Trumpa vyřídil volební puč, na řadě je Babiš

Rage Flower ThrowerNové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a povykujícímu Deníku Referendum.


Amerika v éře prezidenta Bidena připomíná komedii hodnou tohoto senilního pána. Umělá inteligence Twitteru podle Deep stateneměla patřičné třídní vědomí, dokud cenzorsky nevymazala Bidenovy lechtivé pohledy a omakávání a očichávání vlasů. Tyto snímky už na korporátních sítích neuvidíte a najdete jen ve článcích nezávislého tisku (ZDE). Stejně tak je úspěšně utajena Bidenova senilita dosvědčená veřejně, protože si nebyl schopen vzpomenout ani na jména a historii nejbližších členů rodiny (ZDE). A nejlépe zůstává utajena masová manipulace prezidentských voleb a masová cenzura tehdy úřadujícího prezidenta Trumpa. Fascinuje mne postoj americké levice, která se rozhodla vymazat Trumpa z politické mapy, i kdyby tím měly být zrušeny základní principy americké demokracie. Takže nyní už běží druhé kolo masakru s korporátní motorovou pilou. O zmanipulovaných volbách ani slovo a začal hon na „extremisty“, kterých je podle průzkumů v americké populaci asi 50 %. To je počet lidí, který z různých důvodů považují prezidentské volby za zmanipulované.

Druhé kolo hledání interních „teroristů“ v USA je potřeba okomentovat, protože vychází z americké podpory terorismu ve všech proxy-wars, které USA v posledních letech vedly. Začněme Bin Ládinem jako úspěšným agentem CIA ve válce v Afghánistánu a skončeme nástupem Al Baghdádího v Iráku, který založil Islámský stát v momentu, kdy opustil americkou věznici v Iráku (Nová vláda vítězné koalice v Mosulu). Pak následovala a trvá podpora teroristů v Sýrii a Libyi. Američané připravují v Idlíbu společně s Turky kosmetickou operaci, kdy je třeba zachránit zdejší teroristy před hrozící ofenzívou Rusů a Asada. Skupina Hay’at Tahrir al-Sham (HTS) vládnoucí a kradoucí v Idlíbu je překabátěná Al-Kájda a na jejího šéfa (Abu Mohamed al-Joulani) pořád v USA visí 10 miliónová odměna za dopadení. Takže až dopaden a zavražděn určitě bude, naše média zavyjí radostí. A hned po jeho smrti dojde k tomu, co už běží, což je legitimace Al-Kájdy. Think tank přidružený k USA a NATO zvaný International Crisis Group navrhl, aby Bidenova administrativa našla nové spojence v Sýrii, článek zde. Logika je přímo fascinující, protože HTS je na seznamu RB OSN jako teroristická skupina. Teroristy je třeba legitimovat, aby mohla běžet humanitární mise v Idlíbu. Prohloubení tzv. „diplomatického angažmá v Idlíbu může hrát zásadní roli pro odvrácení zbytečné eskalace destabilizujícího násilí.“ Fakt skvělé. Pomůžeme teroristům na posledním zbytku Islámského státu, abychom odvrátili „humanitární krizi“ a zabránili „eskalaci násilí“, ergo zabránili Asadovi dobýt tuto poslední islamisty okupovanou enklávu na světě. Jak USA a EU v Sýrii začaly, tedy podporou terorismu, tak tam také končí. Jenže mezitím se teroristé vrátili domů do EU a dalších zemí. A v USA začal hon na domácí „teroristy“, kteří se tam množí tempem koronaviru. Teď vyšel příkaz nového ministra obrany o ideových prověrkách armádě, protože tam je nejvíce Republikánů. Budou trvat tři měsíce, elementy je třeba označit. USA provádějí poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti, jako tomu bylo po Pražském jaru u nás.

Logika „boje proti terorismu“ je neúprosná, protože levice v USA se rozhodla obětovat demokracii, aby zničila nenáviděného despotu. Výsledkem je obecná nezákonnost, hon na domácí „teroristy“ a děsivé výkřiky jako během 50. let mccarthismu, že všichni podporovatelé Trumpa musí přijít o práci ve státních úřadech a nesmí mít přístup ke korporátně spravovaným médiím. To se už v izolovaných případech skutečně stalo. Biden mezitím dosadil na ministerské posty hlavní reprezentanty vojensko-průmyslového komplexu a zahraniční politiku řídí lidé z Deep state. Jistěže v situaci, kdy Rusové mají strategickou převahu v hypersonických zbraních a Čína ekonomicky předběhla USA, není možné začít místo studené války její horkou variantu. A určitě ne s napůl vzbouřenou armádou, kde si mnoho vojáků myslí, že Biden byl zvolen podvodem. Odpověď je jasná. Budeme čistit a čistit, až nepřátelské elementy a „teroristy“ dočista vyzmizíkujeme. Pak už pochopitelně nebude ani demokracie. Ale kdo by se o takové detaily zajímal, když jde o přežití národa … a demokracie.

