Pro Libertate ke zrušení vyhlášky o povinném očkování

V Praze dne 20. ledna 2022                               

Přátelé, odboráři,

vláda včera rozhodla o zrušení vyhlášky o povinné vakcinaci proti nemoci covid-19. Současně nás všechny ve svém prohlášení ujistila, že tato vakcinace zůstane již napříště výlučně dobrovolnou.

Z nahromaděné obrovské přehrady nezákonností, diskriminace, lží a útisku tak díky našemu společnému úsilí vypadl první, nicméně velmi důležitý kámen.

Nenechme se však uchlácholit dílčím úspěchem.  Naše společné úsilí skončí až v okamžiku, kdy skončí jakákoliv diskriminace, jakýkoliv nátlak, jakékoliv rozdělování lidí na očkované (dvěma nebo více dávkami) a neočkované, i další porušování našich základních práv a svobod, a kdy budeme mít pevné záruky, že se tato institucionalizovaná státní zvůle již nikdy nevrátí.

Jsme přesvědčeni, že tam ještě nejsme, že nás čeká ještě velmi dlouhá cesta.

Neočkovaní a zcela zdraví lidé jsou i nadále zcela zásadním způsobem omezováni na svých základních právech a svobodách. Jsou podrobováni nefunkčnímu a nesmyslnému testování, jsou nuceni k nošení respirátorů, je jim dokonce nezákonně odpírán přístup k základním službám, neboť se stále nemohou účastnit sportovních, kulturních, vzdělávacích a jiných akcí. Naše děti jsou neustále objektem nesmyslné šikany a segregace jak ve školách, tak i ve svých volnočasových aktivitách, které jsou pro jejich zdravý rozvoj zcela nezbytné. Katalog nezákonností a přímé diskriminace je stále velmi dlouhý.

Vláda navíc nyní schválila prodloužení účinnosti tzv. pandemického zákona a jeho rozšíření, které jí dává do rukou nesmírně silné direktivní nástroje pro to, aby mohla naše práva a svobody kdykoliv budoucnosti ještě více omezit, přičemž možnost soudního přezkumu vládního postupu bude velmi omezena, ne-li reálně zcela vyloučena. Novela by měla být v krátkém čase předložena parlamentu ke schválení.

V našem úsilí proto nepolevíme. Naopak. My ve vedení odborů Pro Libertate nebudeme litovat ani námahy, ani času a nebudeme se bát nepohodlí, ústrků či výhrůžek, ať budou přicházet odkudkoliv, abychom společně s vámi vrátili nám všem a zejména našim dětem ten bezpečný a demokratický svět, který jsme se snažili tvořit a ve kterém chceme žít.

Děkujeme vám za vaši statečnost a za to, že na této cestě jdete s námi. Zrušení povinného očkování bereme jako první ohromný úspěch našeho společného úsilí. A můžeme vás ujistit v jednom – dokud nevrátíme naši zemi do normálu, tak vás neopustíme.

 

Za Odborovou organizaci Pro Libertate

 

JUDr. Tomáš Nielsen, předseda

Mgr. Ondra Svobody, pověřený místopředseda

JUDr. Petr Vacek, výkonný tajemník

4.8 26 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
22. 1. 2022 8:16

Opravdu je to jen první kámen z hráze. A pandemický zákon je balvan, který připravují k zaplácnutí této díry.

Alva
Alva
Reply to  Bety
22. 1. 2022 9:41

První, ale nejdůežitější.. . JUDr. Jana Zwyrtek Hamplová: Pandemický zákon (Zákon č. 94/2021 Sb., Zákon o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 a o změně některých souvisejících zákonů) zavádí na našem území dlouhodobě, tedy bez jakékoli revize v čase, stav pandemické pohotovosti, tedy na rozdíl od nouzového stavu, který musí revidovat pro jeho výjimečnost každý měsíc sněmovna, dává bianco šek ministru zdravotnictví s mírnou nadsázkou k čemukoli, co ho v danou chvíli napadne. Tedy stav pandemické pohotovosti, pro který mimochodem nejsou stanoveny žádné podmínky, např. počty nemocných či hospitalizovaných, by za platnosti daného zákona na našem území trvale byl, i kdyby už de facto nebyl. Žádný podobný nouzový stav, ať by byl nazván jakkoli, nesmí být zaveden bez podmínek, bez revize v určitých… Číst vice »

Irena
Reply to  Alva
22. 1. 2022 11:50

Ono nejde o to, kdo jim co vysvětlí, ale kdo je jak „motivuje“ ať už pozitivně či negativně, to už by si konečně měli lidé uvědomit a ptát se, nač máme tajné služby, které očividně už nejsou naše, přestože my je platíme… Už jen ty trapné elaboráty o Rusku o tom jasně svědčí!

