Ruský agent na Hrad?

Pavel přísahal věrnost komunistickému bloku pod vedením Sovětského svazu. nástupnickým státem je Rusko. Kde je psáno, že svůj původní závazek nedodržuje? Kdo za něj dá ruku do ohně? Já tedy ne. Není náhodou ruským krtkem v NATO a táboru míru a demokracie? Antikomunisté a rusobijci vygenerovali 33 let po Havlově revoluci jako kandidáta na prezidenta České republiky komunistického rozvědčíka.

Gratuluji!

4.2 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dolmen
Dolmen
19. 1. 2023 7:28

Ta dezinformační myšlenka, zda on pan gen. PP, mezi lidem též zvaný Pinochet, není náhodou dobře zakonspirovaným krtkem Moskvy mě napadla ji před drahnou dobou. Za život jsem přečetl pár špionážních románů a i při svém mdlém rozumu jsem pochopil, že práce v tajných službách není totéž, co práce ve fabrice, nebo na poli, a že se z ní neodchází výpovědí, nebo dohodou… a také, že výpověď zaměstnavatelem se dává zcela specifickým způsobem.

orinoko
Reply to  Dolmen
19. 1. 2023 7:41

Někdy se z ní odchází ve výhni vysoké pece. Takto měl skončit západní dodavatel Penkovsky. Prý kvicel jak prase, když si uvědomil, kam ho vlečou.

Aleš
Aleš
Reply to  Dolmen
19. 1. 2023 15:41

Jednou agent, navždy agent.A jiné šance pro nás není, než-li NATO rozpuštění.

Bety
Bety
19. 1. 2023 11:17

Neustále se všude straší komunismem a ruskými agenty. Podle mého kdo by dokázal být ruským agentem v Jelcinových dobách – a že trvaly pěkně dlouho – by musel být padlý na hlavu. Také je v tom značné přeceňování důležitosti naší kotliny pro světové dění. Ta je důležitá jen pro nás a pro naše přežití, a pro Rusko začne být důležitá až nám sem ti vládní tupci nasadí emerické šváby s jejich raketami. Jinak – bojíte se něčeho, co důležité není a přehlížíte potom to, co je pro nás opravdu nebezpečné, což je ostatně cílem té mediální posedlosti. Pavla volit nebudu… Číst vice »

PPK
PPK
20. 1. 2023 22:15

dějiny a skutečnost
(škoda, že pan Jiránek už 11 let nežije)

éra gaunerů je věčná.jpg
Bety
Bety
Reply to  PPK
21. 1. 2023 8:06

Grázlové a blbci jsou věční. Jen těm prvním se lépe daří, což by nešlo bez těch druhých,
kteří jim vždy sednou na lep.

orinoko
Reply to  Bety
21. 1. 2023 10:12

V Česku v tomto ohledu skvěle funguje MLM, multi-level marketing. Česká holá prd@l se něčeho takového ráda a horlivě účastní. Sama prodá velké kulové, ale o to více shání, kdo by na ni dělal. Emerika koupila svého Koláře, ten koupil svého kaprála Sem Tele a všichni ve spolek pak prodávají české holé prd@li pocit podílu na hnědém obsahu produktu. Obzvlášť v tzv. Praglu se této činnosti daří. Nenechme se mýlit, že jde o Rusko. S ním jde jen o vnější fasádu, když podstata spočívá v instalaci dohledového systému a kontrole a vytěžování domácích finančních toků. A dále se nenechme mýlit… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko