Spoveď ruského agenta pôsobiaceho na Slovensku

Je zjavné, že do aktuálneho diania na juhovýchode Ukrajiny, významnou mierou zasahuje Ruská federácia. Tajné služby Ruska pôsobia aj v iných krajinách, Slovensko nevynímajúc.

S jedným agentom (ktorý si prial zostať v anonymite) sa mi podarilo stretnúť a počas rozhovoru získať cenné informácie, ktoré som sa rozhodol uverejniť v tomto blogu. Prosím, čítajte:

Keď sa spätne pozerám na svoj život, myslím si, že hlavná príčina toho, kým som sa stal, bola pravdepodobne v tom, že som bol nechcené dieťa a v detstve aj počas dospievania, som bol svojimi rodičmi fyzicky a psychicky týraný. Vyrástol som a dospel. Stal sa zo mňa frustrovaný a nešťastný človek. Bol som na tom tak zle, že istého času som sa chcel zabiť, ale v poslednej chvíli ma zachránila spásonosná myšlienka – upísať svoju dušu do služby pre Ríšu zla.

Nebolo ťažké dostať sa medzi nich. Putinov fanklub ochotne prijíma kolaborantov, ochotných zradiť svoju vlasť a slúžiť ruským imperiálnym záujmom. Tak to bolo aj som mnou. Ako čerstvo prijatý adept, som sa začal zúčastňovať na politických školeniach, vedených riadiacim dôstojníkom, ktorý dostával inštrukcie priamo z Moskvy a učil nás najrôznejším metódam manipulácie, dezinformovania a demagógie, prostriedkov tak dôležitých, vo vedení informačnej vojny.

Boli sme si tam veľmi podobní; poväčšine samí skrachovanci a loseri z rôznych vidieckych dier. Boli sme zanedbaného vzhľadu, veci si nosili v igelitkách a boli vkuse pripití. Keď si nás predstavíte, iste pochopíte, že pre nás bola táto práca jediným spôsobom, ako sa uplatniť. Riadiaci dôstojník mal spuchnutú červenú tvár, oduté gamby, furt bol opitý, kričal a ak sme neboli dosť efektívni, dával zauchá. Na školeniach sme jedávali údené ryby zabalené v novinách a pili vodku. Na stene učebne visel obraz, na ktorom bol zobrazený Veľký SATAN Putin.

Základom našej práce je ovplyvňovanie na internetových diskusiách. Tam je jedno, ako je na tom človek fyzicky; stačí vysoká verbálna inteligencia. Ale na školeniach sa rátalo aj s inými situáciami. Preto som začal posilňovať. Za štyri mesiace som pribral päť kíl a potom si kúpil srvátkový proteín. Kto to pil, vie ako odporne to chutí. Musel som sa do toho nútiť a často som myslel, či to nie je vyrobené z mixovaných červíkov. Aby ma nenapínalo, myslel som na niečo pekné. Myslel som na Včielku Maju.

Najväčším benefitom našej práce je, samozrejme, mzda. Dostávame všetko možné – vodku, údené ryby, cigarety a predovšetkým ruble. Keby nie peňazí, bol by som zostal bezmocným chudákom a býval naďalej u rodičov v pivnici. Vďaka zárobku som sa mohol konečne osamostatniť a dovoliť si kúpiť mnoho vecí. S ostatnými agentmi sa stretávame v konšpiračnom byte, kde si na koordinačných stretnutiach s veliacim dôstojníkom, delíme úlohy a plánujeme ďalšiu podvratnú činnosť.

Je nás tu stále viac kremľobotov. Stretávate nás na ulici, bývame vo vašom susedstve, dýchame vám na krk v električkách. Sme infiltrovaní úplne všade a zvlášť internet je nami preniknutý. Ja, ako jeden z nich, so zadosťučinením vykonávam svoju prácu a predstavujem si, ako sa raz všetko premení na temné a mrazivé peklo, v ktorom bude vládnuť strach a teror; ľudia sa zmenia na nešťastné, vo vodke utopené prízraky; a na toto všetko sa bude spokojne pozerať kremeľský antikrist.

Pssst, na záver tajné info, priamo od riadiaceho dôstojníka: Invázia zelených mužíčkov je u nás na spadnutie! Chystajte si alobalové čapice!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
7. 2. 2015 8:58

Na to funguje jednoduché opatření. BIS by měla důsledně špiclovat ruskou ambasádu a všechny co tam chodí. Vyhodnocovat a registrovat všechny místní obyvatele, kteří jsou ve styku se zaměstnanci ambasády. Aspoň natolik důsledně jako americkou ambasádu, kam si chodí pravidelně pro nařízení, pokyny a instrukce demokratická politická reprezentace svobodného státu.

petr
petr
7. 2. 2015 9:11

Článek aspiruje na udělení první ceny doktora Chocholouška. :-)

Béda
7. 2. 2015 9:19

Ruští agenti se poznají spolehlivě podle silného ruského akcentu, nosí onuce, neumí psát, vedle občanky nosí v portmonce obrázek J.V Stalina, v „českých“ obchodech se pokouší platit rubly, chodí na bohoslužby do pravoslavných chrámů, ustavičně fotí vojenské objekty NATO a pokouší se falšovat dějiny druhé světové války, kde se v diskusích snaží podsouvat publiku falešný názor, že válku nerozpoutal SSSR a že na porážce nacismu měla klíčový podíl Rudá armáda.

Béda
7. 2. 2015 9:36

dovětek: … a mezi dělným lidem zakukleně distribuují anarchistické letáky v azbuce.

peter.
7. 2. 2015 9:57

Paškuliak,Paškuljak!
Spovedajú sa vám často špióni?Lebo ak áno,tak buď je na hovno naša SIS,alebo ste túto hovädinu spísali pod vplyvom nejakej návykovej,fantasmagóriu vyvolávajúcej látky.To,že ste blb je v podstate váš problém no to,že za blba považujete všetkých okrem seba, ma pri mojom vysokom krvnom tlaku irituje, ohrozuje na zdraví a núti ma k sprostému vyjadrovaniu sa.Ľudí ako ste vy,by nemali púšťať k PC.

Béda
7. 2. 2015 10:04

peter,

berte to s nadhledem jako pokus autora o ironii. Osobně pochybuji o tom, že by kdy nějakého ruského agenta viděl natožpak s ním dělal rozhovor. Nejspíš jde o pokus autora vcítit se do mentality rusofobů a na míru jim narýsovat obraz ruského agenta. Přitom je nabíledni, že mnohem horší hrozbou z hlediska ekonomického, bezpečnostního, morálního i politického než ruští agenti jsou agenti neokolonialismu a neoimperialismu, kterými je prolezlá zdejší politika, veřejný prostor – mediální mainstream včetně „veřejnoprávních“ médií, ČNB atd..

Argento
Argento
7. 2. 2015 11:31

Zajímavá je úvodní sebekritika kde se vytváří úvodní portrét pisatele! Je to úsměvné a vyznívá to tak, že ruská zpravodajská služba potřebuje hlavně debily pro svoji činnost. Čím víc debilů a horších výsledků tím lepší ! Jako ironie je to dobré.

Tribun
Admin
7. 2. 2015 11:45

Slušným lidem asi nepůjde vysvětlit, že to je ironie, že? Tak je nechme, ať se bojí.

peter.
7. 2. 2015 12:11

Aj ako irónia to vyznieva dosť plytko.

ducatista
ducatista
7. 2. 2015 12:42

Pěkné a trefné, od srdce jsem se zasmál. A ironie z toho čiší na první pohled, aspoň podle mě.

hudryper
hudryper
7. 2. 2015 13:35

Když některým z čtenářů činí potíže rozeznat tento druh humoru od vážně míněného článku, jak je na tom asi pan Wachek,který se už podobným humorem snaží celá léta vzbudit úsměv na čtenářově
tváři ? Bravo,pane Paškuljak, Vaši agenti působí podobně hrozivě jako figurky v Haškově Švejkovi.

