Strach z běženců ve službách korporátního fašismu

Bohužel jsem nevydržel a publikoval několik článků o problematice imigrace – např. zde, zde, zde a zde. To, co se strhlo v diskusích, mě nepřekvapilo svým obsahem, pořád ještě se tu diskutuje o něco kultivovaněji než na většině ostatních webů, ale spíše svojí intenzitou a mírou netolerance k odlišnému názoru. U některých diskutérů mám pocit, že jim k emocionální reakci stačí přečíst jen titulek, jméno autora či nějaké klíčové slovo. A emoce jsou přesně to, co má téma přistěhovalců a jeho spojení s tématem islamistického terorismu vybudit.

Už jsem kdysi kdesi napsal, že opravdový extrémista se pozná podle toho, že nemá smysl pro humor. Bylo pro mě překvapením, kolik lidí reaguje osobními invektivami, jak málo argumentů se v diskusi používá a jak se celá debata vyhrocuje a zacykluje. V této diskusi zaznělo tolik rasově a xenofobně zabarvených klišé a nesmyslů od lidí, kteří mají jinak celkem rozumné názory, že musím veřejně pogratulovat masmédiím a politikům za opravdu zdařilou kampaň. Jsem přesvědčen, že v některých případech jsou diskutující na hraně § 403 trestního zákona. Mohu je uklidnit, nic jim nehrozí – proti Rusům a muslimům se v ČR smí hlásat etnická a náboženská zášť naprosto beztrestně.

Přesvědčení, že my, příslušníci národa, který sem v minulosti přišel z povolžských stepí a z nějž ve známých dějinách odešlo několik milionů emigrantů do ciziny, jsme něco více než ostatní a máme právo posuzovat pohnutky ostatních a třídit je dle barvy pleti, náboženství, pohlaví a zdravotního stavu, by bylo opravdu k smíchu, kdyby to nevěstilo něco opravdu děsivého, co na nás naše vlastní elity cynicky chystají, a k čemu budou imigranti a islám použiti jenom jako skvělá záminka.

Nemám nic proti tomu poskytnout uprchlíkům pomoc a vrátit je do mateřské země, dokonce ani proti tomu potápět prázdné lodi pašeráků, beru to však jen jako řešení akutní krize. To dlouhodobé a těžké, co se musí udělat a o čem se vůbec nemluví, je však likvidace korporátního fašismu. Protiimigrační hysterie mu naopak skvěle slouží a povede k tomu, že uměle vyvolaný strach poslouží k zásadnímu omezení občanských práv a utažení šroubů v celé Evropě. Není nic jednoduššího, než předělat tábory pro uprchlíky na koncentrační tábory. A pak do nich k těm „potenciálním teroristům“ poslat i ty, co proti tomu budou protestovat.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
278 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
26. 6. 2015 14:34

Rozumím, je dobré si to uvědomit a stále připomínat, kde začínají prakticky všechny zásadní problémy, ale bohužel jsme postaveni jako vždy před dilema. Tedy před volbu z několika špatných možností a odstranění korporátního kapitalismu v nabídce není … a čas běží.

Tedy můj názor. Je třeba zabránit nevratným změnám. Pak má smysl uvažovat o nějaké možnosti jednání a nápravy. Tedy zastavit teď hned proud imigranů a zklidnit situaci. Pak můžeme hledat viníka a možné řešení.
V opačném případě budeme mít úplně jiné starosti a situaci, která už dobré řešení nemá.

peter.
26. 6. 2015 14:42

Gatta napsal

Rozumím, je dobré si to uvědomit a stále připomínat, kde začínají prakticky všechny zásadní problémy, ale bohužel jsme postaveni jako vždy před dilema. Tedy před volbu z několika špatných možnostía odstranění korporátního kapitalismu v nabídce není … a čas běží.

Tedy můj názor. Je třeba zabránit nevratným změnám. Pak má smysl uvažovat o nějaké možnosti jednání a nápravy. Tedy zastavit teď hned proud imigranů a zklidnit situaci. Pak můžeme hledat viníka a možné řešení.
V opačném případě budeme mít úplně jiné starosti a situaci, která už dobré řešení nemá.

