Rakovina mne ještě nedostala

Rakovinou onemocní ročně stále víc lidí, stačí se podívat na statistiku, do které patřím nyní i já. Není to děs? A systém požírá a vyžaduje stále více peněz. Financializace zdravotnictví je pohromou. To má pan doktor Erben naprostou pravdu.


Vážení a milí, moji čtenáři a čtenářky E-republiky! Jistě jste zaznamenali, že jsem v polovině loňského roku zmizela ze stránek našeho webu a i z očí veřejnosti. Dostaneme-li se člověk na křižovatku, kdy jde o život, musí jít všechno stranou. Možná to bylo z pocitu vzteku a beznaděje, která se mne zmocňovala pokaždé, když se mi zdálo, že tolik zla, které se šíří světem, nelze snad ani unést. Možná že jsem nevěnovala dost času psychohygieně, která by mi navrátila víc radosti ze života poté, co vážně onemocněla má jediná dcera a i má jediná, desetiletá vnučka.

A najednou tu byla také: Přišla jsem na řadu i já. Rakovinu neodhalil žádný mamograf, nýbrž já sama a já sama jsem si také řekla, že se nestanu další obětí školní medicíny. Bylo to období hledání a velkého poučení. Myslím, že by bylo možná škoda, abych si nechala své zkušenosti jenom pro sebe. A i kdybych mohla napomoci díky své osobní zkušenosti a nabytým poznatkům jenom jedné jediné postižené ženě nebo muži, mělo by publikování mé osobní historie smysl. Tak se o to postupně pokusím. Myslím si, že zejména my ženy bychom si měly předávat to, co fungovalo mezi ženami  minulých pokolení. Je to v zájmu zdraví a prosperity našich rodin, našich mužů a dětí, které musíme bránit. Protože dnes JDE O ŽIVOT. Ne že ne.

Takže jsem ve stadiu, kdy přemýšlím, kudy dál. O finančním systému jsem toho napsala tolik, že už nemá smysl pokračovat. Víme, kudy ven, nejsou však síly, které by tuto revoluci byly schopné provést a ukončit nadvládu těch, kteří se zmocnili podvodem tisku peněz a nehodlají se tohoto práva vzdát. A díky nim trpí 90% lidstva a s ním i příroda. Je to však historie pouhých nějakých 200 let, hlavně však posledních 100 let od vzniku Fedu a celosvětového propojení centrálního bankovního systému. A co je to 200 let v lidských dějinách! Snad to nám dává ještě jakousi naději.

Dívám se na oblohu. Jeden jediný slunečný den po dlouhé době. A najednou začínají létat tryskáče a křižují oblohu a zanechávají stopy, které nemizí jako dříve někdy před rokem 2001. Malují na nebi čáry a mřížky, které se přeskupují do nepřirozených obláčků. Obsahují chemikálie, které spadnou po čase na zem, jsou to prý ale konspirační teorie. Oficiálně se tomu už ale říká „cloud seeding“- zasévání oblaků. Když už tuto činnost nelze utajit, tak přichází“ vědecké teorie“ o nutnosti modifikace počasí a boji proti oteplování planety touto cestou, jako například díla z pera harvardského profesora Davida Keithe „A Case for Climate Engineering“. Udělejte si obrázek z jeho přednášky zde. Jsou tam české titulky.

Portály, o kterých je potřeba vědět
http://www.nogeoingegneria.com/news-eng/lost-in-the-fog-climate-manipulation-is-all-too-real/
http://www.geoengineeringwatch.org/category/legal-action/, http://www.nogeoingegneria.com/.

Bylo by fajn, kdyby se někdo ze čtenářů přihlásil a chtěl se věnovat tomuto tématu. Na Stranu Zelených se rozhodně spoléhat nemůžeme. Mezitím se z práškování oblohy stal miliardový byznys stejně jako v případě farmaceutického průmyslu. Také zde je věda nasazena v zájmu našeho zdraví. Ale jaksi nejsme zdravější a neumíráme přes veškeré pokroky vědy méně.

Rakovinou onemocní ročně stále víc lidí, stačí se podívat na statistiku, do které patřím nyní i já. Není to děs? A systém požírá a vyžaduje stále více peněz. Financializace zdravotnictví je pohromou. To má pan doktor Erben naprostou pravdu.

Tak mi držte palce.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 3. 2018 23:20

Držím palce paní Květo! Přeji vše nejlepší, a každý den snahu se uzdravit. My různě nemocní ji v sobě stále musíme nacházet. A doporučuji bylinky- včetně nenápadného měsíčku lékařského třeba, ale i hub – viz odkaz http://www.terezia.eu/cz A pokud to jde, tak každodenní pohyb, procházky s co „nejbohatším prokysličením“. Většinu „hmoty“- ať již svalů či kostí, atd. máme proto, aby se pravidelně denně pohybovala, fungovala. Co nejkvalitnější spánek po každém bohatě naplněném dni přeji. To se pak jinak vstává, nežli člověku unavenému a nedospalému… Jsem jen prostý člověk, ale stejně bych Vám chtěl za vaši po léta neutuchající snahu otevřít… Číst vice »