Retro: Stručný návod, jak se stát antisemitou

9. 4. 2012

K básni Güntera Grasse, která tak rozbouřila a převážně pobouřila „demokratický tisk“ po celém světě, se už vyjádřil kdekdo. Taky Věra Tydlitátová, svým typickým způsobem. A já hlupák zareagoval. Madam mi odpověděla. A pak zareagovala typickým způsobem – mé další námitky proti jejím jalovým řečem zablokovala. A teď jsem v pytli. Zaveden ve všech databázích ADL, s cejchem lháře a obhájce esesáků, bez možnosti vyjádřit se pod předmětným článkem. Tak to zkusím tady, třeba si to někdo ze čtenářů jejího vypečeného blogu přečte:

 • Na kauze Güntera Grasse se opět jasně prokázalo, že jediným korektním způsobem, jak kritizovat sionisty, je chválit je.
 • Na kritiku se totiž ozve drtivá odpověď – antisemitismus, holokaust, ohrožení jediné opravdové demokracie na Středním východě  šílenými mulláhy vyvíjejícími atomovou bombu ke zničení Izraele a celého západního světa.
 • Co na tom, že nebylo vyvráceno jediné Grassovo tvrzení?
 • Co na tom, že příkladnými antisemity jsou sionisté, kteří bytostně nenávidí semitské Araby?
 • Co na tom, že holokaust proběhl před takřka 70 lety a slouží už dnes především k obhajování okupace, segregace a útlaku podobného tomu, který používali Němci za 2. světové války proti Židům?
 • Co na tom, že Ahmadínežád nikdy neřekl nic o vymazání Izraele z mapy, ale v inkriminovaném projevu citoval Chomejního, který hovořil o vymazání sionistického režimu z knihy dějin?
 • Co na tom, že Izrael, na rozdíl od Íránu, nepodepsal Smlouvu o nešíření jaderných zbraní?
 • Co na tom, že Izrael, na rozdíl od Íránu, má více než 200 jaderných zbrani?
 • Co na tom, že část z nich míří i na evropská velkoměsta?
 • Co na tom, že neexistují žádné důkazy o vojenském jaderném programu Íránu?
 • Co na tom, že jediný, kdo odmítá bezjadernou zónu na Středním východě, je Izrael?
 • Co na tom, že válka proti Íránu by znamenala smrtelné nebezpečí pro všechny izraelské občany? Co na tom, že by mohla přerůst ve 3. světovou válku a vyhladit celé lidstvo?

Mluvit se však o tom nesmí, jen samo přemýšlení o jaderné mocnosti jménem Izrael je tabu vynucované takovými nenápadnými prostředky, jako jsou denunciace, zveřejňování dokumentů z dávné minulosti (např. záznamů Güntera Grasse z doby jeho poválečného uvěznění jako vojenského zajatce), cenzura nepohodlných názorů, blacklisty, falešná udání, propouštění ze zaměstnání, likvidace v podnikání, vykonstruované soudní procesy…

Lidičky, přestaňme mít strach a vzepřeme se tomu, vždyť to jsou všechno většině z nás starších důvěrně známé totalitní metody.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
18. 4. 2019 12:51

Tak tak, až sem jsme dosli. A JIM /vyslovuje se dzim/ to ani není blbe. A posvátná úcta s jakou se o Izraeli žvani v české TV kraksne je přímo dechberouci. A neskonale uzasna. V té zemi ani nemají septiky, protože hnědá lejna se tam prostě nekonaji. ONI jsou jini. Jsou to nadlide. Co na tom, že se v Izraeli droguje jak o zavod. Co na tom, že Jeruzalém kdekoho při návštěvě vykoleji tak, že začne hledat nejaky ten kriz, aby kromě svého života tahl ještě cizí udel. Umíte si vůbec predstavit, co by se delo, kdyby izraelská družice úspěšně… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 12:56

Asi si budu muset přečíst Zidovku z Toleda.
Klasika.
Něco jako Marie Kolabernikova s pětiletkou za 3 roky.
A propos … Netleskali náhodou Zide, když hořelo v Paříži u Quasimodu?
Jako se to stalo druhdy v Novém Jorku.

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:01

To my cizci máme poněkud zvláštní smysl pro souvislosti.

http://www.videohumor.cz/video/ytsQBN-Fp0y98/flamingo-quasimoduv-sen/

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:05

Že by se nám nějak probouzela slavná ceská pravice?
Jak se ale rika… Jedna vlaštovka jaro nedela.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Notre-Dame-Lzete-novinari-nastvala-se-Sichtarova-A-napsala-treskute-veci-578263

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:16

Trocha fantazirovani.
Egypt velmi vážně uvažuje , že v budoucnu svoje vojenská emericka éra nahradí ruskými samoljoty , které se velmi osvědčily v Syrii.
Budou mít /v Egypte/ jednu jistotu: emericka éra nebudou hacknuta Izraelem v případě nečekaných turbulenci.
Egyptský Sisi si prý vcelku rozumí s lybijskym Haftarem.
Émerika se prý nachází v predsokovem stavu … O jak slovutne a dechberouci, pricemz zajisté i uzasne.
A Izrazid? Rád by přistál na ropných polich která jsou na dohled Mrtvého more.

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:20

Většinu času“ se dějiny institucionálně zabývají utajováním naší hanby. “—Gilad Atzmon Miluji slova, hudbu a duši mého džihádského bratra Gilada Atzmona, který se narodil v Izraeli. Ve skutečnosti si užívám jeho společnosti tolik, že se každý rok věnuji převážně nevděčnému úkolu organizovat pro něj veřejnou akci v izraelském městě Madison ve Wisconsinu. V loňském roce místní izraelské okupační síly dostali Gilada na poslední chvíli zakázáno z komunitního centra Wil-Mar . Režisér nám vrátil peníze a řekl nám tolik slov, že Wil-Marovo povinné potlačování svobody projevu bylo o Benjaminech . Řídili jsme tedy lidi po bloku do rotundy Orton Park, což… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:36

Takhle se to dela. Pravda i o nadlidech.
Ale jen tak dlouho, než sprcka praskne.

http://www.novarepublika.cz/2019/04/russia-gate-koniec-najvacsej.html

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 13:53

Šílený svet. Katedrála Notre Dáme jako zánik lidské civilizace. Kdo se dnes zabývá tim, jak anglo-emericka hovada na konci druhé světové naprosto brutálně bombardovala Drazdany. Jiste, byl precedens … Londyn, Coventry… Ale nikoli emericky Manhattan. Drazdany byly plné nemeckych uprchlíků z vychodu, kde je ohrožoval barbarsky Rus. Tak našli mír pod praporem pruhu. Já osobně Notre Dame znám jen diky panu Hugovi. A české mentalite hledat svoje vlastní souvislosti. Olovo na lidi, olovo na lidi lil Quasimodo Z Notre Dame Trámy a kamení , tramy a kamení … Znáte to. Co vlastně vime? Nepristal náhodou džihád docela reálné ve křesťanském… Číst vice »

orinoko
orinoko
18. 4. 2019 17:06