Tereza Spencerová lomí rukama: Kdákání z Bruselu. Zavřít do blázince. A jasně, za vše může Putin

Pokud se budou muset USA rozhodnout mezi svým spojencem z NATO Tureckem a svými spojenci z YPG, koho si asi tak vyberou? Tím spíš, že nový Trumpův poradce pro národní bezpečnost Michael Flynn tureckého prezidenta Erdogana v zásadě opěvuje a tvrdí, že by USA měly do Turecka vydat exilového duchovního a údajného strůjce letního pokusu o převrat Fethulláha Gülena. A navíc se mezitím ukázalo, že Flynn měl lobbistickou firmu, která pro Turecko v USA i pracovala.

…politici, které máme, se v posledních několika letech naučili opakovat mantru „Putin může za všechno“, což je ovšem jen další problém. Vychází z něj třeba tvrzení, že „Putin“ vlastně vyhrál letos už v nizozemském referendu o asociaci s Ukrajinou, pak při Brexitu, pak u sebe doma v parlamentních volbách, pak s Trumpem, pak v Moldově a v prezidentských volbách v Bulharsku, na spadnutí je letos ještě prezidentský úřad v Rakousku a možný pád vlády v Itálii a příští rok se navíc plánují volby v Nizozemsku, Německu a Francii, kde se podle všeho utkají dva jeho „přátelé“, tedy Fillon s Le Penovou… Já sice tuším, že je skvělé mít někoho, na koho můžu hodit všechny hříchy světa a zbavit se jakékoli zodpovědnosti, ale strkat všude Putina, onoho „všeobjímajícího přítele všech našich nepřátel“, je ze všeho nejvíc neotřesitelným důkazem toho, že naše „elity“ s konečnou platností ztratily kontakt s realitou, že netuší, že každým svým dalším slovem, natož činem, který nevede k pojmenování našeho stavu, vesměs vše jen zhoršují.

Co na tom, že pateticky oplakáváme oběti teroristických útoků kdekoli v Evropě, když lidé, kteří vlastně kdysi dali teroristům do rukou zbraně, výbušniny a peníze, kráčejí v čele všech těch smutečních průvodů?

Celý článek najdete na Parlamentních listech

Stanův komentář: Do kamene tesat…

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
peter.Aleš Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aleš
Člen
Aleš
peter.
Člen

Skupina „Ortel“sa zase umiestnila v „Zlatom slavíkovi“.Ja ich nepočúvam,no rešpektujem skutočnosť,že Ortel spiva o tom,čo trápi väčšinu Čechov.Inak by sa taký Banga ktorý nie je ani xenofób ani rasista ako Ortel,umiestnil v tejto ankete pred ním.Tak sa pozrime,aké hodnoty vyznáva vo svojich „songoch“bojovník proti rasizmu – Banga.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-si-mezi-sebou-rozesilaji-texty-pisnicek-romskeho-zpevaka-Bangy-ktery-vypiskal-Tomase-Ortela-A-nestaci-se-divit-464697