sibolet
sibolet
7. 2. 2015 15:03
Vlastimil
Vlastimil
7. 2. 2015 17:23

Dovolím si celou věc odlehčit. S laskavým dovolením. Vyškolili kdesi ve státech perfektního špiona a vysadili v Rusku. Dojde do baru, poručí vodku pro všechny, dlouho pijí a ten co sedí vedle mu říká: „Piješ jako Rus, ale Rus nejsi.“ Amík se napije znovu vodky a zpívá ruské častušky i kozáčka vystřihne. Ten vedle zase: „Piješ jako Rus, mluvíš a zpíváš jako Rus i tancuješ jako Rus, ale Rus nejsi.“ Zdrcený špion přijde domů a volá svému kontaktu, že byl nějakým zádadným způsobem odhalen. V telefonu je chvíli ticho a pak se ozve naštvaný hlas. „Já to věděl – vy… Číst vice »

fajt
fajt
7. 2. 2015 20:14

comment image

Sio
Sio
7. 2. 2015 21:35

Jako vtípek poslabší bratříček Entropy. Na Entropě bylo nejhodnotnější to, jak si autor vystřelil ze snobů, co předstírajíce, že rozumí umění, odsouhlasili značné peníze na její realizaci a následně pěli nadšené tirády na něco, co sice bylo shit, ale posloužilo právě jako shit uměleckému záměru, který vyvrátil starou pověru a dokázal: „Z ho.na bič upleteš!“ Za to budiž Entropě i jejímu autorovi nehynoucí sláva.
A autor článku? dobrý začátek, pokračujte. Pro začátek doporučuji studovat dílo Davida Černého a Pussy Riot.

Nerevar
Nerevar
9. 2. 2015 2:35

Musím se ohradit. Já dostávám podrobné instrukce během tajných schůzek přímo na ruské ambasádě. Na mne si pánové Štětina ani Dolejší nepřijdou.

Aleš
Aleš
9. 2. 2015 7:06

Bravo!
Nejsmutnější však na tom je to, že existují u nás bytosti, které takto vážně uvažují. A jsou všude a blízko. Trifidi přicházejí.

Aleš
Aleš
9. 2. 2015 7:18

Béda a peter: Mentalitu rusofobů těžce poznamenaly jiné kroky ve výchově a události v životech, mnohem dříve než se rusofoby stali. A z toho, co se stalo jim, tak ve smyslu černá je bílá, obviňují rusofily. A takoví snadno podlehnou zdání, které trefně popisuje pan Paškuljak. Někomu to může připadat jako slaboduchý vtip, ale takové slaboduché jednání nás momentálně víc podráží než Sorosovy miliardy. A dotýká se to kardinálně každodenních životů těch, kteří by mohli být těmi nositeli žádané změny.

fajt
fajt
9. 2. 2015 10:42

Здравствуй шоколадная скотина! Из Донбасса шлём тебе привет, Больше мы не станем Украиной, Ты для нас дерьмо,не президент. В мае мы тебя не выбирали, Не хотим тебя вообще мы знать, Скоро вас со всей майданной швалью. Мы до Запорожья будем гнать. Много вы пролили нашей крови, И лежат в руинах города, Никогда не будет вам покоя. Даже после страшного суда. Вам уже от крови не отмыться, И будь проклят каждый ваш солдат, До скончанья дней им будут сниться Те, что под завалами лежат. Сволочь ты,ублюдок и зараза, И кусок собачьего говна, Не видать вам из России газа, Это значит вам… Číst vice »

Nerevar
Nerevar
9. 2. 2015 15:26

Myslel jsem, že po Bušíkovi mají USA to nejhorší za sebou, že jeho nástupce nemůže být horší, ani kdyby kdovíjak chtěl. Člověk se pořád učí.

Ashabad
Ashabad
12. 2. 2015 3:45

За систематическое пьянство, халатное отношение к конспирации и развратное поведение в общественных местах, которое выразилось в приставании в пьяном виде к официантке в ресторане, товарищ Juraj Paškuliak подвергается строгому выговору с занесением в личное дело. Кроме того, товарищ Juraj Paškuliak в пьяном виде написал статью в чешский интернет чем выдал целую сеть хорошо подготовленных кремлеботов. За вышеизложенные проступки товарищ Juraj Paškuliak лишается премии в виде дополнительной бутылки одеколона Красная Москва и 2 килограммов копчёной рыбы, у него отбирается служебный медведь а боевая балалайка переводится в положение „не заряжено“. Капитан Иван Данко. „Какие ваши докозательства!“

deShiko
deShiko
12. 2. 2015 11:11

Okouzlující!