Tisková konference MO RF ze dne 24. 2. 2016

Na základně Hmeinim začalo pracovat koordinační centrum pro příměří v Sýrii.

Překlad a titulky: V. Kostik

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
29. 2. 2016 7:23

Tisková konference MO RF potvrzuje následující. „Prolhaný“ a „nekompetentní“ Obama je totiž pořád kompetentnější než psychopaté v Pentagonu, satanistickém pentagramu. Tyhle psychopaty by měla americká veřejnost zavřít do ústavů, ne jako posedlí se ukájet v psychologickém profilu kačera Donalda (Trumpa). Jiný Donald (Rumsfeld) však média nezajímá. Kolem něj šmejdil jen pan James Corbett… Nejvyšším velitelem armády je však naštěstí prezident. Vydíratelný (uvedením v bezživotí), ale je. Svěřit to těm psychopatům, již by tu byl soudný den. Alespoň některé vyšší šarže v armádě si toho musí být vědomi!!! Proč média velkohubě spojila Trumpa s případným použitím jaderných zbraní? PROTOŽE TO CHCE… Číst vice »

zajoch
29. 2. 2016 9:05

Ono to sem tak úplně nepatří, ale nenacházím žádný případnější článek, než je tento pěkně česky otitulkovaný panem Kostikem. http://www.pravda.ru/news/society/29-02-2016/1293666-chechnya-0/ Čečensko přemlouvá Kadyrova, aby nepodával demisi. 28. února vystoupili účastníci občanského fóra s prohlášením, že nevidí alternativu na místo Ramzana Kadyrova jako hlavy státu. Byla přijata rezoluce, v níž se m.j. praví: „Jsme jednotná rodina národů republiky. Neříkáme Ramzane neodcházej! Říkáme Ramzan neodejde! Bereme v úvahu, že jako věrný syn čečenského lidu, muslim a patriot Velkého Ruska se musí podřídit vůli lidu!“ Připomenu zde, že v prezidentské volbě dostal Vladimir Putin v Čečensku jeden z nejvýznamnějších podílů hlasů ve svůj… Číst vice »

Irena
29. 2. 2016 10:31

Zajoch Já se těm lidem tam nedivím po tom, čím si prošli. Také bych dala přednost jistotě v té dnešní nejistotě, navíc za těch okolností, kdy je bitva s terorismem v plném proudu. Nač měnit něco, co je funkční? Ramzan se nemálo podílel na tom, když se to tam dávalo do pořádku a očividně se mu daří republiku rozvíjet i v dnešní době relativního klidu. Jak je známo, má osobnost na dějiny nemalý vliv. Navíc si myslím, že když mu takhle vyjádří svou podporu, která je upřímná, jak si uvědomuje každý, kdo o tom něco ví, bude to i pro… Číst vice »

zajoch
29. 2. 2016 12:05

Je pravda to co Irena napsala. Před několika dny jsem četla, už nevím na kterém webu, Ramzanovo vyjádření k ukončení své funkce. Řekl, že je připraven odejít, ale pokud si lidé budou přát, aby zůstal, zůstane. Samozřejmě to opentlil hezkými slovy o podřízení se vůli lidu, která je pro něj svatá.
Ramzan Kadyrov je muž s charismatem, podobně jako můj oblíbený bolívijský Evo Morales.