Stačí pouhé malé drcnutí

Začínám věřit v Pánaboha, respektive ve spravedlnost. Bůh jest daleko a vysoko a tak než zjistí, co se tady na Zemi děje, tak to trvá delší dobu, než zajistí nápravu. V současnosti ale čas už konečně přišel.

Musím se přiznat, že nikdy by mne nenapadlo, že Evropa skončí takovým trapně ubohým způsobem. Vždycky jsem si myslel a předpokládal, že Evropu přestanou řídit tzv. elity, jejichž jediným cílem a smyslem je zisk, což samozřejmě zákonitě a nutně vede ke krachu. Aby se tomu zabránilo, bylo a je životně nutné tyto „elity zkázy“ odstranit, a to buď ve volbách, kde by získala převahu marxistická levice, nebo v krajním případě revolučním odstraněním těchto parazitů. Bohužel ani volby, ani revoluce se nekonaly. A tak paraziti nadále tloustnou a devadesátiprocentní většina trpí chudokrevností. Odzkoušeným a „úspěšným“ řešením je také nastolení fašismu a vyvolání války. Ale i toto řešení přichází už pozdě, celosvětovou válku se rozpoutat nepodaří, neboť takové válčičky by se neúčastnila ani Asie ani Jižní Amerika. Takže takové války, pokud se ji přece jen podaří vyvolat, se zúčastní akorát EU sama se sebou. Rusko nedovolí, aby se něco odehrálo na jeho území, neboť válčení už mají dost. Však také otevřeně prohlásili, že v případě napadení odpoví jadernými zbraněmi jak na cíle v EU, tak v USA. Merkelová a Obama to vědí moc dobře. Vezmou na sebe odpovědnost za zničení svých zemí? Že by dokonce ztratili pud sebezáchovy? Myslím si, že až zase takoví idioti nejsou. Sice udržují vysoké napětí, ale napadnout Rusko se neodváží.

Stejně už je však pozdě jak na vítězství levice ve volbách, tak i na nastolení fašismu a vyvolání války. Stačí, jak se ukazuje, pouhé malé drcnutí arabských a afrických uprchlíků a celá EU se rozsype jak domeček z karet. Nastane chaos, hlad, drancování, chudoba, svrab, cholera a neštovice. Bude to zajímavá doba. Vidět Evropu ve smrtelných křečích bude interesantní pohled pro obyvatele neevropských zemí. Pro nás to ovšem moc úchvatné nebude.

Co si ovšem mám potom myslet o společnosti s půl miliardou obyvatel, která nezvládne příchod několika miliónů uprchlíků ze zemí, které samotná EU pomáhala rozvrátit a po staletí v těch zemích pouze loupila?

A že někteří chtějí k nám a ani se neptají, zdali můžou, tož tomu se velice divíme. Proč? Navíc nemají děla ani kulomety. Místo abychom řekli, my jsme vám ve vašich zemích dělali po staletí jenom bordel, pojďte, však vám to nějak vynahradíme. Ptal se někdy někdo Indů, Číňanů a Afričanů, zdali do své země chtějí pustit Angličany? Ani náhodou. Angličané měli děla, tak se ani nezeptali. To akorát Japonci se ostře vzpouzeli a občas bílé přivandrovalce s chutí povraždili.

Paraziti zahubili svého hostitele, ač léčba byla už dlouhou dobu známá, bohužel nikdo neměl zájem o vyléčení.

Paraziti nadále žijí v bláhové naději, že se pouze přestěhují do Číny a tam že budou pokračovat v hodování, a že i tam budou pokračovat ve svém náboženství: Ó, svatý Zisku, Tebe vzýváme, Tobě se klaníme a pouze Tebe uctíváme.

Paraziti všech zemí, spojte se! Tak zní dnešní heslo elit. Ale nějak se jim to nedaří, neboť neexistuje společný zájem parazitů, tam u nich platí pouze zisk jednotlivců za jakoukoliv cenu. Jejich snaha o sjednocení s určitostí vyjde vniveč! Takže mohu zakončit slovy v úvodu, že spravedlnosti bude učiněno zadost.

Přejít do diskuze k článku 35 komentářů