Trumpa vyřídil volební puč, na řadě je Babiš

Rage Flower ThrowerNové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a povykujícímu Deníku Referendum.


Amerika v éře prezidenta Bidena připomíná komedii hodnou tohoto senilního pána. Umělá inteligence Twitteru podle Deep stateneměla patřičné třídní vědomí, dokud cenzorsky nevymazala Bidenovy lechtivé pohledy a omakávání a očichávání vlasů. Tyto snímky už na korporátních sítích neuvidíte a najdete jen ve článcích nezávislého tisku (ZDE). Stejně tak je úspěšně utajena Bidenova senilita dosvědčená veřejně, protože si nebyl schopen vzpomenout ani na jména a historii nejbližších členů rodiny (ZDE). A nejlépe zůstává utajena masová manipulace prezidentských voleb a masová cenzura tehdy úřadujícího prezidenta Trumpa. Fascinuje mne postoj americké levice, která se rozhodla vymazat Trumpa z politické mapy, i kdyby tím měly být zrušeny základní principy americké demokracie. Takže nyní už běží druhé kolo masakru s korporátní motorovou pilou. O zmanipulovaných volbách ani slovo a začal hon na „extremisty“, kterých je podle průzkumů v americké populaci asi 50 %. To je počet lidí, který z různých důvodů považují prezidentské volby za zmanipulované.

Druhé kolo hledání interních „teroristů“ v USA je potřeba okomentovat, protože vychází z americké podpory terorismu ve všech proxy-wars, které USA v posledních letech vedly. Začněme Bin Ládinem jako úspěšným agentem CIA ve válce v Afghánistánu a skončeme nástupem Al Baghdádího v Iráku, který založil Islámský stát v momentu, kdy opustil americkou věznici v Iráku (Nová vláda vítězné koalice v Mosulu). Pak následovala a trvá podpora teroristů v Sýrii a Libyi. Američané připravují v Idlíbu společně s Turky kosmetickou operaci, kdy je třeba zachránit zdejší teroristy před hrozící ofenzívou Rusů a Asada. Skupina Hay’at Tahrir al-Sham (HTS) vládnoucí a kradoucí v Idlíbu je překabátěná Al-Kájda a na jejího šéfa (Abu Mohamed al-Joulani) pořád v USA visí 10 miliónová odměna za dopadení. Takže až dopaden a zavražděn určitě bude, naše média zavyjí radostí. A hned po jeho smrti dojde k tomu, co už běží, což je legitimace Al-Kájdy. Think tank přidružený k USA a NATO zvaný International Crisis Group navrhl, aby Bidenova administrativa našla nové spojence v Sýrii, článek zde. Logika je přímo fascinující, protože HTS je na seznamu RB OSN jako teroristická skupina. Teroristy je třeba legitimovat, aby mohla běžet humanitární mise v Idlíbu. Prohloubení tzv. „diplomatického angažmá v Idlíbu může hrát zásadní roli pro odvrácení zbytečné eskalace destabilizujícího násilí.“ Fakt skvělé. Pomůžeme teroristům na posledním zbytku Islámského státu, abychom odvrátili „humanitární krizi“ a zabránili „eskalaci násilí“, ergo zabránili Asadovi dobýt tuto poslední islamisty okupovanou enklávu na světě. Jak USA a EU v Sýrii začaly, tedy podporou terorismu, tak tam také končí. Jenže mezitím se teroristé vrátili domů do EU a dalších zemí. A v USA začal hon na domácí „teroristy“, kteří se tam množí tempem koronaviru. Teď vyšel příkaz nového ministra obrany o ideových prověrkách armádě, protože tam je nejvíce Republikánů. Budou trvat tři měsíce, elementy je třeba označit. USA provádějí poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti, jako tomu bylo po Pražském jaru u nás.

Logika „boje proti terorismu“ je neúprosná, protože levice v USA se rozhodla obětovat demokracii, aby zničila nenáviděného despotu. Výsledkem je obecná nezákonnost, hon na domácí „teroristy“ a děsivé výkřiky jako během 50. let mccarthismu, že všichni podporovatelé Trumpa musí přijít o práci ve státních úřadech a nesmí mít přístup ke korporátně spravovaným médiím. To se už v izolovaných případech skutečně stalo. Biden mezitím dosadil na ministerské posty hlavní reprezentanty vojensko-průmyslového komplexu a zahraniční politiku řídí lidé z Deep state. Jistěže v situaci, kdy Rusové mají strategickou převahu v hypersonických zbraních a Čína ekonomicky předběhla USA, není možné začít místo studené války její horkou variantu. A určitě ne s napůl vzbouřenou armádou, kde si mnoho vojáků myslí, že Biden byl zvolen podvodem. Odpověď je jasná. Budeme čistit a čistit, až nepřátelské elementy a „teroristy“ dočista vyzmizíkujeme. Pak už pochopitelně nebude ani demokracie. Ale kdo by se o takové detaily zajímal, když jde o přežití národa … a demokracie.

A čí demokracie vlastně? Jako první jsme psali o korporátním fašismu v situaci, kdy Babiš předešel Trumpa, udělal si partaj a ve vytunelované české demokracii vyhrál volby (Volby 2018: Miliardář Babiš nahradil levici a upevnil korporátní fašismus). Tehdy Babišův korporátní fašismus vadil jen nám na e-republice. Dnes tento typ fašismu asi nevadí nikomu, protože tento pojem se neujal ani v nezávislém tisku. Ale všem, to jest koupené levici a prodejné pravici, najednou vadí Babiš. Vede stát jako svou firmu, což bylo jeho volební heslo. Dělá, co umí, a najednou chce být každý český zloděj a demagog akcionářem této podivuhodné firmy. A nejlépe na český způsob, čili legálním vytunelováním tohoto korporátně-fašistického podniku.

Je to tragikomedie na druhou, a nyní se k ní přidal Rychetský a jeho klika na Ústavním soudě. Komentátoři zleva i zprava se shodují se čtyřmi disentujícími soudci ÚS v tom, že nové rozhodnutí ohledně voleb ruší dvacetiletou praxi potvrzenou předchozími rozsudky ÚS. Destruktivní a zcela zjevně účelové načasování rozsudku má uvrhnout zemi do chaosu. Rozhodnutí bylo přijato netransparentně a v rozporu se zvyklostmi samotného ÚS, na což upozornili samotní disentující soudci. Rychetský dělal jako soudce (a předtím člen KSČ) politiku vždy, stačí se podívat na známou kauzu ohledně prohrané arbitráže z TV Nova, kdy byl vicepremiérem. Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a proti povykujícímu Deníku Referendum. A to z toho jednoduchého důvodu, že tento miliardář, účelový lhář a korporátní zloděj byl zvolen zcela legitimně a plným právem za premiéra této banánové republiky, která slouží jako produkční kolonie Západu. Víc z této země už doopravdy nezbylo, sorry jako. Klika nezodpovědných megalomanů a politických avanturistů zleva i zprava chce změnit dosavadní politický systém, protože se jim nehodí krámu. Účelovou změnou volebního systému a hloupým obžalováváním Babiše z mediálně fedrovaných nesmyslů má vzniknout dojem, že je třeba zrušit poslední zbytek demokracie, abychom „my“ (kdo to je?) dosáhli na prezidentský a premiérský úřad.

Nyní je jasné, kdo tlačí káru korporátního fašismu u nás. Postupně zde vzniká nová forma Deep state, kde hoši, co spolu mluví, budou určovat pravidla hry. Jedni si namastí kapsu ekonomicky, druzí mocensky a politicky, třetí přijdou do seslí ve státním aparátu. Ve státním krmelci je pořád sena dost a fronta na posty roste. Každý český miliardářský mafián už teď ví, jak se dá vést stát jako „jeho“ firma. Každý politický aktivista vykřikuje, že Babiš je zlo (ergo „fašista“) a je třeba jej politicky zlikvidovat za každou cenu. A jsme v modelu USA, kde se to doopravdy naplnilo, i se zničením demokracie a rizikem občanské války.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
8. 2. 2021 6:46

v americké korporaci u Trumpa už za života provedli Damnatio memoriae – jinak nic nového pod mz regulovaným sluncem, středověk se ve svých tyranských praktikách zdokonaluje, ve svém osvícenství vzdaluje. ..)

fajt
Reply to  fajt
8. 2. 2021 7:04

PS : za poslední skoro rok Babiš opoziční bažině šel tak odporně na ruku ( a přitom za to klidně stále nese i osobní zodpovědnost), že ti by byli hloupí, kdyby se se svými mordami hnali na místní premiérské křeslo – jenže dnešní kryprofašisti chtějí absolutní vítězství, absolutní pocit moci a absolutní výkon tyranie … takže nakonec i tento, přes všechny ideologie a režimy sloužící operativec, bude odstřelen – jedině plná smrt virtuální geoekonomiky naplno odhalí rakovinové ohanbí dnešního zrůdného neoliberalismu – jsou si toho dnešní tiskaři fake měny plně vědomi a proto i světovou kruto válku považují ( pro… Číst vice »

Gatta
Gatta
8. 2. 2021 8:04

Jako svého času u nás vedení ČSSD pdtrhlo Zemana v prezidentských volbách, tak v USA podobně nejednotné a taktizující elity Republikánů zradily Trumpa.
(Pozn. Ony elity a bohatí mají vždy tendenci ke zradě.)

Společné na obou případech je, že si tyto strany sami sobě „usekly hlavu“ – ztratily tak nejen vůdčí osobnost která táhla, ale i smysl pro který je lid volil.
S ČSSD to jde od té doby k nule.

U Republikánů je hodně peněz, takže se z toho jistě dostanou, ale nebude to hned a bude to už jiné.
Zradou Trumpa totiž zradili Trumpovi – tedy své voliče.

