Trump: Znovu otevřu vyšetřování 11. září

Jak na svém webu oznamuje P. C. Roberts, je Donald Trump rozhodnut znovu otevřít vyšetřování události z 11. září 2001. Ve své zprávě Roberts píše: „Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saúdy, pak se CIA, nebo Mossad či nacističtí neokonzervativci postarají o to, aby se nově zvolený prezident své lednové inaugurace nedožil.“

Ve svém projevu v Blufftonu ve státě Jižní Karolína hovořil Trump o potřebě uvolnit všechny dokumenty týkající se 11. září a v té souvislosti prohlásil: „Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno.“

Trump dále řekl, že událost 11. září nebyla dosud řádně prošetřena, a že on je rozhodnut dostat se té věci na kloub. Protože původní oficiální zpráva o události je totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu.

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?,“ ptal se Trump ve svém projevu. „A jak je možné, že v oficiální zprávě o 11. září, čítající 585 stran, není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? A proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saúdské Arábii? Copak útočníci nebyli Saudové? Američané si zkrátka zaslouží dočkat se odpovědí na všechny tyto otázky, a proto já požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
15. 11. 2016 15:41

Roberts má pravdu. Otevření bolavého psychonádoru 9/11 je snad ještě revolučnější krok,než bylo vydání 10 milionů us dolaru mimo FED na základě rozhodnutí prezidenta Kennedyho. Znovu si dovoluji položit otázku jestli se frustrace z politiky banksterské elity zastaví u data 11/9,nebo snad u 22.11.1063,nebo dokonce 24.12,1913 . Podle mne jde o jeden a týž proces k ovládnutí USA a poté i celého světa. I kdyby se podařilo odstranit Trumpa,už nikdy nebudou věci takové,jako předtím. Katarze ze zločinů vůči obyvatelstvu Země (války,chemtrails,vakcinace dětí,léková politika a další) proběhne dříve nebo později a to bude okamžik,kdy lidem dojde pravda o globálních aktivitách ,… Číst vice »

zajoch
15. 11. 2016 15:43

Mi to nějak nejde dohromady. Copak je příští americký prezident sebevrah? Anebo neví jak to v USA chodí? Nebo si přeje stát se národním mučeníkem? Anebo je to docela jinak a i v těchto vyjádřeních je nějaká „diplomacie“, nějaké skryté pozadí?

fajt
15. 11. 2016 16:01

možná si globální antici uvědomili do jakých skoro nevratných sraček se jejich stroj na peníze a bohatství dostal ( určitě mají úplně jiné informace podpořené ničím nezatíženou analýzou těch nejlepších ) a proto jsou schopni obětovat jednu odnož jejich vládnoucích elitářů ( neoconi) a nahradit je klidně jinou ( Trump ani nemusí vědět jakou skutečnou roli v tom sehrává, stačí když je zájmově nalazen na způsob změny, který potřebují i skuteční vládci planety ), že se u toho ukáží věci dosud nevídané a skoro nemožné, by jejich mocí ( a majetkem ) taky nemělo vůbec otřást. ..)

Irena
15. 11. 2016 16:56

zajoch napsal Mi to nějak nejde dohromady. Copak je příští americký prezident sebevrah? Anebo neví jak to v USA chodí? Nebo si přeje stát se národnímmučeníkem? Anebo je to docela jinak a i v těchto vyjádřeních je nějaká „diplomacie“, nějaké skryté pozadí? No já si myslím, že si ty alternativní informace o 11. září sami připravovali hodně dlouhou dobu, potřebovali, aby pronikly do širší veřejnosti, ale přitom stále nebyly oficiální. Rozehrává se neustále x scénářů a v potřebném okamžiku se vždy jen sáhne do klobouku a vytáhne ten potřebný. Nebo se třeba jen vypíchne více do popředí, nebo naopak potlačí…… Číst vice »

Admirál
Admirál
15. 11. 2016 17:02

Už jen vyslovit jako kandidát na US prezidenta něco o chuti přešetřit 9/11 vyžaduje opravdu odvahu nebo obrovskou nedovtipnost co se následků týče.

Nedivím se, že nyní po zvolení Trumpa spousta lidí v administrativě má asi hodně stažené svěrače.

Poctivé prošetření okolností 9/11 a zveřejnění výsledků by vyvolalo cunami, kterou si nikdo nedokáže představit.

Jak už jsem psal, Trump žije hodně nebezpečně, svoloč zahnaná do kouta dokáže zaútočit.

peter.
15. 11. 2016 21:37

hudryper napsal

Vážení přátelé, po dnešním jmenování šéfa poradců jsem uvěřil v II americkou revoluci.
http://aeronet.cz/news/video-donald-trump-jmenoval-sefem-svych-poradcu-stephena-bannona-provozovatele-serveru-americke-zpravodajske-alternativy-cnn-je-z-toho-v-soku-neziskovky-v-usa-zacaly-rvat-a-zidovska-komunita/

Potešilo ma.
Napokon to Trump s Putinom urobia podľa rady van Damma.Sadnú si spolu,dajú si vodku a porozprávajú sa o Rothschildoch a Rockefellerovcoch.
Len sa mi zdá,že je to priveľmi pekné,aby to bola pravda.Slniečkári a buzipartaje majú ako sa zdá po pi……po chlebe.

fajt
15. 11. 2016 21:43

comment image?oh=1af47191cf56b089e646f0190432c9f3&oe=58D23219 – až se Donald dostane oficielně k moci, tak se dost jeho oblíbenců bude divit i ušima – není žádná alternativa, vždy jenom horší varianta, která se na počátku prezentuje jako záchrana. ..)

fajt
15. 11. 2016 21:45

v česku počítám s renesanci Klause a jeho tvrdé kliky ( Zeman mu už háže laso ), co potom nastoupí nebude pro slabé povahy. ..)

Aleš
Aleš
16. 11. 2016 7:17

peter: Je to trochu jinak. Proč myslíte, že Trump upřímně děkuje těm, kteří vyšli do ulic a páchají výtržnosti, aby podpořili Hitlary? Protože, pozítří ti samí výtržníci půjdou a neokony utlučou holýma rukama, když se masy dozví pravdu (a budou mít důvod – třeba útok na ty, kteří jim tu pravdu umožnili nalézt). Třeba tu o 11 září ale i další… Kdyby měl být hlas pro Trumpa vyhozeným, nepodpořila by ho Steinová.. Sluníčkáře čeká těžká kocovina a mnozí během života ještě otočí… Jestli má taková „bezvýznamná“ krysa jako Kalousek kolem sebe 6 goril, kteří s ním jezdí všude, Trump se… Číst vice »