+++++

aram
aram
26. 6. 2015 14:51

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/373484-utoky-na-plazich-v-tuniske-suse-si-vyzadaly-27-mrtvych.html
Nevěřím, že je to všechno je shoda okolností. Je podpáleno z několika stran. Na odstraňování korporátního kapitalismu je pozdě. Na to byl čas do léta loňského roku, když začalo hořet na JV Ukrajině, ale EU se nechala zmanipulovat a sama manipulovala ostošet, že teď má problémy doma a jen zbývá, až právě někoho napadne někde v EU dělat revoluci. Pak bude vymalováno.

Dana
Dana
26. 6. 2015 15:21

To usporadani, ktere nazyva Stan korporatnim fasismem je tu uz desetileti a presto se nenaslo rozumne reseni. Takze on se asi bude pokracovat ve svem vecnem boji, ktery neni dnes tak aktualni a, lidove receno, „stekat u jineho stromu“. Korporatni fasismus bude posledni, ktery bude znicen, protoze se zivi na lidske civilisaci, takze napred musi prijit uplne vylikvidovani zapadnich struktur , zniceni zemi a statu k naprostemu vrazednemu chaosu a pak teprve ve vyvrazdenych spolecnostech zajde „korporatni fasismus“ na ubyte… Potom bude uz Evropa pod shariou a v sharii, jak vime, korporatni fasismus funguje v jine variante, po islamsku…. Az… Číst vice »

Neználek
Neználek
26. 6. 2015 15:28

„Přesvědčení, že my, příslušníci národa, který sem v minulosti přišel z povolžských stepí a z nějž ve známých dějinách odešlo několik milionů emigrantů do ciziny, jsme něco více než ostatní“

Tak o tom není třeba pochybovat. Jsme tady DOMA. O to jsme víc. A my si rozhodneme, koho tu chceme, a koho ne. Je to naše PŘIROZENÉ PRÁVO.

Béda
26. 6. 2015 15:50

Řešit migraci bez řešení jejich kořenů a příčin (kupř. vměšování imperiálních mocností – ať již vojenské, ekonomické (embarga, ekonomická ultimáta), politické (politická ultimáta, příkazy, zinscenované převraty…) to je jako pokoušet se hasit požár, do kterého z druhé strany stříkají z cisterny hořlaviny.

Béda
26. 6. 2015 16:07

http://www.novarepublika.cz/2015/06/cina-vraci-uder-usa-jsou-rasistickou.html

Peking se tvrdě pustil do Spojených států za rozšíření střelných zbraní, které ohrožuje životy občanů, nadbytečné používání síly ze strany policie, „závažné“ mučení CIA a problémy rasové diskriminace.Čína doporučila USA, aby si laskavě řešily své problémy lidských práv
Čína v pátek vydala zprávu o stavu lidských práv ve Spojených státech v reakci na americké ministerstvo zahraničí, které zveřejnilo svou výroční zprávu o porušování lidských práv ve světě…

Béda
26. 6. 2015 16:10

…„Ministerstvo zahraničí USA 25. června vydala znovu zprávu o lidských právech v jiných zemích, i když neprokázána byť jen trochu lítosti nebo touhu zlepšit strašlivou situaci v oblasti lidských práv ve vlastní zemi,“ uvádí se v předmluvě zprávy. Dokument uvádí, že „dostatečné množství důkazů svědčí o tom, že v roce 2014 ve Spojených státech, které jsou samozvanými obránci lidských práv, nedošlo ke zlepšení existujících problémů v oblasti lidských práv, ve skutečnosti se objevila celá řada nových problémů.“ Podle čínských úřadů, navíc v roce 2014 Američané „arogantní způsobem“ porušovali lidská práva v jiných zemích, které jim vystavily „červenou kartu“ na „poli… Číst vice »

