Rezervace Čechy a Morava

Nedávno byl v televizi dokument o Indiánech v Kanadě. Byl to komický pořad. Vinnetou tam griloval hranolky v jednom fastfoodu, Nšoči šlapala chodník, Inčučuna opilý jako čuně se válel za barákem, Sedící býk seděl za ublížení na těle, Geronimo prodával suvenýry atd. V té sociálně vyloučené lokalitě, kde všichni ti přizpůsobovaní Indiáni žijí, jsou ulice stejně jako v našich sociálně nevyloučených lokalitách plné zchátralých lidí, postarších aut, psích výkalů, vajglů, žvýkaček, obalů a injekčních stříkaček.

Asi nás nepřekvapí, že je v sídlištích Čech a Moravy dodnes vysoká nezaměstnanost a nízká životní úroveň. Čeští občané sice žijí v podobných domech, jako mají Evropané nebo Američané, ale sídliště nevypadají moc pěkně. Jsou zanedbaná a špinavá, za což jsou sice pravda zodpovědní jejich obyvatelé, ale lidé, kteří jsou připraveni o národní identitu, ztrácejí zpravidla i smysl života. Cena jídla v obchodech je vyšší než v německých a lidé žijí na hranici chudoby. Dnešní čeští občané se žel podílejí větší mírou na zločinnosti a užívání metamfetaminů. Velmi rozšířený je i alkoholismus, a ačkoli billboardy kolem silnic varují před pitím za volantem, jsou silniční příkopy posety pomníčky a stovkami lahví od alkoholu a piva.

Systém rezervace je ďábelský. Jednou rukou vám nabízí cukr a druhou vás trestá bičem. Většinový občan není schopen nijak pochopit, že se jedná o dvě ruce jednoho obludného a oplzlého monstra, které samo sebe nazývá svobodou a demokracií. Takový pozitivně myslí a oplývá holedbáním o svobodě cestovaní a volby zboží a myšlenek z regálů. Bezmezně věří televizním psychopatům, psychologům a lékařům, kteří potměšile prodávají jemu a jeho dětem legální drogy ve formě přípravků na erekci.

Když s takovým idiotem mluvíte, poťouchle vám sděluje, že systém je sice špatný, ale žádný lepší není a být nemůže. Vítězoslavně dodává, že byste přece nechtěli, aby se komunisti vrátili. Zasvěceně vám vypráví o tom, jak bylo za socialismu špatně, ačkoliv jej nezažil a jeho rodiče byli v KSČ, LM, STB a na pravidelných dovolených na Západě.

Na závěr vám takový idiot důvěrně sdělí největší tajemství svého života. To, aby vám dokázal jaký je váš dobrý přítel, ale nedá vám mouky pytel. Máte si prý z toho systému vybírat jen to dobré a tím špatným se vůbec nezabývat. A máte hlavně myslet pozitivně, pozitivně a pozitivně. Jinak byste se z toho zbláznili.

Vlastně vám ten idiot sdělil, že vás považuje za blázna, a mnohdy nebezpečného, neboť máte různé extrémistické myšlenky. Zkoumáte-li to jeho pozitivní myšlení, zjistíte, že je to čirý idiotismus. Jeho pozitivní myšlení je založeno na velice podivném já a na fiktivním vlastnictví prožitků, požitků, majetku a jiných pocitů. Prostě řečeno, pozitivní myšlení toho idiota je založené na knedlu, vepřu a zelu. Pokud mu k tomu obědu chybí špetka soli, nepříčetně se rozčílí, jak chrání své pozitivní myšlení.

Ta atrapa člověka hůře než podsvinče vychutnává nekonečné jedovaté variace uměle syntetizovaných potravních a elektronických jedů a chutí. Pohlavně se uspokojuje stejně kuriózním způsobem. Má prý hlad, ačkoliv má značná kila špeku navíc. Je vděčným televizním divákem, stres řeší nakupováním, trpí citovými problémy seriálových hrdinů. A tak bychom mohli pokračovat dál. Je ideální spotřební surovinou ekonomiky. Je perfektním hostitelem a oddaným uctívačem globálního parazita.

Duchovní (virtuální) systém pravdy (peněz), lásky (k penězům) a vítězství (peněz) na jedné straně podstrkuje dětem tvrdé drogy a na druhé vyčítá přezaměstnaným rodičům zatíženým hypotékami, že se řádně nestarají o potomky (o jeho majetek). A také okázale honí soukromníky, kteří si mimo „ilegální“ drogovou síť chtějí také přihřát svoji polívčičku. Terorista honí sebou placené teroristy.

U benzínové pumy regály plné svobody a demokracie vnucují řidičům alkohol, aby za pumpou číhali policajti na odběr jejich krve s alkoholem. Průmyslové mrzačení dětí, mládeže a dospělých zakrývají licoměrné televizní slzy nad jedním života neschopným chudáčkem. Ekonomicky se radujeme nad zmrtvýchvstalým nebo narozeným nevinným Beránkem, abychom je denně mučili, bičovali a ukřižovali.

Je to pečlivě aranžované a režírované divadlo, které je vydávané za kypící spontánní život bez příčiny pro nevěřící, nebo s všemohoucí příčinou pro věřící. Dokonce i samotnému Svatému otci se z toho klepou kolena, když pozná peklo, které si v předchozí neznalosti idealizoval. Smíchem se za břicho popadá, kdo pochopí tuto božskou komedii. Jde jen o to, zda na ono pochopení bude mít ten dostatek inteligence, když stále z druhých i ze sebe dělá čím dále tím většího idiota?

Druhý odstavec článku je parafrází výňatku z textu N. Budačové a B. Taufera v knize S. M. Barretta – Geronimo Paměti náčelníka Apačů ( nakl. Dauphin Praha 2015): „Asi nás nepřekvapí, že je v  rezervacích dodnes vysoká nezaměstnanost a nízká životní úroveň. Apači sice žijí v podobných domech, jako mají Američané, ale rezervace nevypadají moc pěkně. Jsou zanedbané a špinavé, za což jsou sice pravda zodpovědní jejich obyvatelé, ale lidé, kteří jsou připraveni o národní identitu, ztrácejí zpravidla i smysl života. Cena jídla v obchodech je vyšší než v amerických a lidé žijí na hranici chudoby. Dnešní indiáni se žel podílejí větší mírou na zločinnosti a užívání metamfetaminů. Velmi rozšířený je i alkoholismus, a ačkoli billboardy kolem silnic varují před pitím za volantem, jsou silniční příkopy posety stovkami lahví od alkoholu a piva.“

5 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
29. 3. 2016 7:48

A přece se věci dějí i tím správným směrem ! Demokraticky většinovou veřejností zvolený náčelník „Velká hůlka“ prohlásil,že na rozdíl od nedávné minulosti,nyní jsme společností svobodnou bez submisivity vůči USA a Bruselu. Člověk studující učení gen.Petrova dochází k poznatku,že se právě v rezervaci mění informační pole. Z nebojácného aeronetu jsme se v poněkud blábolivém článku dověděli,jak je to možné,aby takový náčelník mohl mluvit na plnou hubu to,co si opravdu myslí. Je podle něj chráněn východoasijským křídlem globálního prediktora-jinými slovy stal se mluvčím východních globalistů. Tak nevím. Na jedné straně to je povzbudivý pohled na zaražené demokraty s jejich politikou humanitárních… Číst vice »

leoš
leoš
29. 3. 2016 9:59

Ano,cílem „demokratických“,ve skutečnosti ale fašistických režimů je zabránění tomu,aby se bytosti podobné člověku stali lidmi a vytváření nižších ne-lidských psychických typů.Atrapa člověka-výstižné pojmenování,p.Wašku.

Lena
Lena
29. 3. 2016 11:06

Pořady o vaření. Například, milé dámy, můžete tu demokratickou svini (globálního predátora) pěkně naštvat tím, že vám přestane chutnat. Že přestanete vyhledávat svými roztomilými rypáčky chutná, chutnější a ještě chutnější jídla, že přestanete sledovat televizní pořady o vaření. Váš tolik častý argument, že „už na světě nemáte nic jiného, než to žrádlo“ je velmi hloupý, vrhá vás na úroveň vepřů. A ten predátor vás pak pěkně naučí: Čiň čertu dobře, peklem se vám odmění.

fajt
29. 3. 2016 11:34

to už tak ve feudalismu chodí, že jedni jsou potravou druhého, prostě žerme a nenechme se sežrat ( slova jsou pouhým kořením této žranice ). ..)

Lena
Lena
29. 3. 2016 13:14

fajt napsal

to už tak ve feudalismu chodí, že jedni jsou potravou druhého, prostě žerme a nenechme se sežrat ( slova jsou pouhýmkořením této žranice ). ..)

Nesežereš-li se sám, sežerou tě druzí….

Kropac
Kropac
29. 3. 2016 14:12

Co se pokusit vymezit pojem „rezervace“ tak, aby s tím souhlasila většina individuí existujících na tomto území (Čechy a Morava) v současné době? Například území pro domorodé obyvatele, požívající tolerovanou svobodu v souladu se zásadami danými monetárním systémem NWO.
Asi to nebude přesné, ani obecně žádoucí. Nevěnoval jsem tomu dostatek času.

