Proč padl Kypr, a ne Lucembursko?

Firma Boston Consulting Group už nám ve své analýze z roku 2011 avízovala, na co se máme připravit. Bohatí měli opět časový náskok, a ten využili. V listopadu 2012 jsme na e-republice uveřejnili článek Vyvlastněná Evropa, vyvlastněné Česko.(external link)

To byl pouhý nástřel toho, co nás možná očekává. Nikdo by nepomyslil, že události naberou tak rychlý spád.

Banksterská elita pochopila, že pyramida se hroutí rychleji, než se původně předpokládalo. Inflace mohutně povzbuzovaná tištěním bezcenných papírků prostřednictvím FEDu a ECB je příliš pomalá na to, aby umožnila rychlé přivlastnění zbytku toho, co ještě vlastní střední třída. Ze všech ekonomických ukazatelů je zřejmé, že útok je veden především na střední třídu.

Nejširší základna pyramidy totiž žádné úspory a majetek nemá. Pak již ji nelze monetárně vydírat, leda si dál utahovat opasky jako v Česku a dávat si menší a menší porce k obědu v důsledku vládní politiky modrobolševiků Nečase a Kalouska. Je ovšem zbytečné si dělat nějaké iluze o tom, co bude předvádět eventuální příští vláda pod vedením ČSSD. Osobní kvality jejich vůdců, absence zdravého politického rozumu, chybějící politická odvaha včetně jejich nadšení pro současnou podobu EU – to vše vzbuzuje oprávněně velké pochyby. A žádnou vizi nové hospodářské politiky od těchto hochů čekat nemůžeme, a chytré ženy u nich šanci nemají. Nové montovny už nejsou na skladě, ani kdybychom pracovali úplně zadarmo.

Kypr se stal pokusným králíkem bank napojených na krizový management Bruselu. Přece by nevybrali Lucembursko…

Celý článek na e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments