Rozhodně nekrademe zadarmo. O čem je korporátní „barevná revoluce“ v USA?

IndexKdo vyvolal „barevnou revoluci“ v USA a za jakým účelem? Odpověď je třeba hledat v nenápadných znameních doby, které ale nesmí mít charakter konspirativních teorií. Takže nejprve skládejme fakta. Koupení korporátní politici a banksteři si hodili módní liberální nátěr a takticky mlčí k vypalování obchodů a k rabování.


Dne 25. května 2020 byl 46letý černoch George Floyd zabit v Minneapolis v Minnesotě při zatčení za údajné použití padělané bankovky. Derek Chauvin, bílý policista, klečel na Floydově krku téměř devět minut, tím jej smrtelně zranil. Zadušený Floyd pak zemřel v nemocnici. Zásah byl natočen na video a dnes jsou z pokusu o vraždu nebo zabití obžalováni všichni 4 policisté, kteří byli u zásahu. Tolik fakta, po kterých začaly rasové nepokoje. Ty jsou nyní ukončené výzvami k demontáži městské policie, vypalováním a drancováním obchodů. To vše by v USA nebylo nic nového, kdyby to nebylo zde a nyní, když USA končí záruční doba na světové impérium a pokračuje masakr koronavirovou pilou. Ten je spojený s neuvěřitelným obohacením jednoho promile vyvolených, kterému byly v krizi přednostně poskytnuty „záchranné půjčky“ a byly jim odpuštěny už beztak směšně nízké daně.

Charakter barevné revoluce v USA

V krátkých zprávách jsme publikovali velmi zajímavý článek známého komentátora s pseudonymem Saker pod názvem Začal systémový kolaps americké společnosti.

Někteří by mohli být v pokušení říci, že to, co v USA vidíme, je americká verze francouzských Žlutých vest (ŽV). Ujišťuji vás, že tomu tak není. Zaprvé, ŽV mají naprosto jasný politický program. Americké nepokoje nikoliv. Dále ŽV jsou většinově mírumilovné a většinu násilí podnítily francouzské policejní síly, včetně použití falešných agentů. I když v USA rozhodně existují mírumilovní demonstranti, ani BLM ani AntiFa nepokoje neodsoudily. A proč by měly, když ani americká média a politici nemají odvahu to udělat?

Takže se ptejme. Kdo vyvolal „barevnou revoluci“ v USA a za jakým účelem? Odpověď je třeba hledat v nenápadných znameních doby, které ale nesmí mít charakter konspirativních teorií. Takže nejprve skládejme fakta. Koupení korporátní politici a banksteři si hodili módní liberální nátěr a takticky mlčí k vypalování obchodů a k rabování majetku střední třídy. Korporátní fašisté si klekli symbolicky na koleno, odsuzují rasismus a Trumpa, chtějí zrušit městské policejní sbory. Banksteři typu Bank of America uvolnili miliardu (!) dolarů na pomoc protestujícím. Tito loupežníci v hypotéční krizi a při manipulaci s kurzy LIBOR provedli největší bankovní loupež v dějinách lidstva. Nikdo z nich nebyl potrestán, jsou symbioticky spojeni s Deep state, který vede všechny myslitelné lokální války a připravuje studenou válku s Ruskem a Čínou. Nyní tito banksteři a političtí mafiáni klečí na koleně a pláčou dojetím.

To je stejná komedie, jako kdyby mafiánský kapitalista Klaus a parta biskupů začala tvrdit, že poté, co 30 let tlačili neoliberální káru korporátního fašismu a na základě tohoto spojenectví s politickými mafiány restituovali církevní majetek, je navštívil duch pokání a chudoby. Nejsme blázni a je třeba hledat jiné a mnohem racionálnější vysvětlení současné barevné revoluce v USA. A nejjednodušší bude, když vezmeme k úvahu již pevně zavedený scénář barevných revolucí v Sýrii, na Ukrajině a všude jinde. A pak určíme jeho smysl pro USA a pro kolonie českého typu, kde to zatím obstarávají pouze měkcí chvilkaři. Letáky k barevným revolucím jsou už dávno hotové a jen se překládají do různých jazyků (Po Ukrajině se šíří stejné paramilitantní plakáty jako byly v Egyptě).

Zabíjení černochů v USA, fakta

Za prvé. Jsou protesty za rasismus policie v USA oprávněné? Jako občan mohu být pobouřen tím, že policajti provedli prakticky veřejnou exekuci černocha za bílého dne a na ulici. Jako koupený korporátní politik a veřejně činný a dosud nepotrestaný bankster se ale musím ptát, jak je to celkově se stavem nelegitimního násilí v zemi. Tak se na to podívejme. Nejprve ta nejdůležitější statistika, což je trend v policejním střílení černochů.

