Retro: Dobrá rada budoucím masovým vrahům – učte se od Ukrajiny

2. 12. 2014

odesa.jpg

Jakmile své nepřátele propojíte s Ruskem a jeho zlými vůdci, můžete vysvětlit Západu, že zabíjení je nezbytné nikoli kvůli vaší vášnivé nenávisti ke svým obětem, ale protože chcete přijmout liberální hodnoty a vstoupit do EU. Ti, které zabíjíte, jsou obhájci tyranie.


Pokud máte v úmyslu zabíjet své oponenty v masovém měřítku, nedávejte svým lidem hned mačety, železné tyče nebo kalašnikovy a nezačínejte je zabíjet. Světová veřejnost by vás poté, co fotografie ukrutností zaplaví internet, mohla zastavit nebo dokonce potrestat.

Tato staromódní metoda masového vraždění se dnes těžko uplatňuje ve světě svobod a individuálních práv. Mnohem lepší způsob, jak uspět s masovým násilím, je spojit své oběti s Ruskem, jejich očerněním jako nepřátel svobody a demokracie a jejich označením za ruské teroristy a loutky v rukou současných vládců Ruska, jež byste měli označit za reinkarnaci Stalina. Hitlerova reinkarnace funguje také dobře, ale protože Hitler byl vůdcem Německa – země, která je v současnosti předvojem demokracie – mohlo by to způsobit jistý zmatek. Nový Stalin – to je mnohem účinnější nálepka.

Jakmile své nepřátele propojíte s Ruskem a jeho zlými vůdci, můžete vysvětlit Západu, že zabíjení je nezbytné nikoli kvůli vaší vášnivé nenávisti ke svým obětem, ale protože chcete přijmout liberální hodnoty a vstoupit do EU, zatímco ti, které zabíjíte, jsou obhájci tyranie. Nikdy nezapomeňte všechny ujistit, že všechno vaše vraždění bylo vyprovokováno Ruskem. Vaši podporovatelé na Západě zcela jistě celou svou autoritou podpoří toto vaše obvinění. Můžete také argumentovat tím, že území vyčištěné vašimi útoky bude moci být používáno pro základny NATO. K podpoře svého úsilí je také důležité požádat o pomoc některé staré studeno-válečníky a neokoně, jako například Johna McCaina nebo Victorii Nuland a vysvětlit jim, že kolaps vaší ekonomiky je výsledek ruské sabotáže. Jsou to pozůstatky socialismu, které ničí vaši zemi, nikoli to, že ji rabujete.

Doporučuji vám také, abyste si našli ve svých řadách nějakého Žida, nejlépe někoho s úzkými vztahy k vašemu režimu. Můžete také dovézt poradce, jejichž předkové uprchli před carskými pogromy. Tenhle člověk dosvědčí v New York Times, že váš režim je velmi přátelský k Židům, v protikladu proti vašim obětem, které stále žijí podle nějakých primitivních nacionalistických hodnot. Tím si připíšete spoustu bodů u svého neokonzervativního publika, což vám zajistí podporu Spojených států v boji proti antisemitismu. Vaši věc podpoří také to, když své nepřátele označíte za „sexisty” a „homofoby”. Ale upřímně řečeno, mohli byste to tím pokazit. Vzhledem k tomu, že vaším cílem je zabíjet v ulicích vašich měst, neztrácejte všechnu svou energii v propagandistických válkách.

Zajistěte si však podporu některých bývalých disidentských politických vůdců z východní Evropy. Jejich vzpomínky na to, jak byli v područí Zlého impéria jsou tak silné, že by mohly být snadné je přesvědčit, že ti, kteří leží spálení, rozstřílení a rozsekaní na maděru na ulicích, byli ruští agenti, snažící se prodloužit tyranii sovětského stylu. Obrněná morální autorita těchto spojenců jistě umlčí vaše kritiky.

Potřeba bránit vaši zemi před neustále expandující Ruskou říší by měla neustále znít z vašich úst. Pokud někdo ukáže na mapu a bude tvrdit, že Rusko se od carských či sovětských časů ve skutečnosti zmenšilo, řekněte mu, že toto zmenšení je další důkaz pro to, že sní o obnově starých dobrých časů. Citování jejich vůdců, kteří hovoří o kolapsu Sovětského svazu jako o tragédii, jistě také pomůže, stejně tak jako odkazy na nějakého středověkého mnicha tvrdícího o Rusku, že je novým Římem. A poté, co si otřete své ruce od krve, můžete citovat výrok Barry Goldwatera: „Extrémismus při obraně svobody není hřích.“

Poskytněte fotografii jednoho ze svých vojáků v ruské uniformě. To bude stačit americkým žurnalistům, aby začali psát a šířit příběhy o komunistických upírech a ruské hrozbě. Všudypřítomnost ruských špionů, prokázaná Joe McCarthym a skálopevně potvrzená filmy s Jamesem Bondem a současným seriálem „Američané” udělá z vaších výmyslů nadživotní realitu.

Když už jste masoví vrazi, nedostali jste se k moci mírumilovnými prostředky, takže někteří reportéři ze staré školy by mohli zpochybnit vaši politiku nebo požadovat vysvětlení současného násilí. Poučte je o hrůzách stalinismu, jež jistě překonaly ty vaše. A pokud vytrvají ve svém úsilí a budou na vás tlačit kvůli propojení Stalinových zvěrstev a násilí, které právě teď provádíte proti vlastnímu obyvatelstvu, otočte stůl a obviňte je, že jsou to Kremelští vlezdoprdelkové.