A čí demokracie vlastně? Jako první jsme psali o korporátním fašismu v situaci, kdy Babiš předešel Trumpa, udělal si partaj a ve vytunelované české demokracii vyhrál volby (Volby 2018: Miliardář Babiš nahradil levici a upevnil korporátní fašismus). Tehdy Babišův korporátní fašismus vadil jen nám na e-republice. Dnes tento typ fašismu asi nevadí nikomu, protože tento pojem se neujal ani v nezávislém tisku. Ale všem, to jest koupené levici a prodejné pravici, najednou vadí Babiš. Vede stát jako svou firmu, což bylo jeho volební heslo. Dělá, co umí, a najednou chce být každý český zloděj a demagog akcionářem této podivuhodné firmy. A nejlépe na český způsob, čili legálním vytunelováním tohoto korporátně-fašistického podniku.

Je to tragikomedie na druhou, a nyní se k ní přidal Rychetský a jeho klika na Ústavním soudě. Komentátoři zleva i zprava se shodují se čtyřmi disentujícími soudci ÚS v tom, že nové rozhodnutí ohledně voleb ruší dvacetiletou praxi potvrzenou předchozími rozsudky ÚS. Destruktivní a zcela zjevně účelové načasování rozsudku má uvrhnout zemi do chaosu. Rozhodnutí bylo přijato netransparentně a v rozporu se zvyklostmi samotného ÚS, na což upozornili samotní disentující soudci. Rychetský dělal jako soudce (a předtím člen KSČ) politiku vždy, stačí se podívat na známou kauzu ohledně prohrané arbitráže z TV Nova, kdy byl vicepremiérem. Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a proti povykujícímu Deníku Referendum. A to z toho jednoduchého důvodu, že tento miliardář, účelový lhář a korporátní zloděj byl zvolen zcela legitimně a plným právem za premiéra této banánové republiky, která slouží jako produkční kolonie Západu. Víc z této země už doopravdy nezbylo, sorry jako. Klika nezodpovědných megalomanů a politických avanturistů zleva i zprava chce změnit dosavadní politický systém, protože se jim nehodí krámu. Účelovou změnou volebního systému a hloupým obžalováváním Babiše z mediálně fedrovaných nesmyslů má vzniknout dojem, že je třeba zrušit poslední zbytek demokracie, abychom „my“ (kdo to je?) dosáhli na prezidentský a premiérský úřad.

Nyní je jasné, kdo tlačí káru korporátního fašismu u nás. Postupně zde vzniká nová forma Deep state, kde hoši, co spolu mluví, budou určovat pravidla hry. Jedni si namastí kapsu ekonomicky, druzí mocensky a politicky, třetí přijdou do seslí ve státním aparátu. Ve státním krmelci je pořád sena dost a fronta na posty roste. Každý český miliardářský mafián už teď ví, jak se dá vést stát jako „jeho“ firma. Každý politický aktivista vykřikuje, že Babiš je zlo (ergo „fašista“) a je třeba jej politicky zlikvidovat za každou cenu. A jsme v modelu USA, kde se to doopravdy naplnilo, i se zničením demokracie a rizikem občanské války.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
8. 2. 2021 6:46

v americké korporaci u Trumpa už za života provedli Damnatio memoriae – jinak nic nového pod mz regulovaným sluncem, středověk se ve svých tyranských praktikách zdokonaluje, ve svém osvícenství vzdaluje. ..)

fajt
fajt
Reply to  fajt
8. 2. 2021 7:04

PS : za poslední skoro rok Babiš opoziční bažině šel tak odporně na ruku ( a přitom za to klidně stále nese i osobní zodpovědnost), že ti by byli hloupí, kdyby se se svými mordami hnali na místní premiérské křeslo – jenže dnešní kryprofašisti chtějí absolutní vítězství, absolutní pocit moci a absolutní výkon tyranie … takže nakonec i tento, přes všechny ideologie a režimy sloužící operativec, bude odstřelen – jedině plná smrt virtuální geoekonomiky naplno odhalí rakovinové ohanbí dnešního zrůdného neoliberalismu – jsou si toho dnešní tiskaři fake měny plně vědomi a proto i světovou kruto válku považují ( pro… Číst vice »

Gatta
Gatta
8. 2. 2021 8:04

Jako svého času u nás vedení ČSSD pdtrhlo Zemana v prezidentských volbách, tak v USA podobně nejednotné a taktizující elity Republikánů zradily Trumpa.
(Pozn. Ony elity a bohatí mají vždy tendenci ke zradě.)

Společné na obou případech je, že si tyto strany sami sobě „usekly hlavu“ – ztratily tak nejen vůdčí osobnost která táhla, ale i smysl pro který je lid volil.
S ČSSD to jde od té doby k nule.

U Republikánů je hodně peněz, takže se z toho jistě dostanou, ale nebude to hned a bude to už jiné.
Zradou Trumpa totiž zradili Trumpovi – tedy své voliče.

Last edited 19 dní před by Gatta
JanDrda
JanDrda
8. 2. 2021 9:55

K levicovému (konzervativnímu) pohledu na situaci v US ještě konzervativní pravicový dobře zdokumentovaný. Je zřejmé, že oba konzervativní pohledy se ve své podstatě příliš neliší: https://blog.aktualne.cz/blogy/ivo-cerman.php?itemid=38840

Gatta
Gatta
Reply to  JanDrda
8. 2. 2021 20:39

Prostě: „Nedáš – dostaneš“.

Trump před volbama prohlašoval, že Clintnovci jsou zločinci – no a nic s tím neudělal – a teď se může akorát tak utěšovat, že tehdy měl pravdu.

https://tadesco.org/utajeny-projev-prezidenta-trumpa-ktery-vam-televize-neukaze-video-cz-titulky/

Last edited 19 dní před by Gatta
prozaik
prozaik
Reply to  JanDrda
9. 2. 2021 3:47

Po spatření úvodní věty „Levice vytlačuje konzervativce z veřejného života a chce si to pojistit.“ jsem číst přestal. Bude se v USA znárodňovat ? Bude se konfiskovat majetek buržoazie ? Chystá se bezplatné zdravotnictví a školství ? Radikální daňová i mzdová reforma ? Už nikdy žádní miliardáři ani bezdomovci ? Žádné prostitutky ? Konec vojenských agresí a financování terorismu ? Ne ? Tak kde tam vidíte jakou „levici“ ? Jak můžete v dnešní době mrhat časem na takové bláboly ? Asi můžete… I to je jeden z důvodů, proč to v ČR vypadá tak, jak vypadá… Naprostá politická negramotnost u… Číst vice »

Dana
Dana
8. 2. 2021 22:19

V necem s panem Umlaufem souhlasim. V Americe tahle politicka situace skutecne existuje.. Je tu ale navic otazka byti ci nebyti historickeho usporadani bile civilizace a ta se nerozdeluje na levici ci pravici. Tisicileta historie se neda rychle vymazat, je ale mozne ji rozvratit, relativizovat a unavit tridnim bojem. Celosvetovy trend je zglajchsaltovani a rozvraceni euroatlanticke kultury, ktera pak nebude schopna celit novemu globalnimu usporadani nove vetsiny svetove populace. Evropanu je stale min a min, zatim co v rozvojovych zemich populace strme roste. Ja se domnivam, ze nadnarodni korporace jsou nasledek tohoto trendu, nikoliv pricina. Andrej Babis je ceska zalezitost,… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
9. 2. 2021 0:36

Dělení na levici a pravici je klišé ideologické propagandy a primárně není produktem majetkově vlastnických rozdílů. Důvod je jednoduchý: Rozhodně ne každý má cíl být bezpodmínečně boháčem. Co tedy lidi rozděluje? Je to právní uspořádání politického systému. „Právo“, které umožňuje legálně žít v kriminální nepoctivosti, kterou Systém netrestá, ale naopak ji upřednostňuje pod záminkou TRHU a SVOBODY. Je to Systém šancí kupovat si právo. Apropos, covid není pandemie, je to zdravotní konstrukt.

Dolmen
Dolmen
Reply to  PPK
9. 2. 2021 7:49

Demokracie, alespoň taková, jakou jsme poznali, je vítězstvím práva nad morálkou a spravedlností. Právo slouží především těm, kteří právní normy tvoří. Jaké ryzí charaktery nás oblažují zákony, to můžeme sledovat v přímém přenosu téměř každý den. Jen hlupák může věřit tomu, že co je vyfutrované právem, je také morální.

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
9. 2. 2021 8:44

Levice – Pravice … Dost donře dnešní stav vystihl Tomáš Klus v textu písničky: „Jedni kradou pro lidi a druzí od lidí, a ani žádní se ani trochu nestydí …“ Morálka … Kdysi jsem četl článek V. Bělohradského, kde rozebíral rozdíl mezi „Legálností a Legitimiností“. Zjednodušeně řečeno: „To že něco není trestné ještě neznamená, že to je správné“. Tento rozdíl by měla vyplňovat přirozená morálka, nepsané tradice, a vlastně třeba i Desatero. To vše je ale dnes potlačeno PRÁVEM a PENĚZI. Kdysi jsem narazil na otázku (tak nějak): „Považujete za lepší lidi spravedlivé nebo soucitné?“ Ať si každý zkusí odpovědět… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Gatta
9. 2. 2021 13:25

Otázka „Považujete za lepší lidi spravedlivé nebo soucitné?“ je demagogická a zavádějící. Staví do protikladu cit a logiku rozhodnutí mezi pózou a aktivním plněním mravního imperativu. Příklad: Soucit lékaře s pacientem. Kdyby měl jen soucit a nepomohl, ikdyž by toho byl schopen, pak nejedná ani rozumně, ani mravně či správně, natož v spravedlivě. Takže, jen pokus o sociální inženýrství „filosofujícího“ intelektuála. Shodit druhého do jámy, vytáhnout žebřík a pak projevit soucit s jeho osudem. Chucpe.

fajt
fajt
10. 2. 2021 17:49

comment image