Last edited 3 let před by Gatta
JanDrda
JanDrda
8. 2. 2021 9:55

K levicovému (konzervativnímu) pohledu na situaci v US ještě konzervativní pravicový dobře zdokumentovaný. Je zřejmé, že oba konzervativní pohledy se ve své podstatě příliš neliší: https://blog.aktualne.cz/blogy/ivo-cerman.php?itemid=38840

Gatta
Gatta
Reply to  JanDrda
8. 2. 2021 20:39

Prostě: „Nedáš – dostaneš“.

Trump před volbama prohlašoval, že Clintnovci jsou zločinci – no a nic s tím neudělal – a teď se může akorát tak utěšovat, že tehdy měl pravdu.

https://tadesco.org/utajeny-projev-prezidenta-trumpa-ktery-vam-televize-neukaze-video-cz-titulky/

Last edited 3 let před by Gatta
prozaik
Reply to  JanDrda
9. 2. 2021 3:47

Po spatření úvodní věty „Levice vytlačuje konzervativce z veřejného života a chce si to pojistit.“ jsem číst přestal. Bude se v USA znárodňovat ? Bude se konfiskovat majetek buržoazie ? Chystá se bezplatné zdravotnictví a školství ? Radikální daňová i mzdová reforma ? Už nikdy žádní miliardáři ani bezdomovci ? Žádné prostitutky ? Konec vojenských agresí a financování terorismu ? Ne ? Tak kde tam vidíte jakou „levici“ ? Jak můžete v dnešní době mrhat časem na takové bláboly ? Asi můžete… I to je jeden z důvodů, proč to v ČR vypadá tak, jak vypadá… Naprostá politická negramotnost u… Číst vice »

Dana
Dana
8. 2. 2021 22:19

V necem s panem Umlaufem souhlasim. V Americe tahle politicka situace skutecne existuje.. Je tu ale navic otazka byti ci nebyti historickeho usporadani bile civilizace a ta se nerozdeluje na levici ci pravici. Tisicileta historie se neda rychle vymazat, je ale mozne ji rozvratit, relativizovat a unavit tridnim bojem. Celosvetovy trend je zglajchsaltovani a rozvraceni euroatlanticke kultury, ktera pak nebude schopna celit novemu globalnimu usporadani nove vetsiny svetove populace. Evropanu je stale min a min, zatim co v rozvojovych zemich populace strme roste. Ja se domnivam, ze nadnarodni korporace jsou nasledek tohoto trendu, nikoliv pricina. Andrej Babis je ceska zalezitost,… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
9. 2. 2021 0:36

Dělení na levici a pravici je klišé ideologické propagandy a primárně není produktem majetkově vlastnických rozdílů. Důvod je jednoduchý: Rozhodně ne každý má cíl být bezpodmínečně boháčem. Co tedy lidi rozděluje? Je to právní uspořádání politického systému. „Právo“, které umožňuje legálně žít v kriminální nepoctivosti, kterou Systém netrestá, ale naopak ji upřednostňuje pod záminkou TRHU a SVOBODY. Je to Systém šancí kupovat si právo. Apropos, covid není pandemie, je to zdravotní konstrukt.

Dolmen
Dolmen
Reply to  PPK
9. 2. 2021 7:49

Demokracie, alespoň taková, jakou jsme poznali, je vítězstvím práva nad morálkou a spravedlností. Právo slouží především těm, kteří právní normy tvoří. Jaké ryzí charaktery nás oblažují zákony, to můžeme sledovat v přímém přenosu téměř každý den. Jen hlupák může věřit tomu, že co je vyfutrované právem, je také morální.

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
9. 2. 2021 8:44

Levice – Pravice … Dost donře dnešní stav vystihl Tomáš Klus v textu písničky: „Jedni kradou pro lidi a druzí od lidí, a ani žádní se ani trochu nestydí …“ Morálka … Kdysi jsem četl článek V. Bělohradského, kde rozebíral rozdíl mezi „Legálností a Legitimiností“. Zjednodušeně řečeno: „To že něco není trestné ještě neznamená, že to je správné“. Tento rozdíl by měla vyplňovat přirozená morálka, nepsané tradice, a vlastně třeba i Desatero. To vše je ale dnes potlačeno PRÁVEM a PENĚZI. Kdysi jsem narazil na otázku (tak nějak): „Považujete za lepší lidi spravedlivé nebo soucitné?“ Ať si každý zkusí odpovědět… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Gatta
9. 2. 2021 13:25

Otázka „Považujete za lepší lidi spravedlivé nebo soucitné?“ je demagogická a zavádějící. Staví do protikladu cit a logiku rozhodnutí mezi pózou a aktivním plněním mravního imperativu. Příklad: Soucit lékaře s pacientem. Kdyby měl jen soucit a nepomohl, ikdyž by toho byl schopen, pak nejedná ani rozumně, ani mravně či správně, natož v spravedlivě. Takže, jen pokus o sociální inženýrství „filosofujícího“ intelektuála. Shodit druhého do jámy, vytáhnout žebřík a pak projevit soucit s jeho osudem. Chucpe.

fajt
10. 2. 2021 17:49

comment image