První oběti války Ruska se Západem

Nebudu psát o reakci ukronelidí na havarii ruského letadla – ta reakce se dala očekávat a já, jakmile uvedla media strašnou zprávu o zničení, hned jsem řekla: Inu jasně, u ukrů a ruských liberálů je svátek, nyní budou týden oslavovat a radovat se. Chci se obrátit k Rusům.

Moji drazí, je mi velmi bolestné vám toto říkat (a právě mně je velmi smutno a těžko), ale proč jste tak neopatrní? No podívejte se: na Blízkém východě je vážná situace. Saúdové s kumpány bojují v Jemenu. V Iráku hlídají „pindosové“ IS ze vzduchu. Turecko a Erdogan jsou stále nervózní kvůli všem Kurdům. Izrael si mne ruce, chichotá se a těší se z toho, že jeho dávný nepřítel Sýrie má velké problémy. Rusko operuje v Sýrii. Islámský stát vyhlásil ve skutečnosti Rusku válku. USA se chystají (a možná už začaly) … dodávat svým milovaným teroristům raketové komplexy. Otázka: jak je možné v takové situaci letět do skutečně horkého místa, táhnout s sebou děti a ještě mít letenky nazpět  na den 31. října? Neříkejte mi, že v Egyptě, kde došlo k tragédii, je všechno v klidu. Ve srovnání se Sýrií je tam skutečně klid, ano, i krásně, ale teroristé se dostanou i tam a na Blízkém východě je celkově všechno blízko sebe.

Neříkejte mi, že uvedený 31. říjnový Halloween je jen samé hi hi hi a ha ha ha, veselé oblečení a z dýní vyřezané růže, koledování pamlsků tak jako u nás o koledách – není to veselí, ale satanský Sabat roku, který se postupně stává hlavním svátkem Západu. Při tomto Sabatu ONI svému otci ďáblu přinášejí krvavé oběti. … Pravoslavná krev je satanistům sladká.

Zde se nyní někteří rozhořčeně táží: Co teď, sedět doma a nevystrčit nos? Na to odpovím: KONEČNĚ POCHOPTE, ŽE JE TU VÁLKA – válka Ruska se Západem. A proto ano, výlety za hranice, zvlášť do horkých oblastí a do západních zemí se musí omezit, nebo v krajním případě při těchto výletech zachovávat mimořádnou opatrnost – co chcete, válka je válka a je už na čase toto pochopit a  přijmout.

Tak se chraňte, drazí Rusové. Chraň vás bůh onemocnět syndromem rukojmí a uvěřit těm nepřátelům, kteří začnou hlasitě vykřikovat: „Pomoc, okamžitě utlumit operaci v Sýrii, jinak nás budou teroristé stále zabíjet!“ Všechno je přesně naopak. Pokud my nyní nezadusíme na vzdálených hranicích teroristickou pakáž, nebo jí alespoň nevyškubeme část zubů, bude ještě více obětí a boje nebudou u Aleppa a Damašku, ale kdesi na Kavkaze, protože s teroristy se nedá domlouvat, ty je potřeba jen ničit.

Přes všechny těžkosti se musí pokračovat ve válce. Je to válka a lidé, kteří zahynuli na Sinajském poloostrově – první oběti: No, proč se mi nechce věřit, že letadlo spadlo kvůli technické závadě – sundala jej buď „pindosovská“ střela vypuštěná teroristy, anebo, jak už píší někteří konspirující, na Blízkém východě zkoušejí USA jakousi novou zbraň. Za „teroristický útok“ na sebe vzal odpovědnost IS.

Víte, já bych nyní moc chtěla, aby vystoupil Lavrov, nebo třeba mluvčí ministerstva zahraničí Zacharova a bez okolků řekli tak, jak to letos v létě řekl „pindosovský“ velvyslanec: „Dobře víme, že bylo letadlo sestřeleno raketou americké výroby, vypuštěné proamerickými teroristy. Věřte nám, víme co říkáme! Žádáme tribunál!“ Moc chci, aby všechny ruské noviny vyšly s fotografiemi obětí katastrofy na první straně a s popisy: „Ty zavraždil Obama! Satanský Západ obětuje Halloweenu Rusy!“ Ale běda, to se nestane.

Závěry, které je nutno po tragédii se 7K9268 udělat. Bez emocí.

1. Ve skutečnosti běží válka proti USA/NATO, opouštíte-li Rusko, vrháte se do  možného nebezpečí.

2. Proč dávat úmyslně své peníze do cizích zemí, abyste tam letěli na dovolenou?

3. Rusko musí mít jednu jednotnou společnost, jako tomu bylo v SSSR. Jen tak bude možno zabezpečit náležité vycestování, spolehlivost a péči o letecké linky.

