového talentu.