Tab 1

A ejhle, v celé USA se černoši střílí stále méně, viz statistika. A přidal bych i podobně klesající čísla pro divoké Chicago, kde si policisté dokonce nedávno zřídili i neoficiální mučírnu, než se to provalilo. A když US-policajt začne statisticky střílet, je lepší být černý nebo bílý? Tak se podívejte na sumář z celkové statistiky FBI. Jde o celkový podíl na zadrženích.

Tab 2

Takže černých je zadrženo více, viz číslo, ale staticky je zastřeleno při zadržení více bílých. A nyní ke statistice páchání trestných činů, kde je to hodně opačně. Celkem 13 % černošské populace páchá 37 % trestných činů. Neřeším proč, jen uvádím fakta. Statistika je zde.

Index 2

Takže jsme dostali první a zcela základní fejk, na kterém stojí barevné revoluce podporované v rámci amerického Deep state. Mediálně podaná situace je založena na vyfabrikované lži typu agenda-setting, viz článek (Jak šlapou české noviny a jak létá Boeing). Celkový popis situace je nepravdivý a někdo jej zneužívá proto, aby způsobil chaos ve státě, zrušil policii a způsobil faktický stav ve společnosti, který ukazuje následující krátké video.

Zrušme policii, výborně. Policajt byl můj soused, jeho kluk chodil s mým klukem do školy a oba chodíme na stejný fotbal. A stejně je to s mým doktorem a učitelem, protože všichni ze střední třídy bydlíme na tomto zabarikádovaném sídlišti. A kdo nastoupí na hlídání, když nemůžu vzít kalašnikova a hlídat barák, protože musím jít dělat na jedno procento? Pak nastoupí žoldnéři z nikým nekontrolované Academy, která dostane status dnešních banksterů postavených mimo zločin a trest. A ty žoldnéře si najmu za své peníze, místo mého souseda policajta, kterého nyní platím ze svých daní a který je pod kontrolou státu. Šéf Academy má sestru jménem DeVos, která teď za Trumpa privatizuje veřejné školy. Tyto zprivatizované státní školy pak proti střílení budou hlídat (určitě zadarmo) placení žoldnéři jejího bráchy. Erik Prince, rodný bratr školské neoliberální sestry DeVos, zakládal žoldnéřskou firmu Blackwater, alias dnešní Academy. Jeho žoldnéři se proslavili brutálním střílením ve irácké Fallúdži, kde pak začalo povstání pod vedením al-Kájdy. Ideální stav. Všechno mají pod palcem soukromé instituce, státní instituce přestaly existovat. Všichni po sobě střílíme a střelnici má na starosti soukromá žoldnéřská firma, která se podílí na všech zločinných proxy-válkách placených USA. Ti postřelení pak půjdou do privátní nemocnice a ti střelci s mozkem vypáleným oficiálními drogami farmaceutických firem pak nastoupí do privátního vězení (Komu a jak sype americký gulag).

Nekrade se zadarmo, zbývá rozkrást stát

Jak je to v nadpise, korporátní fašisti rozhodně nekradou zadarmo. Po rozkradení ekonomiky zbývá rozkrást stát jako instituci. Nejprve v něm vyvoláme chaos, pak přijdeme jako zachránci „lidských práv“. Viz Ukrajina po USáckém majdanu, nebo Sýrie zdevastovaná cizími teroristy, které platí saúdští a turečtí wahábisté a jejich boj organizoval Západ. Přece nebudeme platit zbytečné daně, když už jsme si koupili prakticky celý stát. Tak se podívejte, jaký je rozdíl v korporátních a privátních příjmech.

Chart Of The Day The Human Cost Of Surging Corporate Profits

Tady to máte znovu a přehledně, i když jen v obou případech do roku 2015. Ale trend je spíše horší, nebojte se, neoliberálové a miliardáři nekradou zadarmo.

Wages Incomes RentalIncome 032417

Takže znovu. Kdo potřebuje nepokoje ve státě, aby mohl zrušit zbytkovou demokracii a mohl místo ní postavit neoliberální měkkou diktaturu fašistické elity? Jistěže ji budou podporovat pánové s kropenkou a celá mafiánská parta kolem národoveckého Klause a spol. Když chcete ničit stát pro jedno procento, musíte se tvářit jako obránce národních hodnot. Stejně začínala Hitlerova NSDAP ve Výmarské republice i s příslušnými kravály, nepokoji a vraždami. Ale tehdy, místo nenáviděného kapitalismu, byli nacisté „socialističtí“, protože to bylo stejně módní, jako je dnes kapitalismus. Ale skutečnou levici a odbory nenáviděli tehdejší korporátní fašisté stejně vášnivě a důkladně, jako jejich dnešní neoliberální pohrobci.

Český barevný spolek

A nyní se podívejme, kdo tlačí káru s touto zajímavou miliardářskou partou. To ukazuje nenápadný článek šéfa společnosti Scio. To je privátní firma, která vznikla typickou českou privatizací jednoho oddělení z ministerstva školství a umí udělat testy pro opice i pro vysokoškolské profesory. Z ředitelů státních škol uděláme v prvním kroku za naše daně dobře placené manažery. Ti už potichu ošéfovávají svůj budoucí soukromý podnik, jako ve výše zmíněných Spojených státech. Jistěže mají ředitelé státních škol právo na vyšší plat, jako každý jiný kmán obíraný jedním procentem. Ve druhém kroku zrušíme nepohodlné státní školy, jako se to skrytě dělo v USA, a po pandemii již zcela otevřeně. Beztak se ani na našich školách neučilo, byla ta korona-krize. No pak celý školský cirkus necháme spravovat testy miliardářské společnosti Scio. Ta si pro jistotu sebere pod palec celé ministerstvo školství a udělá si další politickou divizi na způsob Agrofertu. No a my to všechno zaplatíme i s privátními ochrankami. Stejně jako budou po rozpadu státu Američané zaplatit ty soukromé školy paní DeVos hlídané žoldnéři od jejího bráchy. Tomu říkám rodinný podnik. Koho zajímá, jak taková společnost bude vypadat ve sci-fi reálu, nechť si přečte článek Jak jsem potkal ruského ufona.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
12. 6. 2020 10:47

Ohledně Floydovi smrti:
1. Je zjevné, že rozhodným způsobem jeho nešťastná smrt přispěla mezi jistou skupinou lidí k péči o osobní hygienu:
https://www.navratdoreality.cz/vyrabovany-obchod-11074.html

2. Objevili se nezvratné důkazy, že alternativní občan a občasný pornoherec (to bylo jinde) nezemřel na silnici pod kolenem policisty, ale až později a za poněkud jiných okolností:
https://navratdoreality.cz/prosim-nemuzu-dychat-11061.html

Irena
12. 6. 2020 11:29

Říká se, že lidé jsou si rovni, až na to, že někteří jsou si jaksi „rovnější“ https://www.youtube.com/watch?v=E3eisLtGJHk V tomto videu je vidět, že to platí i pro státy. 4:45 min se mluví o tom, jak se dotázali tiskového mluvčího německé vlády, proč vláda nereaguje na protesty v USA jak je jejím zvykem, proč si nezve na kobereček velvylance, nevydává nóty, neodsuzuje kruté zacházení a tak dále, jako to s oblibou dělá v případě jiných států (a zejména Ruska, že?). A co se dozvěděli? Že se mu to nezdá rozumné v případě USA, kde má demokracie staletou tradici, kde mají demokratické… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
12. 6. 2020 13:30

Re Irena – dnes vážně. :-) Občas sem dávám různé nekorektní videa a jiné odkazy (ty opravdu echt si každý může vyhledat na těch portálech hned vedle – třeba na africkou pouliční spravedlnost, africké chování k ženám, brazilskou gagngovou justici, asijské zacházení se zvířaty … ). Nechci to tady Stanovy špinit, ale to je realita mimo ČT a slova našich politiků. To je to, co by tu mohlo velmi brzy nastat, aneb „Už zítra ve vaší ulici …“ . A druhý důvod proč tosem dávám, nebo jinak provokuji je, že bohužel – BOHUŽEL – přestávám věřit na nápravu věcí lidským… Číst vice »

Irena
Reply to  Gatta
12. 6. 2020 14:41

Vaším problémem je, že věříte na zaretušování druhých hodinek a ne na to, že právě to je jednou z těch pomluv, přičemž svou špinavostí do nebe volající.

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
12. 6. 2020 21:19

Re Irena.
Opravdu nevím, jestli tam byly nebo nebyly zaretušované hodinky a kdy se přesně ten snínek na Reichtagu fotil,
Ale vím, že moje máti povídala, že když u nich v 45. bydleli sověti, tak měli hodinky na rukách až k loktům. A jako zarytá celoživotní komunistka si to neměla důvod vymýšlet.

Irena
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 7:33

No on je rozdíl mezi komunistou a trockistou, to je jedna věc. Každý vidí to, co vidět chce. Moje babička zase viděla mladíčka, který u ní byl ubytovaný, jak se myl u pumpy a tělo měl jednu jizvu vedle druhé. A jak potom utíkal, když se dozvěděl, že jeho velitele ranili v lese werwolfové. A mně stačí podívat se na fotku toho chlapce, který padnul při dobývání Libeňského mostu viz článek z Koněvovi knížky. Ovšem vím z doslechu, že si třeba jedna paní Moravě stěžovala, že sovětští vojáci měli tu drzost, že si jim lehli do čistých peřin. Takže vy… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
13. 6. 2020 8:20

Tím zá věrem jste mě upřímně rozesmála.:-) :-) Jen nevím jestli jsem ten trockista, neno komunista? Nikdy jsem se totiž za žádné ho – istu nepovažoval. A už vůbec nevím co jsem byl v roce 1945. Chyba v příkladu je obecná – lidé soudí podle jednotlivých případů celek je to rozpor causálního a statistického myšlení. Taky bych mohl uvàdět, že v nedalekém okolí 8.5.1945 ruský nálet zabil spoustu našich lidí, kteří na náměstích a návsích už oslavovali konec války. A rusové bombardovali z malých výšek. Prostě byla ještě pořád válka a tyto věci se stávají. Mysliím, že jsem psal o… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 12:29

Gatta, co vlastně tou historkou s hodinkami chcete sdělit?

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
13. 6. 2020 12:44

Že pokud přímo z důvěryhodného zdroje v rodině něco vím, tak se dá s určitou pravděpodobností předpokládat, že se tak dělo v té době i jinde. Tedy, že tu možnost, že některý voják RA měl na ruce vicero hodinek nelze bezpečně vyloučit.

Abych byl matematicky přesný: „Minimàlně tři vojáci RA měli v dubnu 1945, minimálně po několiik dnů na ruce každý víc nez jedny náramkové hodinky“.

pozn. Přesněji to vysvětlit už asi nesvedu.

Dana
Dana
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 15:51

Gatto, myslim, ze nelze vnimat valecnou dobu ocima pozorovatele, co zil 70 let v relativni bezpecnosti, nacez ma luxus analyzovani. Ruda armada hnala pres celou Evropu vesmes deti muziku, casto bose a zvlcile. Byli to chudaci. Neslo to jinak, nacisticky barbarismus mohll byt porazen jen jeste vetsi nemilosrdnosti. Kluci byli strasne vysinuti. Naramkove hodinky a nausnice predstavovaly pro obycejneho vojaka uplne bohatstvi, i mosazne kliky odsroubovali v domneni, ze je to drahy kov. A taky byli nadrzeni. Dva rudoarmejci v pruchodu na Zizkove znasilnili moji pribuznou M., bylo ji sestnact let. Neohlasila to a pak byla rada, ze to nenahlasila,… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
13. 6. 2020 19:35

Oblíbená písnička poražených fašistů o masovém znásilňování – „my jsme sice barbaři a vrahouny, ale oni také“…. Čirá sprostá lež. Co ty jsi za hnusnou prolhanou janičařskou svini, to se nevidí. Je faktem, že někteří rudoarmejci kradli hodinky (známé „Davaj časy“) a děly se eskapády s bicykly, ovšem v drtivé většině NEZNÁSILŇOVALI protože za znásilnění byla v RA automaticky na místě kulka. Ve všech případech o kterých vím, byl viník znásilnění zastřelen pokud viníka místní lidé dokázali identifikovat (v některých případech to odmítli udělat), v jednom moravském městě bylo šetřením zjištěno že ke znásilňování naváděl jistý místní, kterého pak „někdo… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
13. 6. 2020 20:09

To jsem dopadl – po čuni zleva i zprava. A přitom ty pitomé nejisté hodinky jsem uváděl jako absolutně nepodsrtatnou záležitost v symbolice fotky pádu Berlína. Nejlepší je nemít názor, že? A Dano – ženinu příbuznou kterou její smíšená česko-něměcká rodina přihlásila kvůli škole k Němcům zase znásilňovali při „vysídlovacím pochodu“ zase čeští tzv. partyzáni s páskou na rukávě. Popravdě bych se Sovětům nedivil, kdyby v 45. (třeba) čtvrt Němců pobili a a další (třeba) čtvrtinu odvedli do CCCP na obnovu toho co tam rozbili. Tak a do mě – vy všichni samolibí spravedliví, se svojí jedinou nazpaměť naučenou pravdou… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 20:16

Na případné ivektivy nebudu zítra odpovídat – ne z principu, ale mám pracovní program mimo PC.

orinoko
Reply to  Dana
14. 6. 2020 7:22

To je příběh veliké šuKAČKY. A v příBUZNYch. Z toho by byl na větvi i Šekspér. Yes sééér, no sééér. Viděl jsem nějaký zajímavý pořad o emerické armádě ve Francii poté, co se tudy prohnala fronta. Běžel jen jednou, vícekrát asi nesmí. Běželo v něm o „podnikatele“ z řad uvědomělých emi robocopů. Musela tam zasáhnout nakonec ještě uvědomnělejsí část té pokrokové army. Vystříleli kdeco. Loupeže vojenského materiálu, korupce, kšeftování ve velkém se vším možným, organizovaný bordel, mafie hadr. A to prosím prováděla civilizační naděje světa a osvoboditel od nacistické poroby. V Itálii tomu nebylo jinak. Ale NATO máme aspoň Hlavu… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 15:51

Můj příspěvek neprošel, nevím jestli kvůli zemitému výrazu který jsem použila, nebo abych neurazila Gattu. Tedy znovu: Je mi úplně u zadku, kolik hodinek kdo měl, i kdyby mu sahaly až k rameni. Pro mě má význam to, že ten Reichstag dobyli, a že než k němu došli nebyla to žádná procházka růžovým sadem, spíš spálenou zemí a že za to vítězství zaplatili mnoha oběťmi. Vždycky jsem nesnášela a nesnáším poťouchlé malé špinavosti, které většinou vedou k „pochopení “ a svým způsobem k omluvě těch opravdu špatných, bez ohledu na jakoukoli politiku či osobu. Nakonec se většinou zvrtnou v něco… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
13. 6. 2020 17:49

Re Bety – opravdu mě mrzí, že snad ve ve Vás vyvolávám nutkání používat zemitýchh výrazů. Já vím, že to umíte, a to tehdy nebylo na mě. Ono se rozhádat a pozurážet, není moc dobrý nápad. Nebo někoho vyhnad z diskuze jen proto, že si dovolí mít svůj názor. To už tu taky bylo … Tedy k těm hodinkám – byl to jen bod v komrntáři o rozhodování ldí, na kterém jsem navíc ukazoval jeho bezvýznamnost. Irena se toho chytla, no a já se nenechám bezdůvodně nikým urážet. A obranu zvládnu i bez uràžení protistrany. I když by mi to… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dolmen
14. 6. 2020 9:50

Dolmene, tady je přesný popis (a fotky) té na Západě a u jeho východoevropských pohůnků jako trans-troll „dana“ tak oblíbené historky o hodinkách při vztyčení Sovětské vlajky nad říšským sněmem dne 30.04.1945: Знамя Победы или история о том, как русские солдаты-мародеры водружали красное знамя над Рейхстагом https://phys.msu.ru/rus/about/sovphys/ISSUES-2010/05(82)-2010/10128/ Kostrbatý částečný překlad (článek si zaslouží celkový překlad): „Na jaře 2009 se v Berlíně konala výstava fotografií věnovaná útoku na Berlín. Němečtí průvodci ukázali na tyto hodinky a řekli: „Podívejte se, jaké hrozné darebáci jsou tito ruští vojáci. Jedné hodinky vojáku nestačí, vzal také druhé hodinky od nešťastných pokojných berlínčanů.“ Němci zavrtěli hlavami… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  Botičky od Diora
14. 6. 2020 12:01

Botičko, není nutno mě takhle obsáhle informovat o věci, o níž toho dost vím. Chtěl jsem jen přimět Gatta, aby sdělil, co on svojí informací sleduje a kam jí míří.

Irena
Reply to  Gatta
12. 6. 2020 14:55

A ještě bych chtěla dodat, že teď už nejde o jakési „nezajímavé“ kojence v inkubátorech někde v Iráku či Kuvajtu, ale o občanská práva přímo občanů v Německu respektive i našich u nás. Jak známo košile je bližší než kabát a pokud se o ni necháme připravit, tak v zimě také můžeme umrznout. Na to už slyší více lidí, kteří se o nic než o tu svou košili nikdy nezajímali. Však ji někteří chtěli mít značkovou, nejlépe ze západního Německa, že? Teď jim nezbyde než hájit zbytky svých občanský práv, aby do smrti nechodili s rouškou a neocitli se v… Číst vice »

orinoko
Reply to  Irena
12. 6. 2020 15:32

Viděl jsem nějaké relativně dlouhé video, kde drzka merkel zvani k lidem , kteří celou dobu buci, piskaji a mají ji u vyfuku. Přišli tam, aby dali najevo, co si mysli. Stalo se někde ve „vychodnim“ Nemecku. Tam ji opravdu miluji. A máme důvod dát si panaka. Je teplo a podmíněné slunečno . A svině Witovska hodila ručník do ringu jejich TV kraksny. Z kempu v jižních Čechách vás zdraví zpravodaj pro libyjskou frontu na její naftu. Turecky Sarac po leteckých uderech z „vychodu“ naslinil prst a okamžitě odletěl do Moskvy. Co se tam stalo , událo , usmazilo je… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
13. 6. 2020 8:30

Tenhle smutně-veselý článek ti zlepší víkendovou náladu:
Pravdivé zprávy Členské televize dne 6.6.2022
http://www.zvedavec.org/humor/2020/06/8337-pravdive-zpravy-clenske-televize-dne-662022.htm

„Ministerstvo vnitra díky dotacím z EU zakoupí tři americké ponorky ze druhé světové války. Bude tak možné zastavit útoky ruských letadlových lodí prý již u Mělníka a tak jim zabránit provést invazi do Řeporyjí.
Trans-troll „seržant Dan“ odhalil/-a skandální LGBT diskriminaci v zásahových jednotkách Policie, kde zdokumentoval/-a absolutní nedostatek homosexuálů a transvestitů. Policejní prezident se sice omluvil a slíbil, že zjedná nápravu, ale můžeme věřit slibům někoho, kdo je heterosexuální muž, k tomu ještě bílý a navíc rodilý Čech se dvěma dětmi?“ :-)))

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
12. 6. 2020 21:26

Re – jen krátce – hledáním rozporů v maličkostech (to si zase schytám) a zlým slovem je těžko někoho přesvědčit.
Spíše je potřeba hledat i malé shodné body i s lidmi, kteří třeba nejsou mojí krevní skupinou.

https://www.youtube.com/watch?v=Q4K7eLo-bxc

Dnes vypínám PC.

Irena
12. 6. 2020 11:55

Timošenková předpověděla konec nezávislosti Ukrajiny http://voicesevas.ru/news/52373-timoshenko-predrekla-konec-ukrainskoy-nezavisimosti.html To kvůli podpisu dalších požadavků MMF. Já nevím, to už není ani k smíchu, ani k pláči. Jak dokážou s vážnou tváří informovat o takových koninách. Ukrajina nikdy žádnou svou nezávislost neměla. Měla šanci ji získat, ale promarnila ji, hned jak se jí taková možnost naskytla. Konec, zvonec. Od té doby je to už jen sestup a degradace. A informovat teď, že může přijít o svou nezávislost? Teď? Po kolika letech občanské války? Místo hymny si zvolili pohřební píseň, to aby bylo hned od začátku jasné, jak to s tou jejich nezávislostí bude vypadat.… Číst vice »

Dana
Dana
12. 6. 2020 17:22

Korporatni, nekorporatni, Black lives aktivisti se nestaraji o zivoty cernych, chteji dominanci nad bilymi. Korporatky jako vzdy jsou bezpaterni a maji metodu, plan, jak krmit krokodyla a doufat, ze je sezere naposledy..Musi to byt smutmy pocit, kdyz kovani komuniste konecne dosahnou tak dlouho ocekavaneho systemu a ten sysyem je sice socialisticky, ale „jinaci“. ;-0 Holt se budou muset smirit s progresivnimi soudruhy, kteri uz ukazuji, jak znici tento prohnily imperialisticky system. V Seattle squatuji anarchisti-antifaci nekolik bloku za tleskani starosty i guvernera statu Washington. Vsichni jsou to belosi. Se zajmem ctu smernice , vydane LIDOVOU spravou mesta. Ano, maji lidove… Číst vice »

orinoko
Reply to  Dana
12. 6. 2020 18:43

Uz aby to bylo. Aby nám sem poslali bílou hubu na černém talíři s příSLUŠNÝM označením. Ať žijí USA, at žijí USA… na. okraji obří Černé díry. Sami jste si to, vy hovada, z Afriky dovezli, tak se starejte, aby Bílý dům nebyl už pozítří Černý.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
12. 6. 2020 19:02

Aktuální komunistický manifest musí začínat slovy:
„Amerikou obchází přízrak – přízrak komunismu.“ :-))))
Americká drolící se hegemonie připomíná stále více globální státní terorismus a šílené monstrum, které už stojí hlavně na podvodech, lžích, intrikách, na otevřeném násilí a vyhrožování ostatním státům a kterému stále více dochází dech a čas.

