Retro: Buďte bdělí, vlastenci!

16. 12. 2014

Už víte, na jaké mítinky máte chodit a na jaké ne?

Jak rozlišit lidový majdan od akce podplacených ruských teroristů?

První příznak lidového majdanu jsou biotoalety. Pokud uvidíte, že tam jsou biozáchodky, je to jistojistě lidový majdan.  A jak to? Babičky přinesou pirožky, dědečkové přivezou biozáchodky. Aby se bylo kde posrat. Po těch pirožcích.

Druhý příznak lidového majdanu je pódium. Pokud uvidíte pódium, na němž vystupují umělci, znamená to, že jde o majdan lidový. Protože lid vždy s sebou bere pódium pro umělce. A pokud na něm pódium není, je jasné, že mítink byl zaplacen Kremlem.

Třetí příznak lidového majdanu jsou američtí senátoři. Pokud přiletěli senátoři, jde o majdan lidový. Protože na akce placené Kremlem američtí senátoři nepřilétají. Pak už je to tutovka.

Čtvrtý příznak lidového majdanu je, že probíhá po dobu několika měsíců. Je to proto, že lidem netřeba chodit do práce, když místo toho mohou jíst pirožky, žít ve stanech a srát na biotoaletách. A taky sledovat ty umělce. Anebo americké senátory. Přesně tak se chová normální lid. To jen teroristi placení z Kremlu musí jít v pondělí do práce, aby přišli na mítink až další neděli.

A konečně pátý, zcela jednoznačný příznak lidového majdanu je, že vás na něj pozve soukromá televize. Pak už je to zcela jistě lidový majdan. Lidovější už ani být nemůže. A pokud žádné televizní kanály nevysílají pozvánky, znamená to, že jde o mítink uplacených teroristů. To jen oni jednají tak tajně, že po sobě nezanechávají žádné stopy.

Už je vám jasné, na jaké mítinky máte chodit?

Zdroj: pikabu.ru

Námět: Pavel Ryževskij

Překlad: Stan

4.6 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
16. 12. 2021 0:35

Skvěle napsáno!