Domů » Termonukleární umění z NASA

Termonukleární umění z NASA

by Stan
1 komentáře

Slunce v ultravysokém rozlišení 4K.

Může se vám také líbit

1 komentáře

idiotronic 8. 11. 2015 - 1:16

Záběr mne vede k názornému pohledu na naši pozici ve vesmíru. A to je prosím Slunce zařízení, vytvořené z materiálu, již jednou použitého (asi ne jen jednou). Jinak by Temelín neměl na co běžet, uran vznikl kdovíkde daleko, datum se nedochovalo. Když Země vznikala, měl uran takový poměr izotopů, že by se nemusel obohacovat. Stejně by mne zajímalo, jaký postoj zaujme Evropská komise k proměně Slunce na rudého obra. Když k tomu bude přistupovat laxně , jako k imigrantům, tak se Země vypaří a jen úředníci zůstanou…
Jo, a lidovci budou nezbytní k sestavení stabilní koalice.

A stejně bych na Slunci vegetovat nechtěl. Těch 27g gravitace by mi utrhlo játra a zploštilo mozek. Někdy mám dojem, že se to už děje…

Zanechat komentář