Domů » Rusofóbní perverze

Rusofóbní perverze

by Stan
6 komentáře

Nelze být rusofób a zůstat příčetný. A když nejste příčetný, tak z vás padají články jako je tento, ve kterém spolu s „autoritami“ hořekujete nad tím, že by se s nástupem D. Trumpa do Bílého domu mohly oteplit vztahy s Ruskem a zmírnit či dokonce zrušit protiruské sankce, a v nich „perly“ jako: „Je to tragický den pro střední Evropu. Tragický pro celou Evropu.“ Příčetní lidé si pak marně lámou hlavu nad tím, co vlastně chcete, protože jim přijde neuvěřitelné, že by někdo dával přednost konfrontaci a konfliktu, nebo dokonce válce, před mírem a spolupráci. Ptají se „proč?“, jako kdyby na světě nebylo už tak dost válek, násilí, politiky a barbarství. A nevědí. Nakonec většina z nich skončí u dvou možností: buď vám rusofóbie vlezla na mozek, nebo musíte být demokrat. Každopádně, příčetný člověk bude raději vlasti-EU-NATO-zrádce v míru, než loajální občan ve válce.

Převzato z blogu Tribun

Může se vám také líbit

6 komentáře

peter. 17. 12. 2016 - 11:50

http://ic.pics.livejournal.com/arctus/61667372/177955/177955_original.jpg
A teraz je rada,že po svojej babke zdedila poctivé sovietske „bombarďáky“.

Admirál 16. 12. 2016 - 6:36

V souvislosti s Trumpem všichni dobří prestituti plačou a plačou.

Ti, kteří vědí kolik uhodilo hlavně po nominaci min. zahraničí, vědí, že poslední bitva už zřejmě vzplála a dali se na pochod, na steč. Nasadili místo bodáku „ruskou hrozbu“ a urááá. Pokud nedobudou kótu, korýtka vyschnou. Nový páníček nemá rád pejsky, co koušou do ruky, která je krmí.

Někteří ti nejchytřejší už mají ve skříni připravený kabát na převlečení. Inu, když se mění podnebí, je třeba změnit kabát.

Martin (už bez taky m) 15. 12. 2016 - 23:27

peter. napsal

Dobrý článok.Ľudia by sa mali zamyslieť nad tým,ako sa to stane,že do vysokých vládnych funkcií sa môžu dostať tak odiózni a hlúpi ľudia akým je súčasný poľský minister obrany.On sa vo svojom hnilom živote nedokázal prezentovať ničím iným ako zversky jedovatou nenávisťou k všetkému ruskému a
socialistickému.Teraz toto hov.o zbavilo generálskej hodnosti nebohého generála V.Jaruzelského,ktorý odbojoval svoje v 2.svetovej vojne a vyhlásením výnimočného stavu v Poľsku,zabránil veľkému krviprelievaniu.
http://politobzor.net/show-116159-vsepolskoe-pozorische.html

Pán peter, prosím – když budete dávat odkaz na článek s fotografií tak otřesného xichtu, varujte prosím čtenáře předem.
Ač do půlnoci popisuji foto z monitoringu lesů, tak
žádný pazgřivecký predátor mne nikdy nevyděsil tak,
jako tento
„ministr obrany“…
Kdo ví, jak nyní usnu…
A co se mi může nyní zdát!!!
A zítra začíná další šelmí hlídka…
Jak teď budu chodit po nám církví ukradených lesích,
když tam na mne nedejbože může vybafnout taková superkatolická obluda?!
Při všech těch „bratrských pomocích národem milovaného NATO“ člověk totiž dneska nikdy neví…kdy nás přijdou před těmi „proradnými barbary z východu“ naši Polští bratři zachránit…
Vždyť stačí, aby si spletli V-Z, a místo na Ukroruinu nedejbože přijedou tady…
🙂

peter. 15. 12. 2016 - 20:29

Dobrý článok.Ľudia by sa mali zamyslieť nad tým,ako sa to stane,že do vysokých vládnych funkcií sa môžu dostať tak odiózni a hlúpi ľudia akým je súčasný poľský minister obrany.On sa vo svojom hnilom živote nedokázal prezentovať ničím iným ako zversky jedovatou nenávisťou k všetkému ruskému a
socialistickému.Teraz toto hov.o zbavilo generálskej hodnosti nebohého generála V.Jaruzelského,ktorý odbojoval svoje v 2.svetovej vojne a vyhlásením výnimočného stavu v Poľsku,zabránil veľkému krviprelievaniu.
http://politobzor.net/show-116159-vsepolskoe-pozorische.html

Zanechat komentář