Roger Waters: Vítězství nad „impériem ďábla“ je na obzoru

„Pokus cizích zemí prosadit změnu vlády ve Venezuele neuspěl“, prohlašuje někdejší frontman skupiny Pink Floyd Roger Waters na videu, které prostřednictvím twitteru posílá svým příznivcům do celého světa.

„Měli jsme pravdu v Russiagate a máme ji i pokud jde o Venezuelu,“ říká Waters v doprovodném textu k videu s ironickou narážkou na krach aféry Russiagate, která, jak známo, neprokázala žádné spojení prezidenta Trumpa s Kremlem. „Když sledujete velký experiment s bolivarským socializmem v tak velké zemi, jako je Venezuela, a současně vidíte, jak se impérium ďábla snaží tento experiment zadusit, vyvolává to ve vás bolest. Tentokrát ale spiknutí neprošlo. Guaidó se může vrátit zpět ke své staré kariéře pouličního rváče.“

Waters na videu ironizuje západní propagandu, snažící se zobrazit venezuelského prezidenta Madura jako jako chladnokrevného diktátora s tím, že ve skutečném totalitním státě by byl Guaido už dávno zatčen a popraven. Ale tento pretendent na venezuelské prezidentství si zcela volně cestuje mezi Venezuelou a Kolumbií. Takže Madurovi by možná pár lekcí o ďábelském diktátorství mohli někteří z nejžhavějších spojenců USA poskytnout.

„Jsme silní a je nás mnoho. A budeme to my, kteří tuto bitvu vyhrajeme. Zastavte impérium ďábla!“ jsou poslední slova na videu Rogera Waterse.

Zdroj: RT.com

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
29. 3. 2019 9:51

Autor i PF mají mé sympatie,
stejně jako oněch 80% do Cháveze a Madura neviditelných Venezuelanů.
Nejvyšší kontrolní úřad republiky Venezuela zbavil Kvída všech veřejných funkcí mj. na základě jím obdržených a zneužitých finančních prostředků. Je nadále pokládán za uznaného korupčníka.
Kvído nyní může jít čistit bazény do Miami…

Aleš
Aleš
29. 3. 2019 12:17

Opravdu se nestali jen Another bricks in the Wall… Generace květinových dětí dospěla, již jen nestojí někde s transparenty vyzývající k odchodu vojáků odněkud. Zvolili si prezidenta, který jako první prezident SSa po mnoha letech nezačal žádný vojenský konflikt či nepodpořil přímo zahájení genocidy nějakého národa . Verbální podpora Quaidó a Pornošenka zlu nepomůže a impérium vedoucí globální teroristickou organizaci jen pošpiní v očích ostatních. Polreichovo odsouzení ke spolupráci v přímém přenosu. „Čirou náhodou“ náš prezident také udělal věc nevídanou. Uznal velkou chybu, na které měl také svůj malý podíl v případě Jugoslávie. Ještě štěstí v neštěstí, že někteří stateční… Číst vice »

orinoko
orinoko
30. 3. 2019 15:37