STEM/MARK mě výrazně poškodila svým průzkumem

Agentura STEM/MARK mě výrazně poškodila svým, před chvílí zveřejněným, průzkumem, do kterého mne jako jediného z oficiálních kandidátů nezařadila. Tento výzkum budou zmiňovat všechna média a ve veřejnosti tak vznikne dojem, že vůbec nekandiduji.

To, že mě některá média nezvou do debat, jako např. Deník do svého “ prezidentského“ vlaku, beru jako nutnou daň toho, že některá média preferují určité kandidáty a mají na to jako soukromé subjekty svým způsobem právo.

Výzkum, ve kterém však není uveden pouze jeden oficiální kandidát, je hrubé narušení všech pravidel a hraničí to s trestným činem maření voleb.

Mgr. Petr Hannig
kandidát na prezidenta ČR

http://petrhannig-rozumni.cz
https://www.facebook.com/budmehrdi/ 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Amenre
Amenre
23. 11. 2017 7:11

Kandidatura někoho, kdo sehnal 20 podpisů od kamarádů senátorů, zatímco ostatní museli nasbírat 50.000 podpisů od lidí na ulici, mě nechává naprosto v klidu. Kór když je to kandidát, jehož strana získala v celostátních volbách 0,72% hlasů :))

peter.
23. 11. 2017 12:23

Učím sa celý život a stále je to málo.Inak by som vedel,že Česi,Moravania a Slezania žijú spokojní a šťastní v jednom zo sociálne najspravodlivejších štátov EÚ. Nielenže uštedrili Slovákom vysokú porážku,ale oni pokorili aj Nemecko,Francúzsko a V.Britániu.Neostáva mi nič iné ako tichúčko závidieť a
zároveň pripustiť,že „štatistika“ je veľká pani.S jej pomocou možno dokázať všetko,čo len chcete.
http://www.hlavnespravy.sk/najspravodlivejsou-krajinou-strednej-europy-je-cesko-ako-su-na-tom-slovaci/1216670

Petrpavel
Petrpavel
24. 11. 2017 22:36

Máš pravdu předsedo! (tedy, ne že Hannig byl mým předsedou :-) ) Ale je to houby platné. Alespoň víte v jakém státu žijete a příště už vás nenapadne se angažovat.

K peterovi : tu goebelsovskou lež o ČR jako zemi s nejnižším procentem chudoby v Evropě neberte vážně. Jde pouze a jen metodiku zvolenou tak aby vyšlo to co zadavatel chce. Kdyby se příjem nevztahoval k průměrnému platu v zemi ale ke spotřebnímu koši byli bychom někde v poslední třetině…

racek
racek
25. 11. 2017 0:07

Ehhh, pane Hanig, ještě horším problémem než ty průzkumy jsou pacholci voliči. Na ty by bylo potřeba se zaměřit, že. A taky se trochu naučit charisma, to tam holt není a koupit se nedá.