Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001

Vážení přátelé a čtenáři, letos tomu bude již 13 let od okamžiku, kdy byl spáchán nejhorší teroristický čin v novodobých dějinách lidstva – útok z 11. září 2001 na Spojené státy americké. Útok, který několik zemí se Spojenými státy americkými v první řadě použilo jako záminku k rozpoutání několika válečných konfliktů se stovkami tisíci obětí, k dramatickému omezení osobních svobod a tak zvané „demokracie“ a k šíření všudypřítomné atmosféry strachu. Mnozí z nás jsme za celou tu dobu dříve nebo později dospěli k poznání, že okolnosti tohoto činu jsou zcela konkrétní částí lidstva záměrně překrucovány a zatajovány. Postupně jsme dospěli i k poznání, že takových témat, o kterých je v našem světě šířena lež, či které jsou utajovány, je mnohem více. Dospěli jsme i k poznání, kdo, proč a jak to dělá.

Dospěli jsme však především k poznání toho, že útoky z 11. září 2001 byly pouze jedním z mnoha kroků v uskutečňování dlouhodobého cíle, který je nazýván Nový světový řád a jenž ve své pravé podobě znamená konec lidskosti na této planetě.

Nyní je tedy před námi úkol uskutečňování tohoto cíle zastavit, jeho naplnění nedopustit a napomáhat vytváření světa míru, svobody, dostatku a harmonie.

11. září 2014 od 11:00 se tedy už po šesté sejdeme v Praze na Václavském náměstí, abychom především sobě připomněli, že na to nezapomínáme. Stejně jako nezapomínáme na spoustu dalších nevyřešených a nepotrestaných zločinů a na spoustu dalších mediálních lží a cenzurovaných informací. Sejdeme se kvůli tomu, abychom dali najevo, že stále odmítáme přijímat lži a stále požadujeme Pravdu!

Do těchto akcí jsme již v minulých letech investovali značné množství peněz i úsilí a vzhledem k tomu, že jsou v současné době aktuálnější témata, která je třeba řešit (i když spolu přímo souvisejí), tak bude letošní akce podobného rozměru, jako ta minulý rok, tedy: Sejdeme se, kdo bude chtít na místě na toto téma něco promluvit, bude mít možnost.

Těšíme se s vámi na shledanou :-)

V souvislosti se stejným tématem se konají ještě dvě další akce, které by možná také bylo vhodné navštívit:

http://www.koncertprotistrachu.cz/home

https://www.facebook.com/events/584742271636482/

Duplicitní událost případně zde:
https://www.facebook.com/events/757797324262651/

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments