Proč kovid miluje korporátní vakcíny

Port Covid

Jsem členem petičního výboru občanské iniciativy nazvané Přirozená imunita není na prodej. Proto celkem pozorně sleduji vývoj epidemie kovidu ve světě. Skutečně alarmující není fakt, že je chřipková epidemie, ale fakt, že západní země odmítly zkoumat alternativní způsoby léčby, kromě stále méně funkčního očkování.


Skutečně alarmující není fakt, že je chřipková epidemie, ale fakt, že západní země en bloc odmítly zkoumat jakékoliv alternativní způsoby léčby, kromě problematického a stále méně funkčního korporátního očkování. O tom byl článek Korporátní vakcíny a středověké čarodějnice. Jsem členem petičního výboru občanské iniciativy nazvané Přirozená imunita není na prodej. Proto celkem pozorně sleduji vývoj epidemie kovidu ve světě. Tady je přehled z klasického sumáře celkem 132 velkých vědeckých studií o použití Ivermectinu proti kovidu (ZDE).

Ivermectin

Vůle nevidět je velká, jak je vidět. Takže místo léčby kovidu upřednostňujeme z pochopitelných korporátních a jiných důvodů preventivní očkování proti kovidu. Proto se nyní podívejme na aktuální statistiky kovidu ve světě, najdete je velmi přehledně na webu CovidTracker. Ten používá data ze světových databází kovidu podle jednotlivých zemí (ZDE). Komu se to nezdá, může si jejich grafy porovnat s klasickou databází Hopkinsovovy university (ZDE). Námitka, že všechny země data falšují, ta opravdu nemá smysl. Jiná než oficiální data prostě nemáme. Příkladem oficiálních dat jsou data našich nemocnic, která posílají na ministerstvo zdravotnictví. Tak se podívejme, proč kovid přímo miluje korporátní vakcíny a nechce se od nich odloučit.

Svet

Data nejsou k dnešku, protože jsem si je stahoval před 5 dny, ale klidně si je doplňte. Kovid přímo miluje drahou korporátní léčbu, viz sumární křivka EU pro nakažené. A co je mnohem zajímavější. Čím jste chudší, tím větší šanci na přežití máte, protože se dostanete do pásma chudých států, které nepoužívají drahé a neúčinné očkovaní. Chudé země spoléhají na kombinovanou léčbu Ivermektinem a dalšími antivirotiky a antimalariky. Takže se podívejte na statistiku úmrtí podle výše uvedené kohorty k dnešku (3.12.).

Death

Takže, kovidoví soudruzi, to fakt není dobré. Být bohatý a blbý je podle této křivky mnohem smrtelnější kombinace, než být chudý a chytrý. Rusko je na tom se Sputnikem V úplně stejně jako Západ, je to stejný druh vakcíny. A co je mnohem horší. Tato statistika nemilosrdně ukazuje srovnání sousedních nebo ekonomicky a geograficky podobných rozvojových zemí, které buď očkovaly na západní způsob, nebo se spoléhaly na zavedenou alternativní léčbu. Tady jsou příklady, viz souhrnný článek francouzsky v krátkých zprávách (ZDE). První státy jsou z Afriky.

Afrika

Takže je to jasné. Tunisko očkovalo na západní způsob a dopadlo jako Západ. Egypt se zásadně spoléhá na vlastní program kombinace Ivermectinu a antimalarik a je zásadně úspěšný. Nemá vůbec žádné epidemické vlny a pozitivní použití Ivermectinu je zde vědecky doloženo (ZDE). Maroko se spoléhá na kombinaci očkování a ověřené léčky dr. Raoulta z departementu Marseille (ZDE). Nemají úplně špatné výsledky a minuly je minimálně dvě vlny kovidu. A nyní pojďme do Střední Ameriky.

Covid 2

Opět platí předešlé statistiky. Kostarika panáčkuje jako Západ před Big Farmou a podle toho také dopadla (červená). Panama brala Ivermectin na začátku od 15. ledna 2021, proto měla úplně jiný průběh při prvních vlnách. Ale pak přešla i na očkování, viz druhé dvě velké vlny (šedá). Alternativní léčbu mají i Filipíny a Indonésie, velmi lidnaté země s velkou hustotu obyvatel. Jak sami vidíte, kombinace laciných léčiv vykazuje úplně jiný průběh epidemie a vůbec nemá kovidové vlny charakteristické pro bohaté a hloupé země. Jenže to také znamená, že chudé a rozvojové země nemusí zavádět nouzové stavy a karantény, protože to není třeba. A nejzajímavější případy jsou z jedné země, kde různé oblasti aplikovaly alternativní léčbu, anebo očkování. Tady je Indie, kterou jsem komentoval v minulém článku.

India

Kérala očkovala a dopadla jak západní hubkaři. Uttarpradéš má proočkovanost 5 % a vítězí s Ivermektinem. V této zemi byl zrušena karanténa, není třeba. A nyní totéž v Mexiku ke dni 2. prosince 2021 (ZDE).

