Domů » Topolánek: Já v parlamentu nedělám nic

Topolánek: Já v parlamentu nedělám nic

by Béda
0 komentáře

Na přímý dotaz, co že to pan Topolánek v parlamentu vlastně dělá, odpověděl: "Já nedělám nic".

Může se vám také líbit

Zanechat komentář