Svoboda
Svoboda
26. 6. 2015 16:12

Jakkoli nerad zde cokoli píšu, tak k tomuhle tématu přece jen pár slov : Já sám jsem ještě před dvěma, třemi měsíci jsem přesvědčoval známého o tom, že „nelze paušalizovat“ a že mezi běženci jsou přece i ženy, děti, staří lidé, atd. Ano, vím, že tam někdy i jsou… Ale nějakých 80% běženců se vyznačuje úúúúplně jinými rysy. Kdybych se o to téma nezajímal, držel bych hubu, případně bych si cosi nakvašeně myslel o xenofobních Češích. Ale tohle je opravdu jiné, Stane. To jsou hordy pologramotných násilníků, které opravdu mají v úmyslu tady parazitovat, znásilňovat a výhledově zakládat nové ghetta,… Číst vice »

peter.
26. 6. 2015 16:16

Stan napsal
Budeme znova drátovat hranice?

Máte aj nejaký iný návrh okrem toho,že sa nemáme vzrušovať,tváriť sa,že sa nič nedeje a so sklonenou hlavou sa podriadiť a skočiť do multikulti taviaceho kotla?

cnemo
26. 6. 2015 16:17

Stane, Stane, Vy opravdu nechápete vážnost situace. Za hranicí je připravena invazní armáda barbarů, většinově indoktrinovaná vražednou ideologií pedofilního proroka. To už není o diskusi, to je o přežití, válka už začala a musíte si vybrat stranu. Verbální útoky jsou to nejmenší, bude hůř a ž lidé pochopí, že účinější je bojovat proti vlastním kolaborantům (multikůltíkům) než proti imigrujícím kobylkám. Opravdu už nejde o spravedlnost či lidskost, jde o život našich potomků a jejich (alespoň částečnou) svobodu.

To, že imigrační vlnu způsobily globální elity v celku jasné, ale nám nic jiného nezbývá, než je zastavit.

Béda
26. 6. 2015 16:20

Kolik běženců doposud přijaly země, které finančně, zbraněmi a ideologicky přiživují konflikty v islámském světě? Kolik svých světonázorových souputníků doposud přijaly S.Arábie, Bahrajn, Katar, SAE, Omán, kolik běženců z jimi rozbítých zemí přijaly velice „svobodymyslné“ USA? Proč se přijímání běženců tolik brání Francie a Británie?

Neználek
Neználek
26. 6. 2015 16:23

Stan napsal
V Listopadu 89 jsme si v ohromné euforii vycinkali PŘIROZENÉ PRÁVO opustit svoji zemi a usadit se téměř kdekoliv se nám zlíbí. Teď čelíme odvrácené minci této svobody.

To jsou mi věci.

Béda
26. 6. 2015 16:25

Neználek napsal
To jsou mi věci.

taky právo (a jak to tak vypadá tak možná i povinnost) stát se bezdomovci (ve vlastí zemi).

lomikel
lomikel
26. 6. 2015 16:54

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka – kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.
http://www.novarepublika.cz/2015/06/cesky-lekar-zijici-ve-velke-britanii-na.html

lomikel
lomikel
26. 6. 2015 16:55

http://www.novarepublika.cz/2015/06/filozof-vaclav-cilek-utecenci-maji.html 26. 6. 2015 Parlamentní listy, rozhovor My si dobře pamatujeme, jak nás islám chtěl dobýt. Konvičky se spíše zastávám Na touze uprchlíků z různých končin světa dostat se do Evropy vydělává nejen kriminálně politické společenství lidí, ale podle filozofa a klimatologa Václava Cílka i distribuční mafie, která je maskována hesly o demokracii a otevřené společnosti. Obává se toho, že sem přicházejí lidé ze společností, kde existuje radost z násilí a zločin proti jinému plemeni je glorifikovaný. Navíc když přijmeme lidi bez vzdělání a bez ochoty naučit se jazyk, přijímáme někoho, kdo bude pravděpodobně zdrojem problémů. Maďarsko a Rakousko rázně… Číst vice »

jh111
jh111
26. 6. 2015 16:55

Pořád se jede podle plánu. viz. doporučená četba Jitro kouzelníků. „Nejde vůbec o potlačení nerovnosti mezi lidmi, ale naopak o její znásobení a o to, aby se z ní stal zákon chráněný nepřekročitelnými hradbami,“ říká Hitler… „Jak bude vypadat budoucí společenský řád? Kamarádi, řeknu vám to: bude v něm třída pánů, bude v něm dav různých členů strany hierarchicky utříděný, bude v něm veliká masa anonymů, kolektiv sloužících, navěky podřízených a ještě pod nimi třída ovládnutých cizinců, moderních otroků. A nad tím vším nová vysoká šlechta, o níž nemohu mluvit… Ale o těchto plánech nesmějí nic vědět prostí bojující.“ Koncentrační… Číst vice »

jh111
jh111
26. 6. 2015 16:56

pokračování „Národní myšlenky,“ říká sám, „jsem musel použít z důvodů oportunity, ale věděl jsem už, že může mít jen zatímní hodnotu… Přijde den, kdy nezbude mnoho, ani u nás v Německu, z toho, čemu se říká nacionalismus. Na světě zavládne všesvětové bratrství pánů a vládců.“ Politika je jenom vnějším projevem, praktickou a okamžitou aplikací náboženské vize zákonů života vládnoucích zemi i vesmíru. Lidstvo má před sebou úděl, který nemohou pochopit obyčejní lidé, neboť by nedokázali snést tuto vizi. To je vyhrazeno jen několika zasvěcencům. „Politika,“ říká ještě Hitler, „je jen praktickou podobou a zlomkem tohoto osudu.“ Je to vnější část… Číst vice »

Svoboda
Svoboda
26. 6. 2015 16:57

Tak já nevím – je to všechno „propaganda“ ? https://www.youtube.com/watch?v=2EdDUi7hR2I https://www.youtube.com/watch?v=FJrVIC2hUek https://www.youtube.com/watch?v=_zIczKO0ERg A to tu ty brutálnější ani nedávám… ČR si absolutně neví rady ani s Cikány a jejich mentalitou a chováním. Jsem z Ostravska, potkávám je denně, nikdo mě nemůže obvinit ze zaujatosti, jsou to vlastní zkušenosti. Jak by si v takovém, bezbranném Kocourkově bylo možné poradit s lidmi ještě deformovanějšími ? Jinak ještě k tomu svržení korporátního fašismu, které je v tuto chvíli asi příliš velkým cílem. Ono by už malými krůčky k lepšímu bylo např. vystoupení z NATO a zavedení Tobinovy daně. A vidíte ( resp. uvidíte… Číst vice »

lomikel
lomikel
26. 6. 2015 17:07

ne Stane, zadne spolecny pohled na imigraci s vami nemam. to je poprve za tu dobu co ctu OM kdy to musim rici ze linie serveru je mi v nejake otazce zcela cizi. je to zvlaste proto ze neni snaha o analyzu, treba i prevzatou. velmi alamrujici je vase permanetni snaha v tomto tematu o ciste emocne ladene prispevky, v tom vam tribun zdatne sekunduje. pokud budou vase multikulti kruhy pracovat jen s emocemi ne jen ze nikoho nerpresvedcite ale sam tim kopete prikop pro jakekoli vecne diskuse a analyzi ktere by umoznili popsat a kvantifikovat situaci kolem rizene migrace.… Číst vice »

Sio
Sio
26. 6. 2015 17:33

Nevím, koho všechno má Stan na mysli, ano , napsal jsem několik jednoznačných odsouzení kvót imigrace a imigrace z těchto zemích obecně. Snažím se diskutovat bez emocí a tak jsem se myslím žádných emotivních urážek na jejich adresu nedopustil. Pokud ano, jsem připraven vysvětlovat nebo se omlouvat. Na emoce se tu hraje a to na pocity viny a lítost, tak to vidím. Jistě, pak jsou tu také pocity strachu, bezmoci a vzteku. Moje námitky se rozhodně netýkají ani rasy ani barvy kůže. Týkají se KULTURNÍCH ROZDÍLŮ, EKONOMICKÉ ZÁTĚŽE a ANTIHUMMÁNNOSTI CELÉHO PROCESU VZHLEDEM K TĚM LIDEM, KTEŘÍ VE SVÝCH DOMOVECH… Číst vice »

peter.
26. 6. 2015 17:35

Boli na Slovensku časy,keď mafiáni odrezali hlavu policajtovi a nechali ju na verejnom mieste v kvetináči.Chvalabohu,už sa to nestáva,mafiáni sú mŕtvi,v base alebo postúpili na vyšší level,čím sa stali nedotknuteľní.
Tak by som bol nerád,aby sa k nám zvyk odrezávať hlavy svojim obetiam znovu vrátil.Už nie od mafiánov,ale od islamistov.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/359687-teroristicky-utok-v-lyone-po-atentate-nasli-odrezanu-ludsku-hlavu/
Prezident Hollande urýchlene opustil kvôli tomuto teroristickému útoku summit
EU.
Kto ako zaseje,tak bude žať.

Sio
Sio
26. 6. 2015 17:39

Stan napsal

Neználku, my jsme tady sice DOMA, ale už tady nerozhodujeme téměř o ničem. V Listopadu 89 jsme si v ohromné euforii vycinkali PŘIROZENÉ PRÁVO opustit svoji zemi a usadit se téměř kdekoliv se nám zlíbí. Teď čelíme odvrácené minci této svobody. Budeme znova drátovat hranice?

Pokud to bude nezbytné, jednoznačně jsem pro. O změně postoje začnu intenzivně uvažovat v okamžiku, kdy bude rozebrán ten plot mezi USA a Mexikem. V západních zemích jsem viděl dost, aby mi zase tak moc nechyběly. Dávám přednost pořádku u nás doma.

Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
26. 6. 2015 17:54

Stane, raději budu živý fašista, než bláhový idealista s odřezanou hlavou. A ke stejnému názoru jsem už s příchodem Gorbačova začal vychovávat své dva syny. Preventivně oba mají vojenské školy a osmiletý vnuk se zrovna v tuto chvíli opět učí střílet – zatím ze vzduchovky. Klidně si mne označte za paranoidního ustrašence. Já spoustu z Vás mám za naivky, poněvadž vidím, co za mírumilovné dobráky se k nám do Evropy na těch lodích hrne a co o tom píšete. Zastávat humánní ideály může pouze ten, kdo tuto dobře a dost dlouho plánovanou akci přežije.

abx
abx
26. 6. 2015 17:57

ako sa hovori v tom starom zidovskom vtipe – vsetko je inak. dopozeral som cely zaznam zo sobotnej protestnej demonstracie proti imigracnym kvotam dna 20.6.2015 v Bratislave na SNP. je zaujimave, co vsetko maistreamove media zamlcali, uvediem v skratke: – protestovalo sa AJ proti kapitalizmu, ktory nedokaze riesit vznikajuce problemy a tieto eskaluju, narastaju – v prejavoch bola pritomna cesko-slovenska, aj europska solidarita, vystupili aj dvaja recnici z CR – boli artikulovane urcite protiamericke nalady – reminiscencie na bombardovanie Srbska, vznikol obraz hlavneho nepriatela – ostre odsudenie cinnosti narodnych zastupcov v EU parlamente, ktori zradzaju narodne zaujmy – odpor voci… Číst vice »

Alena
Alena
26. 6. 2015 18:03

Georgius z Raduně napsal Stane, raději budu živý fašista, než bláhový idealista s odřezanou hlavou. A ke stejnému názoru jsem už s příchodem Gorbačova začal vychovávat své dva syny. Preventivně oba mají vojenské školy a osmiletý vnuk se zrovna v tuto chvíli opět učí střílet – zatím ze vzduchovky. Klidně si mne označte za paranoidního ustrašence. Já spoustu z Vás mám za naivky, poněvadž vidím, co za mírumilovné dobráky se k nám do Evropy na těch lodích hrne a co o tom píšete. Zastávat humánní ideály může pouze ten, kdo tuto dobře a dost dlouho plánovanou akci přežije. Nejste osamocen,… Číst vice »

orinoko
orinoko
26. 6. 2015 18:05

Tak tohle není žádný fake. Tohle je autentická emerická práce, jejíž dobrodiní můžeme za chvíli ochutnávat v dávkách větších než malé množství.

http://www.nekorektni-tv.cz/?p=16088

Irena
26. 6. 2015 18:11

Stane zajímalo by mě, zda jsi viděl předměstí Londýna a Paříže. Líbili se ti? Myslíš si, že my to zvládneme lépe? Pokud vím tak už roky živoří v různých ghetech Palestinci. Proč jsme tedy nezachránili je? Možná bychom mohli zachránit celý svět. My si nedokážeme poradit ani se svými problémy, nedokážeme zastavit naše vlastní elity, aby se nepodíleli jménem nás všech na těch hnusárnách Západu a myslíš si, že si poradíme s tisícovkami lidí, které nám sem navíc posílají schválně, aby nás ještě víc odzbrojili a svázali nám ruce? Nestačil ti jeden příklad s pátou kolonou Němců za zadkem, když… Číst vice »

cnemo
26. 6. 2015 18:20

Stan napsal A kurva, to je slovník, s tím už se snad ani diskutovat nedá: Invazní armáda barbarů pedofilního proroka, válka začala, bojovat proti vlastním kolaborantům, částečná svoboda… No nic, kartáček mám už dávno připravený, akorát jsem nečekal, že si pro mě přijdou zrovna „tihle vlastenci“. Máte jiné stručné označení pro lidi, kteří se sem hrnou? Co z toho není pravda? Víte, už jsem moc starý na to, abych někam utíkal. Neemigroval jsem, když tu byli bolševici s Rusákama a kvůli primitivním machometánům s tím nehodlám začínat. Ono ani není moc kam. A pokud opravdu chcete pustit nepřítele za hradby… Číst vice »

Gatta
Gatta
26. 6. 2015 18:25

Re cnemo. Je to nějaký divný – s těmi imigranty na OM, nejdřív dlouho divný ticho a pak dva docela divně nečekané postoje …

orinoko
orinoko
26. 6. 2015 18:39

Je třeba rozšířit obzory. To je tabletový ser very good.

http://www.dotyk.cz/50-2014/1_editorial

abx
abx
26. 6. 2015 18:42

bol to biznis?
par dni dozadu sa rokovalo o predlzeni sankcii voci Rusku a teraz zrazu padli imigracne kvoty. asi to bolo nieco za nieco a to nieco si niekto prisvojuje ako velky uspech svojej politiky. no fuj, chcelo by to velky RESET. som zvedavy, co na to Pjakin, kto ma azbuku na klavesnici poslite mu otazku…

orinoko
orinoko
26. 6. 2015 18:57

Já osobně bych pro přijetí některých uprchlíků byl. Ale po splnění 100 plus 1 podmínek a v omezené míře. Rozhodně jenom těch, kteří mají poměrně blízko k místnímu civilizačnímu okruhu a nenesou v lebce zprostředkovanou emerickou NWO výduť. Konkrétně mám na mysli evidentně postižené syrské RODINY s dohledatelnou historií.
Afrika ani náhodou. A Pakistán už vůbec ne. Když tam prý mohl žít Zlý Ládík, tak tak tam může žít každý.

