Stačí pouhé malé drcnutí

Začínám věřit v Pánaboha, respektive ve spravedlnost. Bůh jest daleko a vysoko a tak než zjistí, co se tady na Zemi děje, tak to trvá delší dobu, než zajistí nápravu. V současnosti ale čas už konečně přišel.

Musím se přiznat, že nikdy by mne nenapadlo, že Evropa skončí takovým trapně ubohým způsobem. Vždycky jsem si myslel a předpokládal, že Evropu přestanou řídit tzv. elity, jejichž jediným cílem a smyslem je zisk, což samozřejmě zákonitě a nutně vede ke krachu. Aby se tomu zabránilo, bylo a je životně nutné tyto „elity zkázy“ odstranit, a to buď ve volbách, kde by získala převahu marxistická levice, nebo v krajním případě revolučním odstraněním těchto parazitů. Bohužel ani volby, ani revoluce se nekonaly. A tak paraziti nadále tloustnou a devadesátiprocentní většina trpí chudokrevností. Odzkoušeným a „úspěšným“ řešením je také nastolení fašismu a vyvolání války. Ale i toto řešení přichází už pozdě, celosvětovou válku se rozpoutat nepodaří, neboť takové válčičky by se neúčastnila ani Asie ani Jižní Amerika. Takže takové války, pokud se ji přece jen podaří vyvolat, se zúčastní akorát EU sama se sebou. Rusko nedovolí, aby se něco odehrálo na jeho území, neboť válčení už mají dost. Však také otevřeně prohlásili, že v případě napadení odpoví jadernými zbraněmi jak na cíle v EU, tak v USA. Merkelová a Obama to vědí moc dobře. Vezmou na sebe odpovědnost za zničení svých zemí? Že by dokonce ztratili pud sebezáchovy? Myslím si, že až zase takoví idioti nejsou. Sice udržují vysoké napětí, ale napadnout Rusko se neodváží.

Stejně už je však pozdě jak na vítězství levice ve volbách, tak i na nastolení fašismu a vyvolání války. Stačí, jak se ukazuje, pouhé malé drcnutí arabských a afrických uprchlíků a celá EU se rozsype jak domeček z karet. Nastane chaos, hlad, drancování, chudoba, svrab, cholera a neštovice. Bude to zajímavá doba. Vidět Evropu ve smrtelných křečích bude interesantní pohled pro obyvatele neevropských zemí. Pro nás to ovšem moc úchvatné nebude.

Co si ovšem mám potom myslet o společnosti s půl miliardou obyvatel, která nezvládne příchod několika miliónů uprchlíků ze zemí, které samotná EU pomáhala rozvrátit a po staletí v těch zemích pouze loupila?

A že někteří chtějí k nám a ani se neptají, zdali můžou, tož tomu se velice divíme. Proč? Navíc nemají děla ani kulomety. Místo abychom řekli, my jsme vám ve vašich zemích dělali po staletí jenom bordel, pojďte, však vám to nějak vynahradíme. Ptal se někdy někdo Indů, Číňanů a Afričanů, zdali do své země chtějí pustit Angličany? Ani náhodou. Angličané měli děla, tak se ani nezeptali. To akorát Japonci se ostře vzpouzeli a občas bílé přivandrovalce s chutí povraždili.

Paraziti zahubili svého hostitele, ač léčba byla už dlouhou dobu známá, bohužel nikdo neměl zájem o vyléčení.

Paraziti nadále žijí v bláhové naději, že se pouze přestěhují do Číny a tam že budou pokračovat v hodování, a že i tam budou pokračovat ve svém náboženství: Ó, svatý Zisku, Tebe vzýváme, Tobě se klaníme a pouze Tebe uctíváme.

