Domů » Udatní pražští majdanisté

Udatní pražští majdanisté

by Stan
10 komentáře

s podporou TOP09 a Policie ČR žádají Sobotku, aby přiznal barvu… Něco se nepovedlo. Asi došly prachy.

Může se vám také líbit

10 komentáře

Sio 8. 10. 2014 - 21:21

GLOSATORR napsal

Bursík chce do senátu a udělá tedy cokoli: http://www.martinbursik.cz/kontakt/

Šmejd, je zvyklý na vymetání řití, tak proč to jednou neudělat pro voliče. Burpsík … jaujau..

GLOSATORR 8. 10. 2014 - 18:39

Bursík chce do senátu a udělá tedy cokoli: http://www.martinbursik.cz/kontakt/

Béda 7. 10. 2014 - 17:13

http://www.nebruselu.cz/20141004b.htm
Za „pražským majdanem“ stojí TOP 09. Najímá si demonstranty za 1000 korun denně

Béda 7. 10. 2014 - 17:07

Zvědavec: „Arcibiskup Graubner varuje před vládou lůzy
Graubner: „Největším nebezpečím pro demokracii nejsou lidé zvenčí, ale sami obyvatelé, pokud ztratí morální kvality nebo se nechají otrávit …“ A zde konkrétní „lůza, která se chce prodrat k moci: http://www.nwoo.org/2014/10/07/prazsky-maidan-4-a-5-10-starom-namesti-a-pruvod-pred-urad-vlady/ „Opět došlo k mnoha zajímavým rozhovorům a setkáním. V neděli byl přítomen opět Martin Bursík, ale také Jaromír Štětina, Daniel Herman a Karel Schwarzenberg. Podívejte se, kdo podporuje ukrajinské fašisty a válečné zločince…“

Aleš 7. 10. 2014 - 11:16

Býval jsem kdysi voličem zelených a Bursíkem pohrdám stejně jako Kalouskem. Přirovnání k hyenám je urážka všech hyen.

Sugar Ray 7. 10. 2014 - 10:13

Chci svou rodinu bez jídla a vody v krytech a bunkrech svůj čas trávící , proto volím Bursíci .
Mám rád mrtvoly dětí na ulici tlející , proto volím Bursíci .
Chci stát zájmy USA hájící i proto volím Bursíci .
Vidím ve svých snech portrét ukrajinského národního hrdiny Bandery na státní budově visící toš budu volit Bursíci .
Sleduji lidská těla na Prago Majdanu v žluto modré vlajky se halící , ti jistě volí Bursíci .
Ty EU vlaječky 😀 to mjoudam už .

Sugar Ray 7. 10. 2014 - 9:55

Jak si to vede , tu skvadru Bursík. Politická mrtvola se chce vrátit zase mezi TOPáky a bere to přes Ukrajinu a uměle vypěstovanou nenávist vůči Putinovi a Rusku , to musí být už opravdová hyena .
Jak to bylo ? Chci stát mé práva hájící proto volím pravici . Tahle skvadra volí Bursíci , množný číslo nebudou řešit jsou to Ukrajinci a navíc by se to nerýmovalo , Chci stát bezbranné civilisty vraždící , proto volím Bursíci . Máme média jasnou mysl a úsudek kalící , proto volím Bursíci .
Já hajluji levicí a proto volím Bursíci .

Sio 6. 10. 2014 - 21:53

Koukám, nějak se jim ten Majdan zvrhl … všiml jsem si tam Kavana.

r.m. 6. 10. 2014 - 21:24

kolik z těch v průvodu se tu skrývá před povolávacím rozkazem? proč jim je naše vláda nenajde a nepošle? Porošenko s Kolomojským potřebujou každý kilo krmení pro kanóny a oni se tu flákaj v průvodech…

ducatista 6. 10. 2014 - 20:32

:-))) před sto lety by ty exoty vystavovali v cirkusech, dnes se lidi pobaví pohledem na jejich „majdan“

Zanechat komentář