Uchylna ostravska přiroda

Ja sem taky kavarensky typ. V kavarně mi je fajně. Nemyslim v te pražske, to je jasne, tam su same fifleny, bavi se enem o socyjologyji, sexu, o tym, kaj chodi do fitka a vzajemně si prohližaju nalakovane pazury od Vitmanek.

Ja mam rad take normalni kavarny, kaj se čepuje pivo, zrobi vam smažak až z něho kype poctivy řepkovy Mogul, hranolky su zrobene z opravdovych kobzol a ni z teho pomleteho sajrajtu od Donalda. Ona to vlastně už asi neni ani kavarna, spiš taka hospoda. No, hospoda, možna spiš putyka. Taku putyku mam raději jak přirodu, bo přiroda je divna. Ale někdy se stane, že aji do přirody člověk zavita. Obvykle se mi to stava, když v putyce zustanu dele, než sem puvodně planoval, venku začina pomalu vychazat světlo, takže taxiky už žadne nezeženete, a tak je třeba se kolem polaneckych rybniku vydat pěšky dodom.Někdy na take cestě može člověk v te přirodě spatřit docela zajimave věci.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
30. 5. 2015 1:37

Někdy je tu „rozteč mezi dvěmi hospodami“ vhodné vyměnit za tu přírodu…¨
Třeba i pro nutnost zůstat v „nemedyjalni“ realitě…
Většinou jde totiž „original“ – bez pančování, napodobenin…
I s tím „naším „lidským příspěvkem“…

fajt
30. 5. 2015 6:39

comment image?oh=abb84cff9d84d17bee4ed80868bb24ed&oe=560003ED – no nedá mi to, abych pod tento text nedal jistý obrázek – i když větva je ukecaný až hrůza. ..)

zedd
zedd
31. 5. 2015 9:05

Ty zrzavý bezďáci sou skoro všude. Sem mezi Prahu a Vary dorazily cca před čtyřmi lety. Od tý doby sem nevypěstoval jedinej salát. Ostatně četby diskusí na téma „zničit slimáka“ jsou skoro tak zábavné, jako historie války s krtkem. V druhém případě je však citelně znát, že se ten boj vede po staletí a historky jsou často velmi propracované a něco z nich se v rodinách traduje po generace. Krtka lze ctít jako rovného protivníka, nelze mu upřít inteligenci, propracovaný modus vivendi i operandi. Nad krtkem je třeba vyzrát, předvést trpělivost při studiu jeho zvyků, zručnost při kladení pastí, bleskový… Číst vice »

Sio
Sio
31. 5. 2015 20:14

zedd napsal Ty zrzavý bezďáci sou skoro všude. Sem mezi Prahu a Vary dorazily cca před čtyřmi lety. Od tý doby sem nevypěstoval jedinej salát. Ostatně četby diskusí na téma „zničit slimáka“ jsou skoro tak zábavné, jako historie války s krtkem. V druhém případě je však citelně znát, že se ten boj vede po staletí a historky jsou často velmi propracované a něco z nich se v rodinách traduje po generace. Krtka lze ctít jako rovného protivníka, nelze mu upřít inteligenci, propracovaný modus vivendi i operandi. Nad krtkem je třeba vyzrát, předvést trpělivost při studiu jeho zvyků, zručnost při kladení… Číst vice »

Sio
Sio
31. 5. 2015 20:17

Inak, tu krajinu znám. To jezirko vypada jako Koňske a sinice to nebyly. Ocenit krasu poodři neumí ani hodně domorodcu. Větvovi bych tam nedoporučoval kočovat pod parou v létě, bo jak tam usne, zežerou ho komaři.