Totalitní Rusko vs. Evropský ráj

 

(Předem upozorňuji, že se jedná jen o jakousi „literární nadsázku“, jejímž účelem je pokus o nastavení onoho pověstného zrcadla.)

Rusko je typický totalitní stát. Klidně tam lidi nechávají volně sportovat, chodit na koncerty, do kin, restaurací, hospod, barů, fitness center, bazénů, obchodů, do škol, atakdále, aniž by je alespoň příkazem ochránili zacpáním úst, čímž nejen podporují všechny tyto bolševické přežitky minulých dob, a zároveň tak připravují zdravotnický průmyslový komplex o velkou část zasloužených zisků, ale navíc tak obyvatele bezostyšně vystavují smrtelnému nebezpečí, v podobě jejich krvelačných spoluobčanů, kteří se je snaží na každém kroku nakazit smrtícím virem.

Zatímco my, v EU, jsme si takové rozvracečské a život ohrožující aktivity demokraticky zakázali, statečně bojujeme proti nevhodným názorům, do ochrany našich obyvatel před životem dáme klidně i jejich poslední peníze, novými a novými dluhy podporujeme kolabující finanční systém, nuzné bankéře i nešťastné vlastníky nadnárodních korporací, s láskou se staráme o naše islámské bližní, kterým jsme ohněm a mečem pomohli očistit jejich země od bezbožného sekularismu, a stále větší část svých příjmů investujeme do budování zeleného ráje na zemi, který nás ochrání před cyklicky se měnící sluneční aktivitou, která je beztak již miliony let řízena z Kremlu. A tím výčet našich budovatelských aktivit zdaleka nekončí. Budeme usilovně pracovat až do té doby, kdy se vizionářské Orwellovy sny o dokonalé společnosti stanou skutečností.

Ostatně soudím, že naše budoucnost se rýsuje v těch nejnádhernějších, duhových barvách.

5 43 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
2. 5. 2021 14:29

Zajímavé hlasování. A český patriotismus je výmluvný:
AnketaZ jaké tajné služby máte největší respekt?
BIS

1%

CIA

3%

KGB

17%

MI6

3%

MOSSAD

76%

hlasovalo: 3149 lidí

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  orinoko
2. 5. 2021 22:06

Zřejmě autorům hlasování nevadí,že srovnávají hrušky s jablky. Ano,všechno je to ovoce.Porovnávat čučkaře,což by měla být kontrarozvědka, s největšími rozvědkami
světa je skoro stejná pitomost jako srovnávat řeporyjského starostu Novotného se
starostou NY.

Irena
Reply to  Hudryperman
3. 5. 2021 5:12

Ani bych neřekla, ti dva si podle mne z hlediska morálky zrovna můžou podat ruce. Tj. je to o kvalitě a ne kvantitě.

orinoko
orinoko
2. 5. 2021 16:36

Totalitní Putin západního dementa učí demošce. A také naslouchání.

https://www.youtube.com/watch?v=IS6ocnbhfus

Dolmen
Dolmen
3. 5. 2021 7:35

Pakliže tohle mají Rusové a vhodně to použijí, má tenhle Coblihastán zaděláno na pořádnou ostudu před celým světem.
https://www.youtube.com/watch?v=NQ8vuqzGw4E

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Dolmen
3. 5. 2021 10:08

Nepochybně vědí mnohem lépe nežli „naši poblitičtí ZAPRODANCI v jakém stavu to u nás je… Ti NENAŠI nic vědět nechtějí – jen inkasovat a hrát si na mocné nad osudy prostých lidí… Už v r. 2014 byli ti manželé velice stateční, minimálně slušné nevládky je věřím nenechaly padnout. Ano- jsou i slušné nevládky… Jo, na Valachách se lidé znají, spolupracují… V bývalém Jesenickém pohraničí…no comment… Když jsme tady psali ihned po „odhalení příšerných Putinových agentů“ že jde o BORDEL, KORUPCI A OBCHOD SE SMRTÍ ZCELA BEZ ZODPOVĚDNOSTI, o pokus ZAKRÝT ŠPÍNU SKANDALIZACÍ a přehozením viny a zodpovědnosti ze zodpovědných na… Číst vice »