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
12. 6. 2020 19:42

Klasický hlinak.
V Rusku prý samy ožralý mužik, v emerice samé zdrogované lejno napříč společností.
Nějak se jim začíná drolit armáda. Slunce zapadá a jeho paprsky nasvěcují tvář Sedícího býka.
Velký Manitou už se NATO nemůže dívat.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
12. 6. 2020 21:40

Tak když Manitou, tak trochu uvědomělé reality. By sme nehlali jen rock :-)
I když pro Irenu to asi bude zase nějak špatně … :-)
https://www.youtube.com/watch?v=M90yJCjanM8

Gatta
Gatta
12. 6. 2020 21:56

Dnes je divná doba -asi je to tím, že nikdo neví co dáll … Pořád aby se někdo někomu za něco omlouval, se kál za hříchy předků do 10. kolena … to nebylo ani v antice. A nikdo nemyslí „CO DÁL … ???!!!“ Protože se na to zaždý bojí jen pomyslet. Mám rád film (i hru) „Kočka na rozpálené plechové střeše“ https://www.csfd.cz/film/15032-kocka-na-rozpalene-plechove-strese/prehled/ Je to do 60. let přenesený příběh díla Tenessee Williamse – VELMI DOPORUČUJI !!! Starý TÁTA tam říká Paulu Newmanovi (tak nějak – nemůžu to teď dohledat): „Za nic se neomlouvej – když to jde napravit, talk to… Číst vice »

Dana
Dana
Reply to  Gatta
12. 6. 2020 23:10

Kocka na rozpalene strese bylo dlouhou dobu moje zivotni motto. Osvedcilo se. Jinak jak dal, nu, predstavuji si, ze se zapadni-bila civilisace eventuelne sama vymizikuje, revoluce pak dokonaji plosnou redukci lidske populace. Socialismus, fasismus, islam…. A zase se zacne znovu. se stejnou lidskou naturou, se stejnou mentalitou hledani osobniho stesti. Ja jsem ted spokojena kocka ze sedivymi fousky predouci na polstarku u krbu. Muj svet jeste nejakou dobu vydrzi a pristi generace si budou muset vytvaret jejich vlastni budoucnost. Pak se zase nahromadi krivdy a omlouvani se, to je asi karma lidstva, ten vecny kolobeh… V horsim pripade pak scenario… Číst vice »

zedd II.
zedd II.
Reply to  Dana
13. 6. 2020 7:51

Cítím s vámi. Jsem na pár let zajištěn ve vlastním domě na vsi v krásné a ještě ne zcela zdevastované krajině. Mám k dispozici vlastní vrt na vodu, necelý hektar pozemku, kde na podzim vysadím sad. Už tam mám natažené trubky na kapkovou závlahu, kterou budu živit z dešťové vody a kořenové čističky. Během pár měsíců přilepím na střechu FV panely a z nich budu živit zrovna nainstalované tepelné čerpadlo. Mám dobře vybavenou dílnu a dokážu ty nástroje používat. Od pokosové pily po svářečku. Do zbraní nejsem žádný fanda, ale nakonec jsem si pořídil loveckou kuši kanadské výroby. Proti palným… Číst vice »

zedd II.
zedd II.
Reply to  zedd II.
13. 6. 2020 10:34

A ještě bych měl takovou drobnou prosbu. Vyjmenujte pět základních křesťanských hodnot. Dle vašeho pojetí ztělesňují USA křesťanskou civilizaci, tak by vám to nemělo činit potíž.

Gatta
Gatta
Reply to  zedd II.
13. 6. 2020 10:59

Nechci se vám plést do diskuze, bo neni som vėřící žádné sekty.

Ale myšlenku jsem chytil od mého katolického přítele ( původně je snad sv. Benedikt, ale patrně je mnohem starší).

„Modli se a pracuj“ tedy …
„Modli se jako bys měl zítra umřít, pracuj jako bys mě žít věčně“

zedd II.
zedd II.
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 12:01

„Dělání dělání, všechny smutky zahání …“ Docela dobře funguje nějaký čas … dokud nevyhoříte. Taky hodně závisí na tom, co a pro koho děláte. Pokud to první z „ora et labora“ lze ztotožnit s vírou, že pod dlažbou je pláž, nemám nic proti. Nejsem teolog, lze „modli se“ ztotožnit s vírou, že lepší společnost je možná? A že je to nakonec věcí práce? Nejsem si moc jist, že si jde v tomhle světě něco vymodlit ve smyslu poptávky u nějaké vyšší entity… Nicméně máme tu dva kandidáty na křesťanské hodnoty: modlitba (v mé interpretaci víra v lepší příští) a práce.… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  zedd II.
13. 6. 2020 12:26