Petrc
Petrc
29. 3. 2016 14:30

Kropac: Co se pokusit vymezit pojem „rezervace“?
Je zřejmé, že jde o protektorát. A jako v každém lágru, vězňové mají vopruzený zadek a chovají se podivným způsobem jako zajatci v knize „Král Krysa“. Mnozí jsou s tím spokojení…

fajt
29. 3. 2016 14:39

Lena napsal
Nesežereš-li se sám, sežerou tě druzí….

https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

Sio
Sio
29. 3. 2016 15:25

Nějak mi při četbě vytanul na mysl Poslední soud od Hieronyma Bosche.

Petrc
Petrc
29. 3. 2016 16:33

„Člověk“ si zvykne i na šibenici. Chce šťastně žít, užívat si, v jakýchkoliv podmínkách – sám se svými růžovými prasátky, šibeniční poměry jej k tomu nutí. Co jsme zač, kdy necháme vystavovat sebe a své děti agresivním reklamám? A dokonce je vytváříme pro druhé občany a jejich děti, čili pro své děti a sebe? Nenechali jsme ze sebe udělat pěkné svi..ě?

hudryper
hudryper
29. 3. 2016 21:10

Můžete si myslet o Bartošovi cokoli,odvaha a vyjádření zásadních postojů k dnešní realitě mu určitě nechybí . http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyjadreni-adama-b-bartose-k-velikonocnimu-policejnimu-zasahu.html

fajt
30. 3. 2016 4:24

hudryper napsal

Můžete si myslet o Bartošovi cokoli,odvaha a vyjádření zásadních postojů k dnešní realitě mu určitě nechybí . http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyjadreni-adama-b-bartose-k-velikonocnimu-policejnimu-zasahu.html

chci hlavu ministra vnitra Chovance, toho „zrádce zrádců“ – hezké, a jak toho chce dosáhnout ( jenom podotýkám, že ve feudalismu slova nemaj žádnou cenu, tady se musí rubat, rubat a zase jenom rubat ). ..)

J. W.
J. W.
30. 3. 2016 8:34

Myslím, že nenávist není vůbec na místě, ale naopak láska a milosrdenství, jak říkal papež teď o Velikonocích. Toto nám občanům velice chybí, zvláště v ohledu k těm všem velkým lumpům. Pak to s námi vypadá, že malí či potenciální lumpové, zaprdění lakomí a sobečtí měšťáčci, na které se nedostalo, závidí větším a schopnějším. Občané, vy kteří to myslíte se svobodou, ekonomikou, demokracií, pravdou, láskou, vítězstvím a milosrdenstvím (nejsme přece jako oni!), proč se nesdružujeme abychom pořádali masové manifestace, na kterých bychom pokojně a nadšeně projevovali svoji lásku, díky a ovace k lumpů, zlodějům, zločincům, hajzlům, šmejdům a jiným? Vždyť… Číst vice »

Aleš
Aleš
30. 3. 2016 9:23

První máj se blíží. Raději bych demonstroval za lidská práva Adama Benjamina Bartoše než poměrně hloupě proti islámu…
fajt: provokatérům s tomfami a neprůstřelnými vestami se to žvaní

fajt
30. 3. 2016 9:55

J. W. napsal
J. W.

ano, a na to konto jsem si vyrobil půl tunové mávátko míru, štěstí a radosti, no a teď mi vyvstal zase technický problém, jak ho dostat před tribunu plnou demokraturníků, abych mohl, samozřejmě na jejich počest, jim mávnout ( aspoň jednou, i když by určitě zasloužili vícekrát ) k ním na pozdrav … jj, kdyby byla moje telekineze na úrovni Luka Skywalkera ( borca z jedné jewrejské pohádky pro góje ), tak bych měl já ( i svět ) po starostech. ..)

J. W.
J. W.
30. 3. 2016 12:20

Na tom našem odporu, na tom našem „půltunovém mávátku míru, štěstí a radosti “ nás „plebejce“ právě ovládají, právě díky odporu a nenávisti. Tak je to vlastně dobře, že s námi jednají jako s hovady… která jednají tak, že když je někdo hajzl, že jsme automaticky také hajzlové. Jsme jen biostroje. Mobil, auto, fotbalový míč jsou mnohem inteligentnější. Mají více duševních i fyzických funkcí.

fajt
30. 3. 2016 20:35

J. W. napsal Na tom našem odporu, na tom našem „půltunovém mávátku míru, štěstí a radosti “ nás „plebejce“ právě ovládají, právě díky odporu a nenávisti. Tak je to vlastně dobře, že s námi jednají jako s hovady… která jednají tak, že když je někdo hajzl, že jsme automatickytaké hajzlové. Jsme jen biostroje. Mobil, auto, fotbalový míč jsou mnohem inteligentnější. Mají více duševních i fyzických funkcí. ještě štěstí, že pro světové vládce nejsem nastaven na tvorbu nějakých obecných hodnot ( brrr), že vypouštěné armádní lůče u mne vyvolávají blažený spánek a pak ještě větší chuť konzumní zahálky, že nejsem žádný… Číst vice »