Články Topolánek: Já v parlamentu nedělám nic by Béda 30. 12. 2009 Autor/ka článku: jominar 30. 12. 2009 0 komentáře Sdílet 0FacebookTwitterPinterestTumblrVKWhatsappEmail 105 Na přímý dotaz, co že to pan Topolánek v parlamentu vlastně dělá, odpověděl: "Já nedělám nic". jominar Sdílet 0 FacebookTwitterPinterestTumblrVKWhatsappEmail jominar předchozí příspěvek Outsiderův rok další příspěvek PF 2010 Může se vám také líbit „Naši krajani“ v Brně 11. 6. 2026 Chytré věci vs. hloupější lidé? 4. 6. 2026 BlackRock, Vanguard a State Street: Tichá moc, která řídí globální ekonomiku 2. 6. 2026 Vědomosti našich mladých spoluobčanů 9. 5. 2026 Apríl se nezdá ⚡ Apríl se nezdá 21. 4. 2026 Macinka? Velké zklamání! 18. 4. 2026 Zanechat komentář Zrušit odpověďPro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.