Paraziti všech zemí, spojte se! Tak zní dnešní heslo elit. Ale nějak se jim to nedaří, neboť neexistuje společný zájem parazitů, tam u nich platí pouze zisk jednotlivců za jakoukoliv cenu. Jejich snaha o sjednocení s určitostí vyjde vniveč! Takže mohu zakončit slovy v úvodu, že spravedlnosti bude učiněno zadost.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
24. 6. 2015 17:16

Milý Jane, stačí skutečně jen pouhé malé drncnutí a já se upamatuji, že jsi – zrovna včas, abych mohl poděkovat za článek a popřát všechno nejlepší k Tvým jmeninám.

Neználek
Neználek
24. 6. 2015 17:56

„Místo abychom řekli, my jsme vám ve vašich zemích dělali po staletí jenom bordel, pojďte, však vám to nějak vynahradíme.“

Tak vy jste jim tam dělal bordel, Kadubče? To jste pěkný lump, ale dobře že jste se přiznal. Aspoň víme, kdo může za problémy s uprchlíky. A já si dávno říkal, proč on je tak užvaněný, jestli nechce něco zamluvit, a vida, už to z něj leze.

dixi
24. 6. 2015 18:14

Přeji zdraví i kapku toho štěstíčka a děkuji za článek, je potřeba upozorňovat na příčinu dnešního dění a hledat rozvážně, jak pomoci, ne jen vyvolávat nenávist a strach vůči uprchlíkům. Zvláště dnes.

Alena
Alena
24. 6. 2015 19:19

hm, že jsem dnes v TV viděla jako uprchlíky mladé, dobře živené a dobře oblečené muže….

dixi
24. 6. 2015 20:32

Vy ještě věříte TV ?

Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
24. 6. 2015 20:58

Dixi, já TV už nějaký ten pátek nevěřím, ale velmi se raduji, že ještě ne osmiletý vnuk po týdenním výcviku při střelbě ze vzduchovky na deset metrů sází všechny broky do černého. Lepší je být preventivně dobře připraven, poněvadž při této zkoušce nebude opravný termín.

Alena
Alena
24. 6. 2015 21:04

dixi napsal

Vy ještě věříte TV ?

aháá, zřejmě narychlo sehnaní stážisti, kteří představovali imigranty. Aby TV neranila náš jemnocit

mirror
mirror
24. 6. 2015 21:18

Říká se, že náhlou změnu může způsobit mávnutí motýlími křídly. Jih začal hybridní válku se Severem. K zastavení uprchlických vln nelze použít moderní zbraně. Sever se bránit nedokáže a řídí se totálně špatnou ideologií. Kdysi za komunistů jsme dokázali pomáhat potřebným mnohem lépe než nyní a u místních obyvatel to vyvolalo naději v lepší budoucnost. Například v Afganistanu jsme stavěli cementárny a Čechoslováci tam byli vítání. Dnes do této země pošleme jednotku armády a všichni nás za to nenávidí. Češi nemohou bez ochrany vystrčit z opevněného tábora ani nos, aniž by riskovali, že jim ho z lásky někdo urazí. Do… Číst vice »

dixi
25. 6. 2015 8:04

Alena napsal
aháá, zřejmě narychlo sehnaní stážisti, kteří představovali imigranty. Aby TV neranila náš jemnocit

Nemyslím, jen je třeba se zamyslet, proč se zrovna tohle zdůrazňuje pořád dokola.

Alena
Alena
25. 6. 2015 8:26

dle dosavadních poznatků jsem přesvědčena o tom, že stěhování národů bylo připravováno dopředu našimi skutečnými vládci- globální elitou. Naši politici jsou pouze mopslíčci, skákající podle jejich povelů. Nemůže mne proto nikdo zmanipulovat ani pro přijetí imigrantů, ani proti nim.
Pokud bych někde viděla hladové a zubožené děti a jejich mámy ,které utíkají před válkou, byla bych mezi prvními, kdo by poskytly pro ně pomoc.