Re – jistě slova nejsou nikdy jednoznačná a dají se pochopit všelijak. Jako zarytý pohan vždy o všem církevním přemýšlím, jestli se to shoduje s „Newtnem a Darwinem“ – prostě s přírodou a životem. Tedy pro mne: „Modli se = měj vypořádané vše v sobě i k ostatním. Nečekek, že jednou vše napravíš, s tím či tím si vše vyřikáte, tomu dáš to či ono …“ Ono žádné zítra nemusí být, toho, co mu chcete něco říct už nikdy nemusíte potkat, dotyčný je ve stavu, že už ho žádná debata o minulosti nezajímá … … „Pracuj“ – zde nemyslím dři… Číst vice »

zedd II.
zedd II.
Reply to  Gatta
13. 6. 2020 13:31

„Ona práce a život člověka vůbec má mít vždy dvě hodnoty – Přinášet dotyčnému přiměřenou radost a být někomu užitečný. Život bez radosti je otročení – život bez užitečnosti jiným je pouhá marnost.“

K tomu se hlásím bez výhrad. A díky za tak trefné shrnutí. Snad si z toho Dana něco vezme.

Dana
Dana
Reply to  zedd II.
13. 6. 2020 15:01

Zedde, ja neznam pet zakladnich krestanskych hodnot, pet piliru viry ma islam. Znam nekolik neresti , co nejsou krestanske hodnoty z ceske barokni doby, jak je predstavuji treba sochy v Kuksu. Jak to vidim, krestane, vseobecne, ne jen evangelici, maji svuj vzor v Desateru. To je v bibli zakladni kamen, vybrany z kamennych desek, ktere prinesl dolu z hory Mojzis. Desatero je deset prikazani, ktera jsou i dnes platna. I neznaboh musi uznat, ze je to navod k mirumilovnemu souziti. Je to ideal. Ctit rodice a starsi lidi, nevrazdit, nesukat mimo manzelstvi, nekrast a nehamounit, nezavidet jinemu , to jsou… Číst vice »

zedd II.
zedd II.
Reply to  Dana
13. 6. 2020 16:12

K poslednímu: V CZ se nic neutají, nemá moc smysl se nějak skrývat. Od vesnice k vesnici jsou tu průměrně necelé 3 km, vzdálenost, kterou lze pohodlně zvládnout se zvířecím potahem. Až to přijde, tak to přijde. Sám odrazím jeden dva útoky, v rámci vesnické domobrany bychom mohli zvládnout pár týdnů … pak nás to semele. V tomhle ohledu si nedělám žádné iluze. Desatero očesané na nějaké patero (ty kecy o Bohu můžem vypustit) je obyčejná slušnost. Není k tomu třeba pokynu od imaginární entity. Tyhle principy platí skrz všechna náboženství i společnosti, není na nich nic výlučně křesťanského. Otázka… Číst vice »

Dana
Dana
Reply to  zedd II.
14. 6. 2020 16:18

Zedde, s timhle moc nesouhlasim: „……. Tyhle principy platí skrz všechna náboženství i společnosti, není na nich nic výlučně křesťanského…….“““ Urcite tyhle principy neplati ve vsech nabozenstvich, hned mne napadl islam, ktery ma sice dobrocinne navody, ovsem povoluje mnohozenstvi a brani si vedlejsich otrokyn, radi, jak zabijet neverici… Narizovat nabozenstvim, jak se ma kdo oblekat, co jist, sekani rukou zlodejum mi take pripada ponekud neslusne… :-) BTW, v Desateru to prikazani „Nesesmilnis“ je mineno i pro manzelky, aby nesukaly se sousedem a kdyz budou tehotne, taby pak podvedeny manzel nemusel zivit „kukacku“. Svobodne matky tenkrat neexistovaly. Verit v krestanskeho boha… Číst vice »

Gatta
Gatta
14. 6. 2020 20:08

No, jak se dívám, tak kdybych dnes napsal, že je neděle 14.6.2020, tak stejně dostanu čtyři mínusy … :-) Tak jo – tak vpřed … :-)

2x Walda:
https://www.youtube.com/watch?v=UGhFjXnwApI
https://www.youtube.com/watch?v=82D3Gq9v0Yw&list=PLpMeh3O-MdfreEJ_EHXk1SKN1D_4rfG5q&index=30

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
15. 6. 2020 5:06

Chovej v úctě ty, kdo hledají pravdu, ale pozor na ty, co ji našli.“ Voltaire