Štvrta vlna fašizace je tady

Tajak zme popisovali v kronyce koronopodfucku, pokud se lidi nepostavi proti šikaně, vladce bude pokračovat a jeho arogance přeroste ve fašizaci. A pokud nebude odpor proti fašizaci, přijde teror a koncentraky.

Vzhledem k temu, že nas režimni medyja masiruju a připravuju na štvrtu vlnu, zme fčil kajsik mezi fašizaci a terorem. Jarni šikana v podobě zavřenych okresnich hranic a nesmyslnych hadru na pysku je za nama. Jakysik nepatrny odpor se sice zvednul, dokonce aji pravnici a soudy se pokušali upozornit na to, že tu cosik neni v pořadku, ale co se budeme povidat – bylo to slabe.

A proto može vladce pokračovat a přesune se z oblasti šikany do oblasti otevřene fašizace. (Neni podstatne, o jakeho vladce ide, každy využije přiležitost, keru mu doba nabizi, ať už je to oligarch nebo kdokoliv z Bruselske pětky).

Fašizace se projevuje nerespektovanim zakona, soudy rušena opatřeni byla mnoho razy nastolena v nove formě – to bylo na jaře. Fčil přišel čas na dalši krok – vladař už zapomněl na kecy o dobrovolnosti očkovani a otevřeně nastavil segregačni a aparteidova pravidla pro ruzne skupiny občanu. Přestože opichany člověk može šiřit nemoc tajak čistokrevny, maju opichani neopravněne vyhody v cestovani, zaměstnani nebo třeba nutnosti testovat se. To všecko asi proto, aby mohl roznašat nemoc po celem světě.

No a vzhledem k temu, že lid ani tentokrat neprotestuje, vladař pokračuje v zavaďani dalšich totalitně fašistyckych praktyk. Aparteid se prohlubi a zdravym, čistokrevnym občanum se zakaže navštěvovat sportovni, kulturni a jina představeni, pravě tajak navštěva restauraci a jidelen. Jestli vas napada paralela s fašizaci veřejneho prostoru za Němcu, ide o naprosto totožny postup.

Zkusil sem se teda podivat na aktualni vysledky hlašenych koronopozityvnich osob. Vybral sem dva staty, kere byly vybrane jako testovaci polygony fašizace – tedy Česko a Slovensko. A jako protipol sem vzal tři staty, kere fašizujici opatřeni nezavedly praktycky nikdy – Švedsko, Bělorusko a Dominykansku republiku.

Schvalně sem na ty grafy nedal popisky, bo nesu podstatne. Ve všeckych statach je pruběh grafu podobny, v testovacim prostoru Česko-Slovenska je však situace podstatně horši, přestože fašizace postupuje milovyma krokama.

Kdybyste chtěli vědět, kery stat je kery, přesna čisla najdete tady. Všecky staty maju přibližně 10 milionu obyvatel, kromě Slovenska. No a to je tak pro dnešni report o postupu fašizace všecko. A pokud nepřijde odpor proti tomuto bezpravi, bude vladař pokračovat, za tyden vyrukuje s terorem ve formě nehoraznych pokut za nedodržovani nelegalnich opatřeni, pak stejně zavře všecko tajak vloni a občani budu moct sedět doma, přemyšlat, kaj se asi tak stala chyba a z ona pozorovat komanda honici čistokrevne spoluobčany, kerym fašistycka vlada zakazala chodit do roboty

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Minsk Coronofree

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777821

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
25. 10. 2021 20:54

Jakpak to má Tereza Kostková? Měla být v porotě Star trsání a má covida. Předpokládám, že je řádně opíchaná. Augusti jsou na tohle vcelku uvědomělí. Pokud by nebyla, tak by to byla medýjální extáze – neopíchaná má covida. Ale kdo by řešil trsání v české TV kraksně. Tam je covidově tak přeexponováno, že to nějaká nakažená a opíchaná přenašečka nemůže rozhodit. V Rusku je covid, na Haliči není. Jak by také mohl, když Halič chystá válku. Jaképak coronacavyky. Já už ty vlny nepočítám. Oni sami nevědí, která vlastně běží. Podle nějakého info zdroje to skončí v březnu 2022 jako když… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
25. 10. 2021 22:17

To je i na D-FENS.

Jakže se jmenují ti 4 jezdci …???
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Apokalypti%C4%8Dt%C3%AD_jezdci

Bety
Bety
26. 10. 2021 9:16

A to už jste slyšeli? Fekální odpady jsou plné koronaviru!!! No není to hrůza, a zároveň není to úžasné kde všude jsou schopní najít něco, co zatím ani nedokázali stoprocentně identifikovat???
Fakt žijeme ve věku zázraků.

malymax
malymax
26. 10. 2021 11:13

A je to tady : „Je to epidemie neočkovaných,“ prohlásil dnes „ještěministr“ zdravotnictví. Očekával jsem podobný výkřik až v listopadu, ale tenhle kašpárek nechce být pozadu ve srovnání s Rakouskem a Německem, odkud nejspíše direktivy s ochotou a horlivě přebírá. Věc se má tak, „milá neočkovaná populace, že ti očkovaní už mají svou imunitu poněkud oslabenou a vy neočkovaní je tím virem znovu ohrožujete a nákazujete ! “ TAK nějak to jmenovaný formuloval a mně poté bouchly saze, neboť jsem si vědom, kam až tahle štvanice na neočkované povede… Jisté je, že s covidovou diktaturou nemůžeme zůstat osamělí, když se… Číst vice »

Achetaton
Achetaton
Reply to  malymax
26. 10. 2021 19:30

Myslím, že nám dochází čas. Jak dlouho si ještě můžeme dovolit diskutovat, co že se to vlastně děje, a co s tím můžeme dělat?

orinoko
orinoko
26. 10. 2021 11:14

Jak jsem již byl naznačil dříve – o svých vlastních krocích v tomto slzavém údolí rozhoduji jen částečně. Včera přilétlo a dneska přistálo. Mířím stále jinam a pořád nelze dojít. Původní nápad o české státnosti s ohledem na dnešek nabobtnal do rozměrů, které jsou na TV seriál. Přesto se to pokusím zkrátit. Bůh to žádá…

KHa2.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
26. 10. 2021 11:34

Na stejném místě, ale na trochu jiném GPS jsem znovu prožil chvíle z nějakých patrně let 2004 až 2006 nad údolím Vrchlice. Vůbec jsem netušil, co se mnou děje. Právě teď se píše 2. díl.

KH2a.jpg
Točmistr
Točmistr
26. 10. 2021 17:29
Achetaton
Achetaton
26. 10. 2021 19:21

Pořád mi to s tím očkováním nejde do hlavy. Jestli na to budou takhle pořád tlačit, a pokud ty šmakulády opravdu obsahují takové jedy, musí časem zákonitě dojít k naprostému kolapsu západu, potažmo celého světa, kromě Ruska, protože Sputnik. Když vzroste časem neúnosně počet nemocných, zhroutí se zdravotní systém, začnou masivně umírat lidé, stoupne panika a dojde k naprostému zhroucení ekonomik. Pokud by si vybrali k testování dejme tomu malou část obyvatelstva, která nemá zásadní vluv na chod společnosti, tak bych to chápal, ale tohle očkování padni komu padni? Nemůžou vědět, který sektor to poškodí natolik, že nebude schopný fungovat.… Číst vice »