Sahra Wagenknecht – Evropa musí přestat podporovat USA!

Projev poslankyně Bundestagu za Die Linken v rozpravě k migrační krizi.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
28. 9. 2015 13:39

Sice nesdílím stejný (vstřícný) názor ve věci migrace jako S.Wagenknechtová, ale jako vždycky obsah jejího vystoupení má hlubokou logiku a tne do živého. Právě proto zůstává „pravá“ část sněmovny při jejich projevech prázdná (komu by se taky líbilo poukazování na imperiální kořeny migračních důsledků – tomuto se mimochodem vyhýbají jak čert kříži taky čeští pravičáci – z velké části i ti, kteří nemohou spolknout migraci) a Mutti všech migrantů Merkelová, která setrvává pouze z povinnosti projevuje ostentativní nezájem vůči své kritice.

r.m.
r.m.
28. 9. 2015 14:03

Svazanda soudruha Honeckera při projevech běžně takhle dává na jevo nezájem pobíháním? A ten obtloustlý soudruh u ní v lavici je kdo prosím?

Béda
28. 9. 2015 16:02

!!! Nyní vystupuje v OSN V.V.Putin – přímý přenos na Hlavních zprávách.

Béda
28. 9. 2015 16:30

Béda napsal

!!! Nyní vystupuje v OSN V.V.Putin – přímý přenos na Hlavních zprávách.

Prezident Putin si nebral servítky! V OSN „ukázal“ na viníky terorismu a migrace a vyzval ke společnému postupu v boji proti terorismu, protože jde o globální hrozbu VŠEM. Taktéž poukázal na nepřijatelnost porušování mezinárodního práva samozvaným globálním protektorem. Vyjádřil připravenost RF podílet se na řešeních uvedených problémů, včetně problémů ekologických.

Dana
Dana
28. 9. 2015 23:44

Pro mne je to uplne v poradku, at se soudruh Putin postara o mirove reseni tim, ze bude zasobovat a pomahat vojensky Assadovi. . Bude spolu se syrskou vladou vrhat barelove bomby na rebelska mesta jako Allepo, kde jsou stale jeste s teroristy jejich zeny a deti fungujici jako lidske stity. . Staly mir to do te oblasti samozrejme neprinese, jen docasne utlumeni islamske radikalisace, svetovy dzihad toto pouzije k planovani nove strategie. Jak to rekl Pjakin- je cas kameny sbirat a cas kameny hazet a zase kameny sbirat… … To bylo obav, aby se Putin nedal „zatahnout“ do inscenovane… Číst vice »

Béda
29. 9. 2015 4:22

Dana,

ti co uměle rozeštvaly celý sever Afriky a udělaly z Blízkého a Středního východu úl plný násilí a nyní vedou hybridní válku (rukama teroristů) jsou vaše USA – globální fašista a terorista č. 1. Udělaly to promyšleně a plánovitě – viz PNAC. Dnes už je to jasné ) úplně všem – i jejich vazalům, které důsledky amerických konspirací ohrožují existenčně. Putin jde pomoct legálně zvolené vládě, kterou se USA teroristé pokoušely svrhnout v boji proti globální hrozbě – ISIL. USA s nimi ve skutečnosti nebojovaly ale podporovaly je spolu se svými knechty z ropných monarchií.

Irena
29. 9. 2015 19:57

Jenom takový malý bonbónek ukrajinského marasmu.
Ukrajinská „delegace“ letěla do New Yorku na zasedání VS OSN ….
…. no přece s Aeroflotem!?

http://politikus.ru/events/59054-na-genassambleyu-oon-ukrainskaya-delegaciya-poletela-aeroflotom.html

Sio
Sio
29. 9. 2015 20:53

Nojo, co k nim už nelétají malajsijské aerolinie … jsou pro ukrajinskou delegaci bezpečné jen linky Aeroflotu.

Irena
30. 9. 2015 3:46

Sio napsal

Nojo, co k nim už nelétají malajsijské aerolinie … jsou pro ukrajinskou delegaci bezpečné jen linky Aeroflotu.

No nevím Sio, jestli jste zaregistroval tu leteckou válku, kterou vyhlásila Ukrajina Rusku, když od 25. října zakazuje létat ruským společnostem na a přes Ukrajinu, což jim Rusko promptně opáčilo. Takže příště už budou muset Porošenkovci vysolit za letenky více.

Jeden děda to pěkně komentoval v ruské televizi, když se ho ptali co si o tom myslí: Když zakážou letadla, pojedeme vlakem, když zakážou vlak, půjdeme pěšky … (do Ruska).