Alena
Alena
25. 6. 2015 8:31

mrzí mne, že jsme neposkytli asyl a lékařské ošetření pro děti z jihovýchodní Ukrajiny – Doněcka a Luhanska, které je neustále ostřelováno. Pro naše sdělovací prostředky- jako by těch cca 5000 civilních obětí neexistovalo, neexistuje ani snaha o jakoukoliv pomoc pro oblasti, kde musí děti přečkávat ve sklepích, aby přežili

Sio
Sio
25. 6. 2015 8:59

Od doby, kdy jsou metody manipulace s lidmi rafinovanější, jsem se naučil ptát ne na to, jak krásné ideály a či nefalšovaný boj za pravdu a spravedlnost článek či řeč obsahuje. Panu Kadubcovi jistě nadiktoval ten článek jeho cit pro spravedlnost. Má to ale jedno velké ALE. Většimu lidí ten článek vyděsí a naštve. Neváhám říci, že naladí bojovně a to nejen proti imigrantům, ale i proti panu Kadubcovi a těm, co s tím souhlasí. TO BUDE VÝSLEDEK A JE JEDNO, JAK JE OBSAH SPRAVEDLIVÝ, MY JIM x ONI NÁM. Člověk se zeptá. Pokud není lhostejný k osudu svých potomků,… Číst vice »

Alena
Alena
25. 6. 2015 9:08

pane Sio, na jakém základě bylo postaveno národní obrození ? Bylo velmi úspěšné, když na počátku 20. stol. vznikla samostatná republika. Jaké ideály máme dnes, obzvláště mladá generace. Je to evropanství, posléze multikulti. Neboli dokonale manipulovatelné a poslušné stádo. Žádná hrdost na svou vlast a na to, co jsme jako češi dosáhli. Jediné vymezení, že jsme národ, je to negativní, být PROTI něčemu, např. imigrantům. Nemám jim to za zlé. Je to poslední záchvěv pudu sebezáchovy tohoto národa

Alena
Alena
25. 6. 2015 10:25

pro zvlášť sluníčkové osoby doporučuji poslech svobodného rádia- jak to v oblastech kontrolovaných ISIL chodí- zaujala mne pasáž o jezídských ženách a jejich brutálních znásilněních. Jedna z nich přežila- byla znásilněna análně a poté ji hrdinní islámští bojovníci přiložili pistoli do onoho místa a vystřelili- přežila, ač měla protrhané střeva.Je potřeba být připraveny na to , co nás čeká

dixi
25. 6. 2015 10:40

Stačí zhlédnout pár filmů z USA a uvidíte totéž. Děje se to v různém balení všude. Jsou to zločiny. Ostatně kdo vytvořil ISSIL ? S islámem to nemá nic společného. Je to totéž, jako když tady ve jménu víry katolíci upalovali. Náboženský fanatismus. Vy Aleno, jedním slovem litujete, druhým šíříte nenávist a strach.

Sio
Sio
25. 6. 2015 10:42

Paní Aleno, ideály národního obrození vznikly mezi vzdělanou elitou, která si byla vědoma své národní příslušnosti díky létům ústrků v RU. Objektivně Čechy, které byly dílnou EU byly rozvinutější a měly silnou podnikatelskou základnu a vlastní silnou buržoazii. Asi se o tom moc nemluví, ale národní obrození bylo v podstatě důsledkem buržoazní revoluce v Čechách. Byla to snaha o emancipaci českých elit, která i díky obratné zahraniční politice byla korunována úspěchem, protože dokázala využít amerických zájmů na oslabení Evropy, tedy rozpadu RU, které se po WWI neudrželo pohromadě. Dobré pro nás. Co se týče dnešních ideálů, moc nevidím velké ideály… Číst vice »

Sio
Sio
25. 6. 2015 10:51

Téma vlastennectví rozhodně nepodceňuji, rozlišuji to od nacionalismu, byla tu o tom debata. Vnější nepřítel se i v pojmologii snaží udělat zmatek, snaží se o zničení vlasteneckého cítění Čechů i Moraváků. Moraváci jsou tak trochu mimo zájem, protože zahraniční elity tolik o něm neví. Ale sudetští Němci ano a už se snaží to využít, aby nás postavili proti sobě. Se Slováky to šlo snadno, ti mají své nacionalisty odjakživa a jsou dobře živeni katolickou církví, která ví, k čemu je to dobré a využívá toho. Najde si cesty i k moravským elitám, o to m nepochybuji. Nesmíme to dopustit! Nikdo… Číst vice »

Alena
Alena
25. 6. 2015 10:51

dixi napsal

Stačí zhlédnout pár filmů z USA a uvidíte totéž. Děje se to v různém balení všude. Jsou to zločiny. Ostatně kdo vytvořil ISSIL ? S islámem to nemá nic společného. Je to totéž, jako když tady ve jménu víry katolíci upalovali. Náboženský fanatismus. Vy Aleno, jedním slovem litujete, druhýmšíříte nenávist a strach.

tak to pardon. Jsem pragmatik, který chce vidět , co se děje, bez přikrášlení a v pravdě. Co jste naopak Vy?

Alena
Alena
25. 6. 2015 10:53

co si myslíte, pane, paní dixi o ukrajinských dětech, a proč jste, při své sluníčkovské podobě, už nesehnala sponzory pro jihovýchod Ukrajiny? Pokud jste nekonala, jsou Vaše humanitární myšlenky a konání zcela účelové, čili poplatné. Kolik za to berete?

Alena
Alena
25. 6. 2015 10:57

Sio napsal Téma vlastennectví rozhodně nepodceňuji, rozlišuji to od nacionalismu, byla tu o tom debata. Vnější nepřítel se i v pojmologii snaží udělat zmatek, snaží se o zničení vlasteneckého cítění Čechů i Moraváků. Moraváci jsou tak trochu mimo zájem, protože zahraniční elity tolik o něm neví. Ale sudetští Němci ano a už se snaží to využít, aby nás postavili proti sobě. Se Slováky to šlo snadno, ti mají své nacionalisty odjakživa a jsou dobře živeni katolickou církví, která ví, k čemu je to dobré a využívá toho. Najde si cesty i k moravským elitám, o to m nepochybuji. Nesmíme to… Číst vice »

Gatta
Gatta
25. 6. 2015 11:01

Re Sio – pěkně jste to napsal.

Pro Alenu – odkaz pro Vás:
https://www.youtube.com/watch?v=Wa2i3H-wgRI

Alena
Alena
25. 6. 2015 11:06

Gatta napsal

Re Sio – pěkně jste to napsal.

Pro Alenu – odkaz pro Vás:
https://www.youtube.com/watch?v=Wa2i3H-wgRI

pěkné

dixi
25. 6. 2015 11:12

Ukrajinským dětem, naštěstí pomáhá Rusko. Ani vy jim nepomůžete. Nedostanou se k nám. Zato těm, kterým pomoci teď můžeme, podotýkám, že by to mělo být dočasně, pomoc vehementně odmítáte, a už předem je dehonestujete. Tím sluníčkováním jste posedlá, útočíte zbytečně, je třeba pomáhat, ne jen šířit poplach, zvláště v zemích, odkud imigranti přicházejí, aby nemuseli utíkat. Ale, když už utekli, mají se postřílet, preventivně ? Nebo jak si to představujete? Zatím ještě nejsme tak chudí, abychom nepomohli,Jídla se v evropě vyhazuje nepředstavitelné množství, prázdné domy a byta tady taky jsou, pomoci dočasně je jistě v našich silách a je v… Číst vice »

Gatta
Gatta
25. 6. 2015 11:20

Re Alena.
U těcto videí je lepší jen poslouchat. Vložené obrazy nemusí vystihovat autorovo sdělení … a navíc každý tomu sdělení můžeme rozumět trochu jinak … a máme v hlavě svoje vlastní obrazy.
Pěkný den.

dixi
25. 6. 2015 11:25

Sio, dobře napsáno, kvalitní vzdělání je základ všeho.