Dolmen
Dolmen
Reply to  Irena
22. 1. 2022 12:43

Kdyby jen tajné služby nebyly naše! Není nadto, když si otrokář na hlídání otroků může najmout dráby, jimž mrzkou mzdu rádi a dobrovolně zaplatí sami otroci. No neberte to! Dokonalé perpetuum mobile.

Bety
Bety
Reply to  Alva
22. 1. 2022 12:58

Jestli jim to právníci vysvětlili? Myslím, že jim vysvětlili, že s použitím tohoto zákona mohou kdykoli pod sebemenší záminkou vyhlásit stanné právo!
A tomu že by nějaká vládnoucí sebranka odolala??

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
22. 1. 2022 21:43

Nedělám si iluze, ale …

Výzva.jpg
Irena
22. 1. 2022 11:48

Z internetu: comment image️Chorvátsky europoslanec Macronovi v parlamente „Povinné očkovanie predstavuje trest smrti“.

Prepis:
„Vážený prezident a kolegovia, drahí občania Európskej únie, prezident Macron. Rozmýšľajúc o mnohých obmedzeniach ľudských práv a slobôd vo Francúzsku počas pandémie, žiadam vás len o jednu vec:
Pokiaľ budete predsedať EÚ, urobte všetko presne naopak oproti tomu, čo robíte vo Francúzsku.
Na druhej strane, dnes ste povedali, že ste hrdý na to, že už nemáme trest smrti v Európe. Desiatky tisíce občanov zomreli z dôvodu vedľajších účinkov vakcín. Povinná vakcinácia predstavuje trest smrti a jeho vykonanie pre mnoho občanov. Toto musí zostať voľbou každého občana. Vražda je vražda! Tí z vás, ktorí to nevedia a nenaučili sa to sami, pozrite sa na oficiálne dáta Európskej zdravotnej organizácie (EMA). Ďakujem.“

https://uloz.to/tamhle/NGCU8UhM741i#!ZJLkZGR1LmWyBGN4AmExAGZ1ZQVlnGR0A3RgIUqXYJMcZwEu

Alva
Alva
Reply to  Irena
22. 1. 2022 16:25

Nejspíš si to nikdo z vlivných ani nepřečte, natož aby se zamyslel – a něco udělat proti, to už je úplně nemyslitelné.
Jak říká V. V. Pjakin, procesy pokračují setrvačností dál

Z dnešních zpráv:
„Nikdy neměli žádného nakaženého, teď země vyhlásila lockdown“https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nikdy-nemeli-zadneho-nakazeneho-ted-zeme-vyhlasila-lockdown-186459#utm_content=ribbonnews&utm_term=nem%C4%9Bli%20%C5%BE%C3%A1dn%C3%A9ho%20naka%C5%BEen%C3%A9ho&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

A nadějná zpráva (vakcín máme dost a jistě nám vždycky ochotně prodají další):
Očkovaným na jaře bez 3. dávky certifikát skončíhttps://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ockovanym-na-jare-bez-3-davky-certifikat-skonci-40384414#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=QiW36UGWHmS-202201221612&dop_id=40384414&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Irena
23. 1. 2022 10:21

Z internetu:   Vynikající komentář Romana Moskowského!   PARTICIPACE   Téměř všem, komu došla obludnost celého Covid podvodu, neustále vrtá hlavou, jak si někdo může několikrát po sobě píchnout pochybný experimentální lektvar do žíly, jen aby mohl na pivo, koncert nebo na lyže. Při těchto úvahách jim ale často uniká důležitý aspekt celé psychologické operace Covid, a tím je PARTICIPACE. Tito lidé totiž nejsou tak hloupí, povrchní nebo neinformovaní. Oni naopak velmi dobře pochopili hlavní účel celé hry. Jak správně prohlásil ve svém památečním videu Pavel Kamas (a jeho původní slogan dnes zcela zlidověl), o virus tu nejde. A nikdy nešlo.… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Irena
23. 1. 2022 11:17

Za všemi proklamacemi o lidských právech, individualitě a svobodě vězí pravý opak –
zfašizované stádo, které jedince nebo skupiny hnané na porážku nechce vidět.
A jak to dopadne?
Mlčel jsem když…
Mlčel jsem když…
Mlčel jsem když…
Jauvá!!! Přišel jsem na řadu !!! Pomozte mi někdo !!!