Mexico

Na severu jsou bohaté státy a očkovaly po vzoru USA, rekord má Baja (11,9/100 tis. obyv). Na jihu jsou chudé státy a nejlepší je stát Chiapas, který jako jediný z mexických států vsadil od samého začátku na Ivermectin (0,122/100 tis. obyv.). V Mexiku se podívejte, jak běží kovidový semafor podle států, které očkují a které zavedly alternativní léčbu, viz oficiální data (ZDE). To je jak státní hranice. Ještě jsem vytáhl celkovou statistiku z Chiapasu podle dat z Mexika (ZDE). Toto jsou případy za poslední 4 měsíce. Stát Chiapas je rozlohou a počtem obyvatel stejně velký jako Slovensko, tj. polovina Česka.

Chiapas

Tam prostě epidemie řádí minimálně (cca 15 tis. pozitivních) a prakticky se tam na kovid neumírá (cca 4 mrtví). Ano, to je ten stát, kde působí revoluční zapatističtí indiáni. Naposledy se vzbouřili v roce 1994. Jistě by si dobrovolně nevzali západní vakcínu tohoto typu, aby je „úplnou náhodou“ nevyhubili.

Jsou politici blbí, nebo navedení?

A na závěr se podívejme na zemi, která z EU dopadla asi nejhůře. Portugalsko začalo očkovat jako divé, nasadilo armádu zdravotníků a dobrovolníků na aplikaci korporátních vakcín. Lidé strávili tisíce hodin prací na očkování, tady jsou podrobná data a křivky nakažených (graf zde).

Port

Počet případů v Portugalsku vzrostl o 60 % proti začátku října, kdy tam začali vydávat očkovací pasy (1. 10.). Celková očkovanost v Portugalsku podle EU ke dni 4.12. vypadá takto: 88,5 % (1x) / 81,7 % (2x) / 13,7 % (3x). Celková proočkovanost ve stylu „dávky versus počet obyvatel“ je úděsných 99,3%. Ale odborníci a politici se stále tváří, že očkovací pasy a vysoká proočkovanost ukončí pandemii.

Takže to shrňme, tady je souhrnný graf pro Česko. Z grafu je jasně vidět, že kovid prochází očkovaným Českem jako průvan bytem při otevřeném okně.

Cesko

Kovid vakcíny přímo miluje, protože ho nezabily, ale posílily. To jasně ukazují varianty Omikron z Botswany a z Jižní Afriky. Tyto země očkovaly a první hlášené případy nečekaných mutací kovidového viru byly od pacientů očkovaných na kovid. Jak bude vypadat průlet této vlny bohatým Západem, to si můžete snadno domyslet. A jak bude vypadat průlet této vlny v chudých zemích, to si můžete odvodit z výše uvedených grafů. Jejich průběh epidemie má úplně jiný charakter.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
5. 12. 2021 23:41

Ivermectin lékárny v cz v sortimentu nevedou a nemají. Ministerstvo zdravého vývoje covidu je v oboru léčení zticha, neléčí se a pouze se lock-down-uje, „čočkuje“ a v nemocnicích „ventilátoruje“. Obyvatelstvo „doktorům po telefonu“ a lékárníkům už nevěří ani pozdrav a brzy většinu z nich začne otevřeně nenávidět. A protože karma je zdarma, za čas praktické soukromé felčary nahradí centrální IT dálková diagnostika a lékárníky donášková služba. Fialová vláda dokončí totální hegerizaci zdravotnictví. Pak umělá inteligence ovládne obor legislativy práva a po střední třídě služeb a hospodských etc. a po prakt. doktorech přijdou na řadu právníci a nahradí je levnější služba… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
6. 12. 2021 7:31

Patřím k těm, co už volí samoléčbu a spoléhají na svoje tělo a intuici. U bílých kreténů už stejně o nic nejde. Zpětně to můžu za 2 roky doložit. V rámci lockdownu jsem chtěl řešit některé svoje problémy, ale bylo to zbytečné. K idiotům nemá cenu chodit. Dokud člověk není polomrtvý anebo skoro mrtvý, tak jsou na kulové. Aby vzápětí NATO honili svého covida. Nedávno jsem měl velký zdravotní problém – málem jsem ztratil vědomí. Cosi mi říkalo, že problém je v něčem konkrétním a později se ukázalo, že opravdu ano. Měl jsem katastrofálně nízký krevní tlak. Okamžitě jsem přestal… Číst vice »

peter.
Reply to  PPK
6. 12. 2021 13:12

Na Slovensku síce Ivermektín povolený je,no ak nemáte potvrdený svrab alebo filariózu (filárie = vlasovce-červy),tak sa k nemu nikto nedostane!Lekár vám ho nepredpíše,lekáreň nevydá!Ak sa niekto pokúsi pozháňať si tento liek v zahraničí(Bulharsko,Ukrajina),tak na neho skočia kukláči z NAKA a predvedú zatýkaciu akciu zrovnateľnú so zatýkaním bossov narkomafie.A navyše sa naši lekári správajú k svojim pacientom takto :

https://www.hlavnespravy.sk/lekari-pacientov-aj-nadalej-ignoruju-a-zamykaju-sa-pred-nimi-takyto-postup-uz-otvorene-kritizuje-aj-prezidentka-asociacie-na-ochranu-prav-pacientov/2779550

A ľudia ďalej zomierajú a bez pomoci čakajú doma,kým sa ich stav nezhorší do tej miery,že sú zrelí na JIS-ku,ventilátor a potom pre márnicu!

