Psaki: Ženy a děti utíkající do Rostovské oblasti nejsou běženci či uprchlíci, jsou to turisté!

Jen Psaki, mluvčí  ministerstva zahraničí USA opět předvedla svou kompetenci prohlášením, že do Rostovské oblasti nepřijíždějí utečenci, ale turisté, kteří zde vyhledávají „léčebný horský vzduch“, na Ukrajině je prý klid a USA tam mají vše pod kontrolou.

V poslední době milióny televizních diváků čekají na další „zajímavé informace“ z úst této vysoké úřednice USA. Podle Psaki se právě v Rostovské oblasti nacházejí horské lázně. Zřejmě si tentokrát (pokolikáté již) neprověřila informaci, jak má ve zvyku dělat pokaždé, když jí někdo zadá nepohodlnou otázku. Uživatelé internetu si momentálně začali dělat srandu, že takové horské lázně se nacházejí nejspíše právě tam, co to běloruské moře.

Pro ty, kteří tápou, se Rostovská oblast nachází v jižní části Východoevropské roviny a maximální výška nad úrovní moře tam dosahuje 253 metrů.

Již dříve prý Psaki také prohlásila, že si není jistá tím, že by novináři televizní stanice LifeNews byli na Ukrajině zadrženi, a že by novináři z VGTRK tamtéž zahynuli. Také si myslí, že Andrej Deščica zastupující ministra zahraničních věcí, který se hrubě vyjádřil na adresu Putina, prý nechtěl nikoho urazit a jenom tímto způsobem uspokojoval dav.

Ve svých prohlášeních si tato vysoká úřednice také již spletla Irák s Íránem a plyn s naftou. V Rusku se stala aktuální hrdinkou mnoha vtipů a humorných popěvků. No co naděláte, je přece obětí té ruské propagandistické mašiny, jeden by jí politoval.

Ostatně jestli to prý takto půjde dále, tak budou podle Psaki za chvíli růst na Sibiři banány a v Soči se procházet po ulicích mamuti.

Kdyby na Ukrajině zbytečně neumíraly ženy a děti, tak by to opravdu mohlo být směšné, takto je to spíše k pláči. Kolik ještě dětí v těch ostřelovaných městech musí zemřít, aby se naši novináři vzpamatovali a začali se opravdu zajímat o to, co se tam doopravdy děje?

Zdroje:

http://vz.ru/news/2014/6/20/692058.html

http://rusvesna.su/news/1403259315

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
21. 6. 2014 15:57

Kolomojský nebude dodržovat příměří, které vyhlásil Porošenko http://www.zvedavec.org/vezkratce/8483/

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Na-Avakova-a-Kolomojskeho-byl-vydan-mezinarodni-zatykac-8711/

Ukrajinská armáda ostřelovala několik hodin ruské území.http://www.zvedavec.org/vezkratce/8482/

ducatista
ducatista
21. 6. 2014 17:11

Pro odlehčení jeden vtípek co koluje po netu, volný překlad:
Psaki s Kerrym spadnou do hrozně hluboké a tmavé díry. Kerry po chvilce říká – Jenni, tady je ale tma, co? A Jenni na to: No já nevím, nic totiž nevidím:-)

Irena
21. 6. 2014 17:49

Komentáře k výroku Psaki: „Pokud Bělorusko vtrhne na Ukrajinu, bude 6. flotila USA ihned převelena k běloruským břehům“…… v internetu:
Na pomoc 6. flotile bude vyčleněna ponorka z ukrajinských stepí, opravená po absolvování nerovného vzdušného boje…
a také bude do vzduchu vyslán oddíl Pravého sektoru na volebních kolotočích za účelem výsadku do týlu všem památníkům Lenina…
a oddíl koňských potápěčů, připravených pro boj v podmínkách krutého severu…

http://fishki.net/1277553-murzilki—psaki.html?mode=tag:psaki

http://fishki.net/1274265-vsyo-jeto-psaki.html?mode=tag:psaki

Vaska
Vaska
23. 6. 2014 5:31

o IQ těchhle loutek jsem si udělal jasno už dávno – viz jak chtěla kandidátka na presidenta (někde z Aljašky – jméno jsem radši zapomněl) bombardovat česko místo čečenska – ostatně to čečensko by bylo na 3.světovou, pak se nějakej kašpar divil proč se v letadle nedaj otevřít okénka atd