Je také důležité založit muzeum, kde budete vystavovat obrázky svých obětí, ale spojíte je s oběťmi stalinismu. Protože mezi zabitými Stalinem byli křesťané, muslimové, židé a všichni ostatní, budou vám věřit. Čím více obětí budete mít, tím na tom bude vaše věc lépe, ale v případě, že by se do vás pustili, můžete argumentovat tím, že do celého výpočtu by měly být zahrnuty i nenarozené děti obětí. Až budete mít úctyhodné číslo obětí a některé upravené fotografie, můžete otevřít muzea. Takovým způsobem můžete zvýšit počet Stalinových obětí na sedm milionů, takže to převýší i počet obětí židovského holokaustu a prokáže ďábelskou moc Stalina a komunismu.

Je také důležité připravit si mladou generaci svých stoupenců. Děti by měly být vycvičeny ve zpěvu a tanci podle příkladu těchto teenagerů ze západní Ukrajiny, kteří prokazují své správné politické přesvědčování skandováním hesla „Moskaliaku na hiliaku!” (S Moskaly na větev!). Pokud by se to někomu na Západě zdálo barbarské, vysvětlete mu, že obnovujete původní folklor ze zbytků kultury zničené komunisty. A nezapomeňte naučit své děti vyrábět Molotovovy koktejly. Upalování je velmi účinná a hygienická cesta, jak se zbavit svých obětí. Občas je taky můžete bombardovat a nechat jejich příbuzné, ať se o ně postarají. A nezapomeňte zajistit, aby jejich rakve byly natřeny narudo, takže celý svět bude moci vidět, jak se vypořádáváte s rudou hrozbou.

Kdyby se Saddám Husajn nebo rwandští Hutuové řídili těmito instrukcemi, jejich úspěch mohl být mnohem větší, protože by mohli konat nerušeně. Pokud by se však z nějakých důvodů rozhodli zasáhnout Rusové, kteří si všimli, že Západ jednoduše sedí na dvou židlích a debatuje, zda současná míra vašeho zabíjení odpovídá definici genocidy, prohlašte slavnostně: My jsme to říkali. Můžete však mít úspěch, protože Rusové se budou spíše utápět v problémech na svém vlastním dvorku, než aby přišli na pomoc.

S podporou NAT0 a ekonomických balíčků v tom můžete pokračovat několik dalších let. Když později zemřete, či spíše se upijete k smrti z toho, jak všechny duše těch, které jste bezohledně a krutě zlikvidovali, bolestivě znepříjemní váš vědomý život, dostanete se nakonec do antikomunistického nebe. Budete tam přivítání senátorem McCarthym, který vás obviní z toho, že jste byli příliš mírní ke komunismu a tím projevujete jakési skryté sympatie pro Rusy. Budete vyslýcháni a ponižování, vaše slova budou dezinterpretována, protože McCarthy jistě mezi vaším obyvatelstvem najde jednoho proruského sympatizanta, kterého se vám nepodařilo zničit. Jaký bude rozsudek senátora McCarthyho, nedokážů posoudit, ale mohu vás nakonec ujistit, že o 50 let později bude někde ve svobodném světě vztyčen památník na vaši počest, za váš příspěvek v boji proti ruskému komunismu.

Vladimir Golstein je profesor slovanských jazyků a literatury na katedře slavistiky Brownovy univerzity.

Zdroj zde, překlad: Stan

4.2 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
4. 12. 2021 18:52

https://www.novarepublika.cz/2021/12/aby-bylo-jasno-tri-zavile-valecnice-daji-cesko-dohromady
Naše tři svidomé poblitičky patří do blázince, nikoliv do vlády!

Gatta
Gatta
Reply to  Aleš
4. 12. 2021 20:53

Paní Bobošíkovou už jsem dlouho neviděl, ale tímhle videem a svým kultivovaným projevem si u mě hodně polepšila.

Ženy prý obecně zlepší politiku … no nevím.
Ženskou kdyz to chytne, tak se s ní prakticky nedá ne domluvit, ale ani mluvit. To zná každý normální heterosexual. Dříve se to řešilo s úspěchem (pro obě strany) všelijak – což dnes je už těžce mimo zákon.

Níže pár odkszů k tématu z AK.

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
4. 12. 2021 21:16

Jsem si to omylem odeslal předčasně.

Níže pár odkzů k tématu z AK…

Tak nevím jak oslovovat to transgender cosi? Jestli „transka“ … nebo „tranďák“ – asi podle druhu trans zákroku.

O myši, která řvala:
Litva pro Čínu přestala obchodně existovat.

https://colonelcassad.livejournal.com/7263282.html

překlad na AK:
https://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=9&t=137&start=60

Proč Zelenský ochladl. A to má ještě Achmetova a oligarchy v zádech a k tomu „vlastenecké“ banderovce. A zima na krku … možná tuhá zima …

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Filip-Andler-Straseni-ruskou-agresi-uz-je-trapne-685578

Last edited 1 měsíc před by Gatta
Bety
Bety
Reply to  Gatta
5. 12. 2021 13:10

Ženě to „zatím“ dalo víc práce propracovat se do mocenských pater, takže jediný rozumný závěr u většiny z nich bude, že jsou co se týče politiky a kariérismu ještě větší parchanti než politici – muži.
Bohužel.

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
5. 12. 2021 14:21

To není jen v politice.
To nemá být nějaký mužsyé šovinistický výpad, ale i když muži a ženy si nemají co vyčítat, tak častěji ženy umí být neústupnější, nepřístupné kompromisu či jen vyslechnutí jiného názru a „zásadové“až ke sebezničení sebe nebo vztahu.
A vždyť jen kolik manželství řídí ženy a muži raději jen mlčí…

To nejsou zrovna nejlepší předpoklady pro politiku.