Trest smrti

Trest smrti v naší pravdoláskařské demokracii soudce vynést nemůže. Ani nad několikanásobným brutálním vrahem, ani nad vrahem a znásilňovatelem malé holčičky.

Zato jej může vynést zhrzený policajt. Prostě jen proto, že mladý řidič na jeho pokyn nezastavil, ale začal naopak ujíždět. A trest smri nevynesla tato NEJvyšší instance nad řidičem, ale nad jeho spolujezdcem. Sedmnáctiletým. Řidič měl devatenáct. Řidič je asi extra hloupý. A jeho mladý kamarád zřejmě taky neprojevil dost rozumu, když k němu nasedl do auta.

Ale zasloužil si za to zemřít?

Pozoruhodný režim, ve kterém už ani naštvaný člověk nemůže říci úředníkovi ostřejší slovo. Jinak se vystavuje úřednímu popotahování a tučné pokutě.

Pozoruhodný režim, v němž se obecní radnice finančně hojí na řidičích, kteří špatně zaparkovali nebo jeli o více jak 3km/hod rychleji, než stanoví dopravní značka.

Pozoruhodný režim, který vybírá tučné výpalné za používání „dálnice“, která ovšem po většinu roku jako dálnice vůbec nefunguje.

Pozoruhodný režim, který dovoluje odstřelit sedmnáctiletého kluka jako divokého psa, jen proto, že nasedl do auta ke kamarádovi, který přišel o řidičák.

A je celkem jedno, jestli v ČR nebo SR.

Popis zde.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
19. 6. 2017 6:19

Nepoznám policajné predpisy týkajúce sa prenasledovania unikajúceho auta,ktoré nerešpektuje výzvu na zastavenie,výstražné svetelné a zvukové signály,ba ani výstražné výstrely.Ak by toho 17-ročného mladíka nezasiahla guľka,tak ešte stále sa mohlo stať,že unikajúce auto spôsobí hromadnú zrážku,v dôsledku ktorej by bolo mŕtvych,nevinných obetí viac.Ak vodič prejde cez železničné priecestie na červenú a zrazí sa s vlakom,tak za smrť svoju a posádky auta je jednoznačne zodpovedný on. Na druhej strane je otázne,ako sú v policajných predpisoch ošetrené tzv.“policajné naháňačky“.Nemali by byť,lebo sú hrozbou pre iných účastníkov cestnej premávky.Keď sme ale denno denne vystavení západnej pakultúre,filmom a tv seriálom v ktorých ak pri policajných… Číst vice »

Tribun
Admin
19. 6. 2017 6:55

Připojím přepis svého komentáře od zdroje, ať máte nad čím nadávat na EU: Na jednu stranu chceme policii, která každé nebezpeční hned v zárodku zlikviduje, a co policii, nejraději, abychom sami měli zbraně vojenské třídy k občanskému boji proti terorismu, ale když policie zbraně použije a náhodou s výsledkem, pro nějž jsou zbraně určeny – zabije, tak je to špatně. Při zmačknutí spouště nikdo nikdy nebude s jistotou vědět, jestli je cíl skutečně terorista, muslim nebo cikán (čili cíle, jejichž likvidace by byla kvitována s povděkem), nebo chudák, který zmagořil, připitý macho nebo rozjívený zlatý mládežník, tedy cíle privilegované. A… Číst vice »

Gatta
Gatta
20. 6. 2017 5:42

Tribun napsal Připojím přepis svého komentáře od zdroje, ať máte nad čím nadávat na EU: Na jednu stranu chceme policii, která každé nebezpeční hned v zárodku zlikviduje, a co policii, nejraději, abychom sami měli zbraně vojenské třídy k občanskému boji proti terorismu, ale když policie zbraně použije a náhodou s výsledkem, pro nějž jsou zbraně určeny – zabije, tak je to špatně. Při zmačknutí spouště nikdo nikdy nebude s jistotou vědět, jestli je cíl skutečně terorista, muslim nebo cikán (čili cíle, jejichž likvidace by byla kvitována s povděkem), nebo chudák, který zmagořil, připitý macho nebo rozjívený zlatý mládežník, tedy cíle… Číst vice »

Nomen12
Nomen12
20. 6. 2017 12:39

Demagogický článek – již slovo „zhrzený“ policajt je zcela zavádějící. Policie má povinnosti a k nim daná práva. „Mladík“ tedy mladý řidič na pkyn nezastavil – další demagogie – „mladý“ řidič byl trestaný, měl zákaz řízení a s ním (zřejmě zcela vědomě!) si sedli do auta další tři osoby. Byl vyzván k zastavení, nezastavil; byl pronásledován, nezastavil; byly použity výstražné výstřely po nichž budou následovat výstřely „na cíl“ – nezastavil! Pokud by vozidla na další trase zranilo nebo zabilo jiné osoby – co byste říkal? Policie podle předpisu (a zákona) použila zbraně.