Úklidová četa českých humanistů

Uprchlíci ze Sýrie nespadli v Česku z nebe, ale jsou důsledkem vražedné politiky západních zemí. Tyto země se nestydí rozpoutávat po 11. září světové lokální války jako na běžícím pásu.

Redakční článek Fakta o Blízkém východě XXVIII. aneb Jak zachovat ISIL(external link) končil tím, že že budeme zabývat nechutnou hrou Západu kolem syrských uprchlíků. Naši humanisté typu Halíka a Pávka vystartovali do mediální vánoční ofenzívy dobrých skutků tím, že je třeba přijmout syrské uprchlíky i v České republice. Proč ne, nikdo nejsme nelidové, tak o tom diskutujme a něco pro tyto lidi udělejme. Mezitím v Súdánu pokračuje dvacetiletá genocida, vyšetřovatelka těchto zločinů v rámci OSN oficiálně položila funkci pro nezájem států potrestat viníky. Také zahyne další nejmenovaný počet uprchlíků z Afriky ve Středozemním moři. Ale o těch mluvit nebudeme, na Vánoce máme ty „Syřany“.

Tak se bavme o syrských uprchlících. Vy, kdo sledujete náš více než roční seriál „Fakta o Sýrii“ a nyní i „Fakta o Blízkém východě“, tak dobře víte, o co jde. Arabské sunnitské despocie s Tureckem by nemohly Sýrii rozvrátit bez aktivní pomoci EU, speciálně Francie, USA a Izraele. To ví každý, kdo se podívá na mapu ropovodů a na důvody této války hned na samém začátku (Fakta o Sýrii (IX.) aneb Bytí a nebytí dolaru(external link)). Západ aktivně podporoval a dosud podporuje teroristické vraždění na území Sýrie, teroristy platí a vyzbrojuje (Bojovníci za svobodu v Sýrii: po kanibalismu přišlo křižování(external link)). Nyní dostává svou odměnu (Fakta o Sýrii XXII. aneb Západ dostává účet za teror(external link)). Co nás za posledního půl roku opravdu šokovalo byl fakt, že EU a USA se neštítila přidat na seznam tzv. „bojovníků za svobodu“ skupiny, které se otevřeně přidaly k Al-Nusře a k Al-Kájdě. Západ celou dobu mlčel ke zvěrstvům, které tyto jednotky páchaly na Kurdech, viz naše články (Teroristé z Al-Nusry rozsekali lidi zaživa: svědectví z Tel Eranu(external link)). A navíc Západ mlčel i při počátečním masakru Kurdů v Kobane, pod blahovolným pohledem Turecka vyzbrojeného zbraněmi z EU a oficiálním členem NATO, který toto vraždění v klidu s ISIL a dalšími skupinami už rok praktikuje.

A co je obzvláště nechutné. Západní státy odpustí daně jednomu procentu a nechají pohádkově zbohatnout jedno promile své populace. Ale protože už mají kasu prázdnou, tak bohaté země přestaly platit World Food Program (WFP). Ten je od začátku prosince oficiálně v bankrotu a přestal podporovat oněch 1,7 miliónu syrských uprchlíků. Jejich počet se radikálně zvýšil po nynějším rozvratu Iráku, kde za sebou Američané nechali tisíce mrtvých a vítězný ISIL napěchovaný americkými zbraněmi. Viz naše tematické číslo k Iráku (Irák, deset let vraždění(external link)). O globálním mučení USA a EU raději ani mluvit nebudeme, viz poslední tematické číslo (O mučení bez mučení(external link)).

Shrňme nechutné divadlo humanistické uklízecí čety v českých médiích. Pro profesora Halíka přidávám snímky od řeholní sestry Agnes, která celému světu ukázala, jak se manipulovalo s mrtvými dětmi při útoku sarinem (Syrská řeholní sestra ukazuje manipulace videí útoku sarinem(external link)). Tento útok pochopitelně dodnes nebyl vyšetřen. Možná Halík i Pánek někde řekli něco více o situaci v Sýrii, nevím o tom. V každém případě platí, že když řekli A, mají morální povinnost říci i B. Uprchlíci ze Sýrie nespadli v Česku z nebe, ale jsou důsledkem vražedné politiky západních zemí. Tyto země se nestydí rozpoutávat po 11. září světové lokální války jako na běžícím pásu (Výročí 11. září: od teroru jednotlivců k teroru celých států(external link)). A jak stále znovu opakujeme v našem nekonečném seriálu o západním teroru na východě: Kdo s terorem zachází, ten s ním také schází.

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
JanDrda
JanDrda
29. 12. 2014 9:40

Neotrockistická politika USA a jejich vazalů a její výsledky jsou hrozivé a děsné. Ostatně trockismus nikdy nic dobrého lidstvu nepřinesl. Kdo tuto politiku i u nás podporuje, není „pravdoláskař“, ale neotrockista. Tak je potřeba tyto jedince nazývat.

JanDrda
JanDrda
29. 12. 2014 9:50

JanDrda napsal

Neotrockistická politika USA a jejich vazalů a její výsledky jsou hrozivé a děsné. Ostatně trockismus nikdy nic dobrého lidstvu nepřinesl. Kdo tuto politiku i u nás podporuje, není „pravdoláskař“, ale neotrockista. Tak je potřeba tyto jedince nazývat.

plus odkaz http://www.foreignpolicyjournal.com/2010/05/03/americas-world-revolution-neo-trotskyist-foundations-of-u-s-foreign-policy/