Aleš
Aleš
26. 6. 2015 19:14

http://e-republika.cz/article3186-Konvi%C4%8Dky-v-%C4%8CR-nechceme
Ireno: to není otázka diskuse, milion uprchlíků je nic proti jediné buňce SS.
Hnědý mor musíme zastavit, ikdybychom museli uživit milion hladových krků navíc. Když to neuděláme, dopadneme jako na Ukrajině. Nebo ještě hůř. Jestli chceme udělat něco proto, aby sem ti uprchlíci nechodili, musíme opustit NATO a ekonomicky se osamostatnit od petrodolaru.

orinoko
orinoko
26. 6. 2015 19:15

Ještě bych to upřesnil – žádný pubertální a postpubertální imigranstký cajk by neměl šanci. Pokud by dorazil s něčím značkovým, tak rovnou nakopat prdel.
Dívejme se k sousedům.

http://www.stalo-se.cz/?p=26953

Ale i dalším v Eurosojuzu.

http://www.stalo-se.cz/?p=26611

Osmanská hovada.

http://www.stalo-se.cz/?p=26611

http://www.ze-sveta.cz/?p=18289

http://www.ze-sveta.cz/?p=29151

peter.
26. 6. 2015 19:35

Stan napsal Nemám nic proti tomu poskytnout uprchlíkům pomoc a vrátit je do mateřské země, dokonce ani proti tomu potápět prázdné lodi Lenže my už čelíme akútnemu nebezpečenstvu,za Dunajom ich už majú 60 tisíc a vrátiť ich domov vám nedovolí ľudskoprávna agenda EÚ.Oni odhadzujú doklady do mora aby nikto nemohol zistiť odkiaľ vlastne prišli.Kam ich teda chcete vrátiť?A ako som sa dočítal,tak ich prevážajú lode plaviace sa pod americkou vlajkou.Tak ako ich chcete potápať?Keby EU mohla a hlavne chcela,tak by jednoducho nenechala vyplávať od brehov Afriky ani jednu loď.To o čom tu píšete je neuskutočniteľné.Lavína sa už pohla a nejakými… Číst vice »

orinoko
orinoko
26. 6. 2015 19:37

Ještě dodatek.
Šíité, Alavité, Kurdové se vyznačují daleko umírněnější verzí islámu, pokud ho vůbec vyznávají. Proto jsou také trnem v oku šílených sunnitů a pravěkých wahabitů, kteří se nerozpakují terorizovat de facto souvěrce.

abx
abx
26. 6. 2015 19:42

nieco zo zivota pre humanitarnych teoretikov, anonymny internetovy prispevok, nick „hygly“ o problemoch spoluzitia roznych nabozenstiev a kultur: ____ Osem rokov zijem v Dansku. Zacinala som ako upratovacka na strednej skole, kde osemdesiat percent studentov bolo muslimskeho vierovyznania. (automechanici – v Dansku je to pre nich najviac lukrativny job). Na krku som nosila strieborny krizik. Raz si ho vsimol jeden zo studentov. Na cerstvo umytu podlahu, rovno pred moje nohy hodil supku z banana. Ked som ho slusne vyzvala aby ju zodvihol a hodil do kosa odmietol s poznamkou, ze spinu u nich cistia zeny a to na kolenach. Nic… Číst vice »

Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
26. 6. 2015 19:47

Asi jsem, Stane, úplný debil, poněvadž ve snaze „zabránit“ nástupu fašismu mám souhlasit s přílivem náboženských fanatiků a primitivů, které vrátit není jak a kam a kteří k nám přicházejí na výkrm a k rozmnožení, aby to tu pak zabrali jako třeba Kosovo. Skuteční fašisté, kteří sedí za velkou louží a toto organizují, z Vás musí mít velikou čurinu.

cnemo
26. 6. 2015 19:56

Aleš napsal
Ireno: to není otázka diskuse, milion uprchlíků je nic proti jediné buňce SS.
Hnědý mor musíme zastavit, ikdybychom museli uživit milion hladových krků navíc.

:) „To chce omývat přirození vlažnó vodó“, jak praví klasik. Když není rozum, je nálepka SS:)

Pochybuji, že Vy budete ten milion živit. To spíš já, vzhledem k naší rozdílné schopnosti vytvářet hodnoty a platit daně:) Opravdu bych se nechtěl dožít této situace, kdyby 5 ekonomicky činných živilo 1 imigranta, to by skončilo velmi rychle šíleným masakrem.