Na Slovensku je to skrátka tak !

peter.
Reply to  peter.
6. 12. 2021 15:50
orinoko
orinoko
6. 12. 2021 9:47
Alva
Alva
Reply to  orinoko
6. 12. 2021 15:51

Poslouchá se to opravdu dobře, ale přece jen nějaké výhrady k těm slovům o očkování bych měla. ***** Právo na odmítnutí léčby Toto základní právo pacienta je logické, protože kdo jiný by měl rozhodovat o vašem těle než vy. Uvědomte si tuto skutečnost vždy, kdykoli máte absolvovat nějaký zdravotní výkon, a ujistěte se o tom, Tedy i o zdraví a samozřejmě taky za svá rozhodnutí nást odpovědnost. ***** A fakt, že lékaři a dnešní vyspělá medicína nám v dobách předkoronavirových jednou až několikrát zdraví a často i život zachránila, není důvod, proč bychom jí měli být vděční vždycky, navěky a… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
6. 12. 2021 16:11

ON je součástí nomenklatury. Těžko od něj chtít více, ale i tak si toho já osobně cením. Expirace vakcín mimo diskusi, jejich podmíněné používání rovněž a na komplikace po čočce kálí Bílej tesák. Nicméně nemusí pršet, stačí když kape.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
6. 12. 2021 18:58

:-)))))
A bez testů by byli zdraví. Ve skuečnosti i „statisticky“.
Jak snadno a rychle vyrobit Covid-pacienzy.

orinoko
orinoko
6. 12. 2021 10:29

Důchodová reforma a depopulace běží podle předepsaného scénáře.
Vážně by mě zajímalo /jako že se to nestane/, co by se dělo, kdyby v USA armáda a Národní garda provedly státní převrat a covid hajzly pozavíraly. Od pruhovaného hliňáka se všechno odvíjí.
Co by dělal slovenský Maďar v Česku? Haličská směska, MENZES a podobné flígr struktury? Okamžitě by otočily, že jen poslouchaly Fauciho a Pfajzra?
Covid atak nějak slábne, zatímco zadlužení posiluje. Asi už dostalo pátý booster.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zivot-v-pandemii-etik-david-cerny-o-rozhodovani-lekaru-pri-z/r~60e0943c542e11ecb02dac1f6b220ee8/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

orinoko
orinoko
6. 12. 2021 11:57

Právě aktuální krátký mix.

https://www.youtube.com/watch?v=iPQTKzvIAUQ

Alva
Alva
Reply to  orinoko
6. 12. 2021 15:58

Už jsem si několikrát všimla, že pod některými zajímavými videi byla „vypnuta diskuze“. Podezřelé, co tak najednou? :-)))))

orinoko
orinoko
6. 12. 2021 19:32

Umřel zpěvák Janos Kobor. Věk 78 let. Frontman maďarské skupiny Omega. Podle českých aktuálních prasat prý proto, že se nenechal čočkovat. Z původní sestavy jsou už na pravdě boží 2 členové. Ti dva před Jánosem kupodivu sešli věkem a na zdravotní problémy. Takový už je život.

https://www.youtube.com/watch?v=EozmrFGAbyc

Památná chvíle, kdy Omega vyzvala Zemi i Nebe. Přišel jsem a odcházím. Gammapolis.

https://www.youtube.com/watch?v=yRwhF28rd4U

Omega.jpg
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
6. 12. 2021 20:39

78 let – jestlipak nám se povede žít tak dlouho?

Když se jeho smrt vezme z druhé strany, tak se dá tké říct, že:

„Ten kdo vypustil do oběhu Covid, tak zabil zase dalšího člověka“.

Last edited 1 měsíc před by Gatta
Alva
Alva
Reply to  Gatta
7. 12. 2021 10:27

Prošla jsem ji a zjistila, že je informačně mnohem přínosnější, než celý článek. ) Tím spíš, že to byli čtenáři mainstreamu, nikoliv „prolhané“ :-))))) alternativy. Při téhle příležitosti bych chtěla upozornit na tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=pFLd9xC6iZA Doktorka Soňa Peková – Informace o odtajněných dokumentech firmy Pfizer, které si vyžádal soud a měly být odtajněny až po roce 2076. Pfizer už po 90 dnech očkování věděl, že mRNA „vakcína“ zabíjí a způsobuje poškození a i tak „vakcínu“ nestáhl. Omlouvám se, pokud už ho sem někdo vložil a já si nevšimla, ale na internetu je k dispozici už asi 3 – 4 dny… Číst vice »

peter.
8. 12. 2021 7:27

Kto má chuť,tak si môže overiť aký vplyv má stupeň zaočkovanosti na úmrtia od nákazy vírusom SC-2:
https://www.hlavnespravy.sk/ak-dobehneme-madarsko-v-ockovani-budeme-mat-aj-rovnake-statistiky-umrtnosti/2782404