Příští rok nás čeká… MOBILIZACE!

Česká armáda příští rok procvičí poprvé od roku 1989 mobilizační procesy a postupy, včetně povolání vojáků v aktivní záloze na vojenská cvičení. Na velitelském shromáždění armády to uvedl náčelník generálního štábu Josef Bečvář.

A reakce Čechů???

***

Vždy připraveni!

Pokud to není fór, tak jako generála bych dal fakt Stropnickýho, ten hrál v Bitvě o Moskvu, takže zkušenosti má!

***

Zajímavá situace (pěkná šaškárna): Budeme nacvičovat mobilizaci. Ale koho? Ti, co mají základní vojenský výcvik, už jsou staří a mladí žádný výcvik nikdy neměli……

***

V rámci zprávy o chystané cvičné mobilizaci prosím o instrukce!

Jako modelový příklad můžu administrativě a logistice poskytnout svoji vojenskou knížku:

a) Sloužil jsem v r. 82-84 v JČ kraji.

b) ŘP na náklaďák jsem nikdy neměl,ale ve VK je uvedeno,že jsem najel s „vejtřaskou“ 18.000 km.

c) Podle povolávacího rozkazu se mám hlásit v kasárnách, kde dnes stojí průmyslová zóna

d) Po skončení ZVS jsem byl vzat do evidence a jsem údajně veden na OVS Žiar nad Hronom.

S pozdravem „Míru zdar“ desátník v záloze XY

***

Vítám zprávu o mobilizaci, včetně prověření záloh!

Na co se mám připravit?

a) Válka s Rusy

b) Válka s NATO

c) Válka s Islámem

d) Válka s mloky

Děkuji za jasnou odpověď !

***

Předmět: Vojín v záloze má aktuální dotaz:

Vážený pane poslanče,

ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na obraně vlasti. Rád bych se dozvěděl, co konkrétního chtějí politici abychom bránili?

Zda a v jakém pořadí

a) cizí kapitál?

b) cizí banky?

c) cizí média?

d) cizí šachty?

e) cizí hutě?

f) cizí automobilky?

g) cizí pozemky?

h) majetky „kontraverzních“ zbohatlíků, korupčníků,  gangsterů a tunelářů?

i) majetky politiků a jejich rodin?

Proč bychom měli pokládat životy za něco, co nám bylo ukradeno, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat,   za obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné obchodníky a prodávají nám zdravotně závadný odpad, za  majitele firmy, vlastnící ukradenou nám vodu?

Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu samostatného státu od roku 1989 umožnili, a kteří  nám pravidelně nadávají do komunistů, lůzy, rusofilů a tvrdí ze svých restituovaných panství, že jsme si sami všechno prožrali?

Šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1 – USA, který má  armádu statečnou a úspěšnou tak leda v hollywoodských filmech?

Děkuji za odpověď.

PS. Není bez zajímavosti, že armádu, kterou zničil Václav Havel pod vedením noblesního knížete a Krvavé Madly a další individua jemu podobná (viz ministr Vondra, Parkanová ap.), už nikdo neobnoví. Zmizela rozsáhlá technika, závody na výrobu a opravy techniky všeho druhu, zanikli specialisté. Z půlmilionové   armády máme jakousi estrádní četu, co jezdí po světě jak Humberto, neschopnou hradní stráž, dvě kapely a pronajaté stíhačky ze Švédska, věčně v opravě, které navíc, podle smlouvy, nesmíme sami nasadit v přímém boji.

***

Věcná připomínka: Zažil jsem poslední mobilizaci v roce 1989 a byl to mazec. Nejsem si zcela jist, jestli tahle země je dnes na podobnou akci připravena. Tenkrát jsme ochromili pomalu půlku západočeského kraje, a to zvedli jen pár útvarů… Budějovická divize šla do plných počtů a nefungovala téměř půlka republiky…

Dnes např. dopravní prostředky (nákladní auta, autobusy i vlakové soupravy) jsou soukromé a v podivném stavu, kdo je dá armádě k dispozici?

Jsem na tuhle psinu docela zvědavý, to bude šok pro všechny… NGŠ AČR by si to měl rozmyslet, nebo se islamisti počůrají smíchy, až uvidí ten chaos!

