Teď se ukáže, je-li Trump skutečně prezidentem

Co vše můžeme vyvodit z totálního krachu „vyšetřování“ Russiagate, které (jak oficiálně oznámeno), nepřineslo žádný důkaz o „ruském vměšování“?

Můžeme vyvodit, že šlo o zločin, upečený korupčnickým a nemorálním vojensko-bezpečnostním komplexem, který se rozhodl ubránit svůj bilionový rozpočet a moc tak, že americkým občanům ještě jednou představí Rusko jako zavilého a proradného nepřítele Spojených států.

Můžeme vyvodit, že Demokratický národní kongres (DNC) Hillary Clintonové byl komplicem tohoto zločinu, a že darebáci jako J. Nadler a A. Schift zničili věrohodnost Demokratické strany.

Můžeme vyvodit, že korupčnický vojensko-bezpečnostní komplex a Demokratická strana byly natolik pevně rozhodnuty posloužit svým sobeckým zájmům, že pro jejich prospěch neváhaly vehnat svět až na okraj rizika nukleární války.

Můžeme vyvodit, že skutečnost, že takoví kriminálníci jako Mueller, Brennan, Comey, Rosenstein a Clapper stáli kdy na vrcholu amerických zpravodajských služeb a zpravodajského vyšetřování, je důkazem faktu, že vláda USA je kriminální organizací .

Jak nám připomíná Tucker Carlson, uvědomme si, že Muellerovo „vyšetřování“ vůbec nebylo vyšetřováním vedeným lidmi s dobrými úmysly, kteří se prostě jen zmýlili. Nikoliv! Šlo o zorganizovaný hon na čarodějnice, vedený s cílem zlikvidovat prezidenta Spojených států. (ZDE)

Co nakonec vzejde z tohoto neúspěšného a zrádného pokusu Demokratické strany, vojensko-bezpečnostního komplexu a presstitutek falešně odsoudit řádně zvoleného prezidenta a zbavit ho úřadu?

Spokojí se Trump s tím, že jeho nepřátelům pokus vystrnadit jej z úřadu prostě jen nevyšel, a povznesen nad tuto „prkotinu“ povede svůj úřad dál, jako by se nic nestalo? Anebo bude naopak trvat na jejich zodpovědnosti za tento jejich kriminální čin? Prokáže se tedy být dost silný na to, aby rozjel vyšetřování „ilegálního spiknutí, které nevyšlo“, či je až příliš hustě obklopen nepřáteli na to, aby mohl skutečně fungovat jako prezident a zůstane jen vedoucí figurkou kriminálních elementů, které dnes v USA fakticky vládnou?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
27. 3. 2019 20:27

No, nějaké plivance se v té zprávě přece jen našly, nigdo neny tokonaly… U nás to zažívá trio Zeman, Okamura, Babiš. Stejné metody, stejné typy … a Hamáček nic. Vždyť to jsou schvalování výzev k násilí, krvavé urážky a sabotáže státních zálmů v zahraničí. A Hamáček nic.

Dana
Dana
28. 3. 2019 1:36

Mno, velice aktivnim presidentem je Doald Trump uz od roku 2017, takze teatralni retorika dedy Robertse je jen pozovani.. Rusti hakeri skutecne vnikli do volebniho systemu Demokratu, ovsem zadna skoda z toho nebyla, a nasledoval protest proti vmesovani se do politiky jineho statu. Toto se moc nezduraznuje, protoze vsechny zeme, ktere maji rozvinutou techniku toto delaji, jiste i Spojene Staty. Nemame dukazy, ze hakovani byl rozkaz od samotneho Put’ky, ci naopak nektere oligarske skupiny, co propaguje Navalneho. Hlavni motiv pro tu Russiagate hysterii byla nadeje na „Impeachment“. Demokrati posleze doufali, ze se ve Muellerove vysetrovani najde neco, co by ospravedlnilo… Číst vice »

racek
racek
28. 3. 2019 19:30

No, Trump mi připomíná opravdu dost Zemana. Většinou používá zdravý rozum a tím vytáčí představitele pravdolásky. Což on dělá s chutí. Občas, tak dvakrát třikrát za rok, by ho člověk nejradši zabil. A taky podobný, nekritický vztah k Izraeli. Za to ho ovšem nikdo z pravdolásky kupodivu nekritizuje, že.
A hlavně z nich cítím silný závan normálnosti a chuti bránit život. Ten normální, obyčejný, nás vidláků a debilů, kterým nepomůže že mají několik vysokých a velké zkušenosti.