Radikální muslimská skupina je řízena izraelskými Židy!

http://ken-jennings.com/blog/wp-content/uploads/2007/05/southpark.gifRadikální „muslimská skupina“, jež vyhrožovala tvůrcům seriálu South Park, byla založena a řízena Josephem Cohenem, bývalým izraelským radikálem, který předtím žil v osadě na Západním břehu. Fundamentalistický žid, který předstírá, že je radikální muslim, to tedy bude problém…

Roky po natočení seriálu žádná „radikální“ ani jiná muslimská skupina nehrozila Mattovi a Treyovi, či společnosti Comedy Central kvůli zobrazení Mohameda, jež mohl vidět každý, kdo se kterýkoliv den na ten seriál díval.Tedy alespoň do minulého týdne, kdy zničehonic skupina jménem Revoluční muslimové hrozila násilím proti Comedy Central, pokud budou vysílat zobrazení Mohameda, což přinutilo Comedy Central seriál cenzurovat, takže teď mohou dokonce i liberálové probrat tyto „radikální muslimy“ a jejich násilné hrozby. Ani Karl Rove by to nesvedl lépe.

Problémem je, že Revoluční muslimové byli založeni a řízeni „konvertovanými“ izraelskými osadníky, kteří studovali na ortodoxní rabínské škole v Izraeli předtím, než se stali osadníky na okupovaných územích.

A zábavné na tom je i to, že po všech těch nenávistných řečech a volání po násilí nebyl Cohen uvězněn. A to, věřte či nevěřte, dokonce i televize Fox News přesně věděla, kde je. Zbraně, hrozby zabitím atd., a světe, div se, Yousef al-Khattab (neboli Joseph Cohen) nebyl uvězněn.

Překlad: Stan

Více (anglicky) zde

Převzato z TvNewsLies

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments