Schwarzenberg: Období míru v Evropě je u konce

Tento neblahý pán cizinec, jak ho většina Čechů a Moravanů vnímá, nám to včera na závěr Národního konventu s názvem Evropská vize České republiky oznámil asi tak, jako by nám oznamoval, že teplé podzimní dny končí a je třeba si pomalu oprášit zimáky. Jistě, období míru končí, protože jemu tohle období nepřineslo, co si od něj sliboval. Pořád ještě hodně rozčepýření čeští husiti si v prvé řadě dovolili nezvolit ho prezidentem, když on, kníže s rodokmenem až do nejzaššího století, se jim do tohoto křesla velkomyslně nabídl. A jsou navíc tak nepředstavitelně drzí, že straně, jíž on předsedá, dávají pořád jenom okolo desíti, maximálně pak 12 procent hlasů, namísto aby pro ni hlasovali víceméně aklamací. Takže přežívat v takovémhle míru a s takovýmhle osazenstvem, to mu může být vrcholně ukradené. A jestli přitroublí Češi nejsou s to pochopit, co je pro ně dobré v míru, dobrá, budou to muset pochopit ve válce – řekli si o to sami. Já to válčení přečkám, mám svůj kryt, a jak splašeně bude při leteckém poplachu pobíhat po ulicích česká verbež, to je mi zrovna tak volné. Ale jedno vím určitě. Něco moc těžkého jim musí bachnout na ty jejich české palice, aby se jim v nich konečně rozsvítilo, což platí samozřejmě i pro ty jejich zatracené slovanské bratry v Rusku a v Srbsku. Je to svoloč, jedna horší než druhá, a nechat je růst jak dříví v lese, to by se Severnímu Atlantiku setsakramentsky nemuselo vyplatit.

A že Putin támhle kdesi v Londýně nebo v Berlíně říká lidem něco úplně opačného, než jim říkám já? Že totiž dojde k uklidnění a Západ bude zas spolupracovat s Ruskem jako dřív – čili že bude mír? Prosím vás, kdo by o mír v takovémhle srabu, ve kterém jsme, vůbec stál?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
16. 11. 2014 9:20

Snad Karel neprozradil něco ze záměrů svého Bilderbergského klubu? Jinak co řekl není žádným tajemstvím – stačí se kouknout kolem Evropy, v Evropě na občanskou genocidní válku prodemokratických a proevropských ukrajinských fašistů, ekonomické, politické třenice a kolizi zájmů, aspirace menšin na sebeurčení a osamostatnění vycházející z Kádlova kosovského precedentu atd.. Samozřejmě ve hře jsou také „restituční“ nároky šlechty a pokusy o přepisování výsledků poslednéí velké války.

Alena
Alena
16. 11. 2014 9:44

http://www.novinky.cz/domaci/353590-schwarzenberg-obdobi-miru-v-evrope-je-u-konce.html
…….„Máme na Ukrajině válku, ale mluví se pořád jen o krizi,“ uvedl a přidal příměr – když je boháč beze zbraně, může někdo přijít a majetek mu vzít……….

na novinkách je důležitá věta, proč nás chystá pan kníže do války. Na obranu majetku jeho a jemu podobných. Ještě se dočkáme , že našim vojákům vyslaných proti Rusům bude žehnat katolická církev

fajt
fajt
16. 11. 2014 10:15

však on se jednou pansky k Hradčanům dostane, i kdyby ho tam měli donést polomrtvého nějaká emerická nezisková organizace. ..) http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/353650-islamsky-stat-popravil-dalsiho-zadrzovaneho-americana.html – a další konvertovaný žoldák, který si vylepšoval své osobní konto jako civilní krtek – je zajímavý, jak lehce se dá udělat mínění proti ISIS, nevím, ale stále nejvíce zla a násilí na území Sýrie a Iráku pácha americká vláda ( dětské oběti a můčení civilistů, žen a starců jim taky není cizí – dokonce je tahali do cizích zemí, viz celá Evropa, aby je tam smrtelně polévali vodou, či jinak otřesně zkoušeli jak moc vydrží lidské tělo a… Číst vice »

zajoch
16. 11. 2014 10:39

České palice, vyjma těch pražských, sice předvedli jakési probuzení, když přes veškerou propagandu celebrit odmítli tohoto lidově se tvářícího miláčka Věry Čáslavské, ale ba ne, pane Mane. Nemusí na ně nic pořádného bachnout, pořád se ve velké většině drží svých starých bludů, když považují za přednosti to, že: máme svobodu, nemusí se na vojnu, můžeme cestovat, máme plné obchody, Amerika je země toužená, všichni komunisti byli zločinci, Rusové jsou na všechny časy poznamenáni rokem 1968, nikdy nebudou jiní než okupanti. Lidé nevidí nové okolnosti, nové souvislosti, nedokáží odhadnout pozadí mnoha jevů a mnoha činů vlivných. Takové je smýšlení velké časti… Číst vice »

peter.
16. 11. 2014 12:17

V starobylej Levoči na námestí stojí železná klietka pranier,do ktorej sa voľakedy takéto šľampy zatvárali a každý okoloidúci ich mohol opľuť.Niektoré zvyky našich predkov sme si mohli ponechať.

bublin
bublin
16. 11. 2014 12:54

Trpkost z nezvolení Švarcembrga presidentem myslím tohoto pána netrápí. Volby v izraelské (či – itské) režii byly předem určeny. Dva sionisté, pět židů a něco počmáraného. To, že mnozí projevili své animozity vůči druhým, připadá Švejkům jako závažný politický boj. Jen takoví blbci, jimiž 99 procent Švejků je, si může myslet, že dostali možnost svobodné volby.

Béda
16. 11. 2014 12:57

bublin,

Švarcembrk – dobrý :)

bublin
bublin
16. 11. 2014 13:10

Béda napsal

bublin,

Švarcembrk – dobrý

Jste jako dítě.

Béda
16. 11. 2014 13:13

bublin napsal

Trpkost z nezvolení Švarcembrga presidentem myslím tohoto pána netrápí. Volby v izraelské (či – itské) režii byly předem určeny. Dva sionisté, pět židů a něco počmáraného. To, že mnozí projevili své animozity vůči druhým, připadá Švejkům jako závažný politický boj. Jen takoví blbci, jimiž 99 procent Švejků je, si může myslet, že dostali možnost svobodné volby.

To víte, že to pana „ŠvarcemBrka“ trápí. Sakramentsky ho to trápí. Víc než si myslíte.

Béda
16. 11. 2014 13:19

JInak, vždycky, když vidím pana Schwarzenberga někde se rozvalovat anebo nedejbůh promluvit, vzpomenu si na to jak knížepán fašila polefka pro chuta tytka.

peter.
16. 11. 2014 14:13

Osláv 25 výročia dňa,kedy v Československu zvíťazila pravda a láska nad lží a nenávistí sa zúčastní Porošenko.Jak príznačné pre význam tohoto výročia.

Béda
16. 11. 2014 14:15

peter. napsal

Osláv 25 výročia dňa,kedy v Československu zvíťazila pravda a láska nad lží a nenávistí sa zúčastní Porošenko.Jak príznačné pre význam tohoto výročia.

Tak to je hodně silné kafe. Začíná mi být špatně od žaludku. Třeba Porošenko dostane taky cenu V.Havla a možná i Nobelovu cenu za mír.

Neználek
Neználek
16. 11. 2014 15:26

Béda napsal
Tak to je hodně silné kafe. Začíná mi být špatně od žaludku. Třeba Porošenko dostane taky cenu V.Havla a možná i Nobelovu cenu za mír.

Ano, ty by se k němu hodily. Zvlášť ta Havlova.

lomikel
lomikel
16. 11. 2014 15:51

porosenko v cr. – mate nejake url, kdy a kde bude ?

Sio
Sio
16. 11. 2014 15:53

Béda napsal

bublin,

Švarcembrk – dobrý

Ještě lepší by byl Švancenbrk. :-D

Béda
16. 11. 2014 16:02

lomikel,

přiznám se, že nemám. Ale soudím, že udělení ceny V.Havla snad ani není vázáno na fyzickou přítomnost oceněného. I když si myslím, že by místní majdanisté a pravdoláskaři přítomnost takovéto morální autority zajisté velice přáli. Důležité je, že pan Porošenko splňuje osobnostní, mravní a politická kritéria pro ocenění touto velice prestižní politickou cenou pro světové demokraty a humanisty. Po Pussy Riot by bylo milé, kdyby cenu převzal i další neohrožený bojovník s putinovskou totalitou.
Taky by mohl vystoupit v ČEZké televizi a poučit veřejnost o boji kyjevských občanů za demokracii, lidská práva a prospěšnosti vstupu ukrajinské demokracie do EU.

vlado48
vlado48
16. 11. 2014 19:20

No, chvíli jsem se díval na Porošenka v TV a děkuju, příště nechci. Nemohli by Pussynkám a Porošenkovi dát urychleně Nobelovku za mír, k Obambovi by se hodili jak prdel na nočník, konec konců už ji dostal nejeden terorista(Mandela, Arafat). A ČT klesá do hlubin, k otázkám Václava Hlodavce přibývá jeden hnus za druhým, to už je lepší i ten nejhorší bulvár. A to je ještě musíme povinně platit, tfujajbl!!!!!!!!!!!!

idiotronic
16. 11. 2014 21:12

Béda napsal
Začíná mi být špatně od žaludku. Třeba Porošenko dostane taky cenu V.Havla a možná i Nobelovu cenu za mír.

Pro začátek Moravcovu cenu. Zatím by se nespecifikvalo zda Eamnuela či Václava.

Dolmen
Dolmen
17. 11. 2014 10:12
Irena
17. 11. 2014 10:49

Dolmen napsal
Dolmen

Z toho mám přeložený fragment
https://www.youtube.com/watch?v=ZEyOFmJm87U