Alena
Alena
25. 6. 2015 11:28

dixi napsal Ukrajinským dětem, naštěstí pomáhá Rusko. Ani vy jim nepomůžete. Nedostanou se k nám. Zato těm, kterým pomoci teď můžeme, podotýkám, že by to mělo být dočasně, pomoc vehementně odmítáte, a už předem je dehonestujete. Tím sluníčkováním jste posedlá, útočíte zbytečně, je třeba pomáhat, ne jen šířit poplach, zvláště v zemích, odkud imigranti přicházejí, aby nemuseli utíkat. Ale, když už utekli, mají se postřílet, preventivně ? Nebo jak si to představujete?Zatím ještě nejsme tak chudí, abychom nepomohli,Jídla se v evropě vyhazuje nepředstavitelné množství, prázdné domy a byta tady taky jsou, pomoci dočasně je jistě v našich silách a je… Číst vice »

mirror
mirror
25. 6. 2015 11:37

dixi napsal

Sio, dobře napsáno, kvalitní vzdělání je základ všeho.

60 procent imigrantů jsou analfabeti, kteří ovládají jen svůj mateřský jazyk. Možmá, že to není odpověď Siovi, ale varování všem, kdo si s jejich usídlením v ČR chtějí zahrávat. Romové umějí aspoň česky a přesto pro ně není práce.

mirror
mirror
25. 6. 2015 11:42

Ráno jsem v televizi slyšel, že Sobotka je tvrdě proti kvótám pro uprchlicky dodané k nám. Projevil však vstřícnost a stovky jich je ochoten přijmout pro ČR. Pokud vím, tak EU nabízí 1300 uprchlíků, což jsou mírně tisícovku převyšující stovky. Jak je ta řeč záludná. On ani nemusel být verbálně proti, protože EU vyhověl ve všem. Domnívám se, že vyhoví také, až půjde o desítky tisíc.

idiotronic
25. 6. 2015 12:41

Sio napsal Téma vlastennectví rozhodně nepodceňuji, rozlišuji to od nacionalismu, byla tu o tom debata. Vnější nepřítel se i v pojmologii snaží udělat zmatek, snaží se o zničení vlasteneckého cítění Čechů i Moraváků. Moraváci jsou tak trochu mimo zájem, protože zahraniční elity tolik o něm neví. Ale sudetští Němci ano a už se snaží to využít, aby nás postavili proti sobě. Se Slováky to šlo snadno, ti mají své nacionalisty odjakživa a jsou dobře živeni katolickou církví, která ví, k čemu je to dobré a využívá toho. Najde si cesty i k moravským elitám, o to m nepochybuji. Nesmíme to… Číst vice »

Sio
Sio
25. 6. 2015 13:38

:“asi jsem na tomto webu svým moravanstvím známa, přesto se domnívám že čechové a moravané vždy žili spolu a nikdy bych nechtěla nic jiného!“
To velmi rád slyším. To musí být vždy na prvním místě.

Sio
Sio
25. 6. 2015 13:48

: máte pravdu. Bohužel, je tím nadáno tak málo lidí, že z českých politiků ho jaksi nikdo nepředběhl. S vyjímkou Zemana, Ransdorfa a ač je mi nemilé to přiznávat, také Klause.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-uprchlicka-krize/319131/zeman-se-boji-uprchliku-z-muslimskych-zemi-vyhodi-mi-do-povetri-hrad.html
http://tn.nova.cz/clanek/prijimat-uprchliky-je-tragicky-omyl-evropy-uvedl-vaclav-klaus.html
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ransdorf-Americane-zpusobili-uprchlickou-krizi-zamerne-a-podporuji-islamisty-patri-pred-soud-EU-financuje-mafiansky-byznys-s-imigranty-A-ti-idioti-z-Bruselu-380961
Ať už komunisté dělali špatně všechno možné, je bez pochyb, že do prognosťáku nenabírali komformisty ani blbce. Žeby Ransdorf vzal po Zemanovi prezidenta? Asi by měl i slušné šance, po tom bor…lu, co nám tu poslední dobou dělají.

lomikel
lomikel
25. 6. 2015 22:04