Srbové dali najevo odpor k NATO

Davy Srbů pochodovaly v sobotu 20. února metropolí Bělehradem, aby daly najevo odpor k NATO a sounáležitost s Ruskem (viz video).

Pochod ulicemi města se konal jen pár hodin po zveřejnění informace, že Američané v Libyi zabili dva pracovníky srbské ambasády.

Zdroj: Eurasia24

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
22. 2. 2016 11:17

Co brání nám dát najevo odpor a sounáležitost?

idiotronic
22. 2. 2016 12:19

Asi 70 dní zbývá do květnových dnů, kdy skončila II. světová válka. Loni jsem byl překvapen důstojnou oslavou v Suchdole nad Odrou (městys) se zástupci ruského konzulátu, motorkářů a válečných veteránů, kteří promluvili ke shromážděným.
Stačila k tomu iniciativa nikoli ministerská, ale čistě místní, žádný kmotr nevěnoval ani korunu. V nedalekých Odrách naopak sešrotovali bronzovou pamětní desku někdy v nultých létech.

Aleš
Aleš
22. 2. 2016 12:47

Při naší památeční akci si vždy u hymny pobrečím, sledujíc děti s lampiony. Největší skvrnou na akci bývá jen politický podtext, kdy bývá více zmiňována americká účast při osvobození, přestože jsme v zóně osvobozené Rudou armádou. Ale není jednoduché to vysvětlit občanům v obci, kdy vedení obce podléhá politické rusofobní propagandě a poblíž obce padlo i osazenstvo amerického bombardéru. Minule tam měl proslov šéf branně bezpečnostního výboru sněmovny a veteráni, oslav se účastní na naší vesnici hodně přes 1000 lidí. A ti, jejichž rodičové utekli před řáděním banderovců z Volyně či byli odsunuti z německého vojenského prostoru na Drahanské vrchovině… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
22. 2. 2016 14:17

Tak mě napadlo, že když si v 99. Srbové ve skupštině odhlasovali během humanitárního bombardování zbytkové Jugoslávie žádost o připojení k Ruské federaci, tak by to mohli tentokrát udělat naostro. Tenkrát okolnosti nebyly příznivé, ale dnes je situace jiná. Byl by to zajímavý precedens pro Balkán. Možná by se NATO začalo drolit pěkně odspodu.

Dana
Dana
22. 2. 2016 18:16

Ne kazdy Srb musi souhlasit s touto situaci , jenom ze, v tomto pripade je odpor proti NATO castecne rizeny silami, ktere aktivne pasuji a posilaji statisice bezencu do Evropske Unie.. Rusilo by to jejich paseracke plany, potazmo skryty dzihad fundamentalniho islamu, chcete li, Muslimskeho bratrsva. Nemyslim si, ze Ruska Federace podpori srbske extremisty. Z ceskeho tisku : Země NATO se předminulý týden dohodly na okamžitém vyslání tří plavidel do Egejského moře, která mají pomoci bojovat proti pašerákům lidí. Podle generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga nemá být úkolem mise zachycovat a odklánět zpět lodě s uprchlíky, ale sdílet s místními… Číst vice »

Béda
22. 2. 2016 18:36

Dana napsal Ne kazdy Srb musi souhlasit stouto situaci ,jenom ze, v tomto pripade je odpor proti NATOcastecne rizeny silami,ktere aktivne pasuji a posilaji statisice bezencu do Evropske Unie.. Rusilo by to jejich paseracke plany,potazmo skryty dzihadfundamentalniho islamu, chcete li,Muslimskeho bratrsva. Nemyslim si, ze Ruska Federace podpori srbske extremisty. Z ceskeho tisku : Země NATO se předminulý týden dohodly na okamžitém vyslání tří plavidel do Egejského moře, která mají pomoci bojovat proti pašerákům lidí. Podle generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga nemá být úkolem mise zachycovat a odklánět zpět lodě s uprchlíky, ale sdílet s místními úřady informace, zajistit dohled nad… Číst vice »

Irena
22. 2. 2016 21:49

https://www.youtube.com/watch?v=QJQTnhWXNZA
Neodkladné prohlášení V.V. Putina celému světu