***

Co mám dělat?

V mé vojenské knížce je povolávací rozkaz, že se mám v případe mobilizace dostavit do kina, které 23 let neexistuje, a na psí známce na krk mám napsáno, že jsem voják armády ČSSR, která také neexistuje?

***

Zajímavé – vyzkoušet mobilizaci bez mobilizovaných. V rámci zkoušky přijede „jako“ fiktivní vlak s jedním fiktivním vagonem a GŠ si odškrtne „splněno úspěšně“. Pokud nastane mobilizace, ČD zjistí, že mají přepravit 100 tisíc povolanců, ale že nemají lokomotivy ani vagony, na trati je výluka, výstrojní sklady zjistí, že nemají uniformy, ani zbraně, natož boty… Státní rezervy nafty nám ukradla soukromá firma v Německu, nevíme, co obsahují zbrojní sklady a kde všude vlastně jsou, nakoupená technika je uzpůsobena bojům v pouštích a asijských velehorách…

P.S. Mimochodem, ona je už válka na spadnutí?

***

První mobilizace?

Jak to? Vždyť už jsme jednu naši mobilizaci „po našem“ viděli – viz oblíbený film „S čerty nejsou žerty“!

(Tenkrát armádě velel jiný známý komik – „kaprál“ pan Nárožný…..)

***

Našemu GŠ AČR!

Pokud jsou útoky islamistů nyní organizovány také z Bruselu, jako většina všech současných omezení a jako stanovení kvót, pak je spolupráce všech „Bruselských center“ (EU, NATO + ISIL) pravděpodobná. V tom případě se bude konečně hodit kdysi vybudovaný systém bunkrů a pevností! Prvním krokem by mělo být jejich opětovné vyvlastnění, zprovoznění a mobilizace až pak, jako příprava na konkrétního nepřítele – zdá se, že skutečně, ale skutečně nepřichází z východu, ale naopak!

***

Předpokládám, že nyní všichni „bojovníci za pravdu“ – poslanci, rektoři, herci a ostatní umělci (zejména hrdinové ZTOHOVEN) už oprašují své modré knížky!

Zdroj: http://www.uav.estranky.cz/clanky/minimagazin/18—2015-mobilizace—.html

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
26. 12. 2015 22:21

Myslím, že k mobilizaci je důležitá také motivace, t.j. určení nepřítele =toho s kým je potřeba bojovat, na koho se připravit. Nepřítel by měl být ten, který vlasti nejvíc škodí, který je pro ni největší hrozbou. Podle toho by měl být stanoven cíl, tomu by měly být podřízeny výcvikové metody. Voják by měl alespoň předběžně vědět jestli potáhne na Prahu, na Berlín, na Brusel, na Washington (to je docela daleko a loďstvo nemáme, letadla s výjimkou aerolinek tam nedolétnou.), na Ankaru, Rijád, či Moskvu.

nikdo
nikdo
26. 12. 2015 22:38

Jsou situace, kdy je na výběr mezi špatným a horším. O Iráku za Saddáma se říkalo, že je to peklo. Řekl bych, že nemalá část Iráčanů by brala Saddáma zpátky. Totéž Libye. Na Ukrajině už i Šašekvili říká, že je to horší než za Janukoviče.
Do obrany rozkradeného státu s jeho oligarchy sice chuť není, ale zahraniční zkušenosti ukazují, že po kolapsu státu bývá jen hůř. S hordami muslimů v Evropě je vcelku jasné, kdo se pak nejrychleji zorganizuje a bude určovat pravidla.
A ano, válka je za dveřmi. Možná ne ta velká, ale na nás stačí i malá.

idiotronic
idiotronic
26. 12. 2015 23:57

Evropským metropolím hrozí teroristické útoky,varuje rakouská policie. Naštěstí v ČR žádnou metropoli nemáme.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390281-evropskym-metrpolim-hrozi-teroristicke-utoky-varuje-rakouska-policie.html

abx
abx
27. 12. 2015 8:41

vyzivne citanie :)))
pri danej politickej konstelacii je samozrejme, ze lud ceskej (aj slovenskej) republiky bude musiet v prvom rade chranit svojich oligarchov, ich majetky, banky, pozemky, haciendy, ako aj cedit krv zahranici za zaujmy oligarchov zo spriatelenych transatlantickych struktur. media to budu vsak oficialne budu oznacovat za boj proti ruskemu nebezpecenstvu, za slobodu a demokraciu, za vydobytky novembra 1989 :)))))

Magnus Maximus
Magnus Maximus
27. 12. 2015 8:52

Jestli ty komentáře jsou pravdivé, tak to je síla. Osobně mám taky problém jít v kapitalismu nastavovat krk za nějakého velkokapitalistu. Ti bohatí kapitalisti bojovat nebudou. Hezky v závětří a jejich potomci taky.

Béda
27. 12. 2015 9:53

Zvláštní úkaz – liberální komunista: http://denikreferendum.cz/clanek/21970-cesta-za-svetlem Nejdřív hromada mystických plků a pak strhující závěr obnažující podstatu: „… Narážím na návrat dekadentní atmosféry, která kdysi ovlivnila kulturologická díla skeptických vizionářů Oswalda Spenglera či Aldouse Huxleye. A na dnešní účelové šíření politických ideologii kulturních válek jako těch pocházejících z pera Samuela Huntigntona či Alexandra Dugina. Žádné kruciáta ani džihády nám světlo nepřinášejí, bohužel turbulentní globalista multipolárního světa tyto přízraky minulých temných časů znovu vyvolává. V člověku se opět probouzí bestie žijící z pověr, jejichž síla je umocněna magií virtuálních realit na sociálních sítích a v globálních médiích. A dokonce i část politické… Číst vice »

PPK
PPK
27. 12. 2015 10:28

Béda napsal
s těmi, co podporují migrační invazi a nástup glabální korporátní diktatury

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html¨

peter.
27. 12. 2015 13:05

PPK napsal

oprava chyby v prvním linku a doplnění:

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Mikul%C3%A1%C5%A1_Coudenhove-Kalergi

PPK:
Váš odkaz je zásadný,ďakujem vám zaň a pretože o tomto človeku a jeho šialených plánoch,ktoré sa bohužial začali v Európe už realizovať vie len málo kto,dovoľujem si pridať k nemu aj tento odkaz:
http://nassmer.blogspot.sk/2014/05/jak-souvisi-vznesena-evropska-myslenka.html

cnemo
27. 12. 2015 20:39

Tak na tu mobilizaci se opravdu těším:) To bude dobrá sranda:)

BTW, máme ještě vůbec armádu, nebo je to s ní jako s globálním ohřevem, že bychom jako měli armádní „pauzu“? :)

tožtak
tožtak
27. 12. 2015 23:24

Je to pěkná psina.
V ČR se bude dělat mobilizace neexistující armády a v německu to vyřešili tak, že armádu poslali na BV, popřípadě do stanů a německá vláda do vyzbrojených kasáren ubytovala bojovníky ISIL.

idiotronic
idiotronic
28. 12. 2015 0:13

PPK napsal
oprava chyby v prvním linku a doplnění:

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

Probuďte se! Takové obrázky přeci tiskne Strážná věž!
Jinak Mitsuko má expozici na zámku v Horšovském Týně.

Sasin
Sasin
28. 12. 2015 20:31

Jenom největší šmejdi a debilové se dovolí chránit nařízením po ukradení lidem všeho podstatného ještě jejich mobilizací. Jen takové šmejdy nigdy nenapadne uzavřít nad územím bezletovou zónu. Vystrčit nakoupené ruské S-400 a domluvit si dálkově řízené střely na vybraná místa nebo jen mít nachystaná laserová hnízda či energetická pole posledního soudu, nedej BOŽE, mrtvou ruku. Tihle jsou schopni rozdávat bajonety a pušky od Napoleona bez nábojů a ještě si myslet, že něgdo vo to stojí. A ještě si myslí, že jak se hňupi vrátí, doplatí jejich dluhy a zalezou si zpátky do krabičky vod sirek. Tož tak. P.S. Dycky si… Číst vice »