Převzato z Warfiles.ru

Překlad: zajoch

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
4. 11. 2015 7:22

No, celkem kvalitní propaganda. :-)

fajt
fajt
4. 11. 2015 8:02

njn, vrcholná politika se zase zahalila do mraků a nelze na ní dohlédnout z ovčanského gruntu – a to na obou stranách. ..)

hudryper
hudryper
4. 11. 2015 8:19

Není pochyb o tom,že na světě pracuje organizace specializovaná na konspiratívní ničení civilních letadel. Je zajímavé,že podivné nehody se dějí jen těm aerospolečnostem,jejichž vlády je zapotřebí upozornit“ na to,že by se měly chovat jinak než dosud. Copak si „nějací Malajci“ mohou myslet,že jejich soud nad ozdobami neoliberální politiky jako Bush či Blair mohou jejich vlády přejít jen tak? 3 letadla v jednom roce-to je ta odpověď a aby se měli halovénci čemu smát,tak ještě předvedou svůj majsterčtyk,když nechají „anihilovat“ celý Boing 777 i s vynálezci právě toho prostředku,jenž byl na jejich letadlo do Pekingu použit. Také Němcům bylo dáno jasně… Číst vice »

Irena
4. 11. 2015 9:21

Sio napsal

No, celkem kvalitní propaganda.

To není propaganda, to je pravda.

J. Hruška
J. Hruška
4. 11. 2015 9:43

Je jistě pravda, že na západě často tyhle staré duchy oživují. Dělají to asi většinou jako „humor“, ale výsledky humorné vůbec nejsou.

leoš
leoš
4. 11. 2015 9:51

To všichni vědí,že to je práce Hroznýše zpoza oceánu.Ovšem Kreml to zatím nebude hrotit,vadž asi nemá přímé důkazy.Ale určitě od Vl.Vladimíroviče přijde pádná odpověd´,páč to není žádné ořezávátko.Mám k němu důvěru.

Sio
Sio
4. 11. 2015 12:17

Irena napsal
To není propaganda, to je pravda.

Bohužel mi vypadl delší příspěvek na toto téma, kde jsem se to snažil upřesnit. Pokud se vyšle v té válce informační raketa založená na pravdě, je asi nejúčinnější. Nicméně tento článek není raketa, ale celá baterie, která zmasíruje myšlení hlavně Rusů potřebným směrem. Nic hanlivého v tom nevidím, jinak se informační válka dělat nedá. Nezmasírujete vy, udělá to nepřítel. Místo v hlavě nezůstane volné. Ostatně, vy už jste si v ní vysloužila hvězdy vyššího důstojníka. :-)

Sio
Sio
4. 11. 2015 12:18

leoš napsal

To všichni vědí,že to je práce Hroznýše zpoza oceánu.Ovšem Kreml to zatím nebude hrotit,vadž asi nemá přímé důkazy.Ale určitě od Vl.Vladimíroviče přijde pádná odpověd´,páč to není žádné ořezávátko.Mám k němu důvěru.

Už jen možnosti vytěžení v informační válce jsou dost velké.

zajoch
4. 11. 2015 13:03

Dnes má Rusko svátek, slaví Den národní jednoty. Založen před deseti lety, na památku událostí z roku 1612, kdy se Moskva osvobodila od cizích interventů. V Moskvě a mnoha dalších městech se konají mítinky a akce věnované historii ruské státnosti a historii národů Ruska.

Starý doktor
4. 11. 2015 15:51

Odborníci z Rady Evropy ostře zkritizovali vyšetřování tragédie 2. května 2014 v Oděse, uvedly ukrajinské noviny Podrobnosti. Horor v Oděse měl na svědomí desítky upálených lidí, kteří se tehdy před zběří ukryli v Domě odborů. Zástupci mezinárodní skupiny vytvořené k dohledu na vyšetřování, poznamenali, že ukrajinské vyšetřování není schopno učinit významný pokrok. Kromě toho, odborníci došli k závěru, že nelze považovat vyšetřování za nezávislé. Rada Evropy považuje za neefektivní vyšetřování tragédie dne 2. května v Oděse, kdy bylo upáleno několik desítek lidí. Noviny Podrobnosti se odkázaly na zprávu Mezinárodní poradní skupiny (ICG) dohlížející na průběh vyšetřování. „Podle ICG, při vyšetřování… Číst vice »

Sio
Sio
5. 11. 2015 16:50

Irena napsal

http://politikus.ru/events/62098-pochva-udobrena.html

Podle toho, co jsem četl v URL odkazu jsem očekával něco jiného … :-)