Dana
Dana
22. 2. 2016 23:33

To by byla legrace, kdyz by se Rusko pridalo k NATO. Ze zabijaku, parchantu imperialistickych by se ihned stali strazni andele miru a lasky :-)

hudryper
hudryper
23. 2. 2016 0:27

Irena napsal
Citovat

Irena • 22. Únor 2016

https://www.youtube.com/watch?v=QJQTnhWXNZA

Takže dohoda Obamy s Putinem je na stole. Nyní se ukáže,jestli je Obama opravdu mimo rozhodovací pravomoc,jak to někteří pozorovatelé tvrdí. Poznáme to podle toho, pokud lidé
jako Carter nebudou tuto dohodu respektovat a válka v Sýrii doběhne až do úplného vítězství
Asada a Rusů s Iránci a Hisbolahem,a co udělají Kurdové,kteří dnes cítí neopakovatelnou šanci
pro vznik Kurdistanu. Erdogan se však ocitnul v situaci,kdy bude zralý ke svému politickému pádu.

zajoch
23. 2. 2016 15:10

Aleš napsal

Co brání nám dát najevo odpor a sounáležitost?

Loni zde navrhl, domnívám se, že Tribun, dát při výročí osvobození 9. května květiny k pomníčku padlému rudoarmějci. Je to jen symbolické, ale myslím, že správné. V Ostravě je památník v Komenského sadech a malé pomníčky i jinde, o jednom vím v Zábřehu. Květiny jsou jen malé poděkování za obětování života.

Aleš
Aleš
24. 2. 2016 7:20

zajoch: Ale to se u nás děje, svíčky u našeho památníku zapalujeme, zní i ruská/sovětská hymna, je vyvěšena česká, ruská a americká vlajka. Jen ten podtext se bude měnit pomaleji, ale bude. Před naší rusofobní NATO klikou na obci skála neuhýbá. Naopak můj gándhíovský boj pokročil do dalších fází. Již se ani nesmějí, či jen neptají proč mám takové názory. Už se aktivně proti mně snaží vystupovat. I nepolitičtí bonzáčci u dotačních zdrojů měli potřebu mě napráskat politickému vedení obce, co všechno dělám, co si to vlastně dovoluju a že obhajuju Putina (což asi je pro ně nejzávažnější hřích). Včera… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
24. 2. 2016 8:19

Aleši nepřeceňuj úroveň obsluhy dronů, a nepodceňuj lidský faktor. Teď tu tři tečky nedám, a jsi-li dobrý češtinář, pochopíš proč… Jinak prosím věž, že TOP 09 nic nevysvětlíš, a nejde o politickou stranu ale nástroj „Kalouskoidů“… v tom tato „strana“ zmetka „Knížete“ (i on osobně) našla „svou polohu“ sprosté služby zmetkům toho nejhoršího kalibru. To že s touto „stranou“ obvykle kandidují či úzce spolupracují „Starostové“ také vypovídá dost o tom, kde se naše „samo“/s-z/práva za ty roky dostala… což má na „lidi dole“ pochopitelně svůj vliv. Má tedy smysl s alespoň trochu rozumnějšími komunikovat, jen člověk musí vědět „v jakých… Číst vice »

Aleš
Aleš
24. 2. 2016 10:30

Martin: Nečekám od nich nic dobrého. Již spustili psychický nátlak na mou ženu, které jsem musel přeposlat před chvilkou emaily ohledně kanalizace, vedení VVN a eroze pojezdu strojů a stanovisku k elektrifikaci. Ta TOP čarodějnice to samozřejmě před ní prezentovala, jako bych napsal bůh ví co. Ty jsi to viděl. Žena si vybarvila již nepříliš lichotivý obrázek o těch slepicích a gaunerech na obci, protože jsem věcně nijak nepochybil, jediné co jsem nemohl čekat, že kanalizace není ještě v provozu, po té, co to dělají již 3. rokem. A stejně tak mi mohla dát najevo, že kanalizace je ještě ve… Číst vice »

fajt
24. 2. 2016 12:02

Aleš napsal

http://e-republika.cz/article3526-Ministr-spravedlnosti-Pelikan-chce-spravedlnost-což-je-pry-šilene

pozdě bycha, tedy Kalouska s Klausem honit, pokud osud a protektor dá, někteří skalní čekálisté na blanické rytíře ještě v české kolonii ( která se stává čím dále více ošklivějším koncentrákem ) dožijí, ale jejich děcka už budou otročit pod jiným fáborem, vírou a kulturou…kdo by to před čtvrt stoletím řekl, že česko se stane havarijním Detroitem Evropy a jediným perspektivním povoláním zdejších domorodců bude v new order Evropě kolaborant a laciná kurwa. ..)

Aleš
Aleš
24. 2. 2016 12:50

fajte: houby s octem pozdě

fajt
24. 2. 2016 12:58

Aleš napsal

fajte: houby s octem pozdě

:-) rád se nechám překvapit, Aleši, vy osobně odeberete Klausovi a Kalouskovi nakradené miliardy ? ..)